615 Shares 3302 views

Włączanie opcji "Tele2": jak aktywować usługę "Kto zadzwonił"?

Telefon komórkowy został odłączony ze względu na małą energię baterii, czy był to tryb aktywnego powietrza lub brak komunikacji? Jest w porządku. Nawet jeśli przez pewien czas Twój numer był niedostępny, Tele2 powiadomi Cię o tym, kto próbował zadzwonić w trakcie "nieobecności". Możesz nie tylko otrzymywać informacje o nieodebranych połączeniach, ale także dowiedzieć się, jak wiele połączeń io jakiej godzinie została podjęta decyzja o "Tele2". Jak aktywować usługę "kto zadzwonił", jak to działa, jak prawidłowo skonfigurować – oto chodzi w tym artykule.

Opis usługi

Przed opisem jak usługa jest włączona i skonfigurowana, chciałbym przedstawić jej ogólny opis. "Kto zadzwonił" – ta opcja pojawiła się u operatora telefonii komórkowej, z którym rozważaliśmy długi czas. Jednocześnie zasada jego funkcjonowania na obecny dzień pozostała niezmieniona. Jedyną rzeczą, która się zmieniła, jest płatność za jej użycie. Po raz pierwszy od pojawienia się "Tele2" (jak aktywować usługę "Kto zadzwonił" rozważymy dalsze) usługa była bezpłatna.

Jest on zawarty w podstawowym pakiecie usług i jest aktywny na wszystkich numerach automatycznie (przy zakupie numeru "Tele2", upewnij się, że znajdziesz go na liście opcji połączonych "domyślnie").

"Kto dzwonił" ("Tele2"): koszt

Aby zaktualizować bieżący koszt usługi w Twoim regionie, przejdź do witryny operatora sieci komórkowej, przechodząc do odpowiedniej sekcji z listą usług. Należy jednak zauważyć, że połączenie jest bezpłatne. Za usługę pobierana jest codzienna opłata. Na przykład w regionie Tula jest 50 kopiejek.

W planach taryfowych, które są wykorzystywane w Internecie, w ogóle nie ma subskrypcji. Opłata. Ale dla linii TP "Black", jest ona włączona do istniejącej opłaty zgodnie z planem taryfowym.

Aktywacja na "Tele2": jak aktywować usługę "Kto zadzwonił"?

Nie jest konieczne łączenie usługi, ponieważ jest to podstawowa opcja i jest dołączone do listy usług połączonych numerem "domyślnie". Jeśli jednak nie otrzymasz wiadomości o nieodebranych połączeniach, możliwe jest kilka opcji:

  • Opcja została dezaktywowana (przez użytkownika lub przez urzędnika ds. Obsługi klienta);
  • Na numer uprzednio skonfigurowano przekierowanie połączeń (jeśli istnieje prawidłowe przekazywanie połączeń na numerze, niemożliwe jest skorzystanie z usługi "kto zadzwonił");
  • Ponieważ usługa "Kto zadzwonił" na "Tele2" jest wypłacana, wtedy jeśli na koncie wystarczające jest odpisanie dziennej płatności, jest ono zawieszone.

Sposoby rozwiązania każdej sytuacji są następujące:

  • Ponownie włączyć tę opcję, możesz użyć polecenia * 155 * 331 # (lub skorzystać z internetowego asystenta lub jego analogowej aplikacji dla urządzeń przenośnych);
  • Aby przywrócić przekierowanie do numeru serwisowego "Tele2" w celu poprawnego funkcjonowania usługi (dla każdego regionu numer jest indywidualny, pełną listę można wyświetlić na portalu operatora lub dzwoniąc pod numer centrum kontaktowego);
  • Aby wpłacić pieniądze na konto.

Jeśli powyższe porady nie pomogły w przywróceniu prawidłowego działania usługi, a powiadomienia o nieodebranych połączeniach nadal nie zostaną odebrane, skontaktuj się z centrum kontaktowym (0611).

Wnioski

W tym artykule dowiedzieliśmy się, że usługa, którą rozważamy jest podstawą "Tele2". Jak aktywować usługę "Kto dzwonił", jeśli nie ma numeru? Możesz to zrobić samodzielnie, używając internetowych narzędzi (lub aplikacji mobilnych, które są jej analogowe) i standardowych żądań USSD.

Specjalista ds. Obsługi klienta może pomóc w skonfigurowaniu i uruchomieniu usługi: wystarczy zadzwonić pod numer 0611 i wyjaśnić sytuację.

Mamy nadzieję, że te porady okażą się przydatne.