93 Shares 3984 views

Traumatyczne pistolet TT – niezawodna ochrona dla Rosjan

Traumatyczne pistolet TT – Pistolet, który jest używany jako samoobrony. Cechą charakterystyczną tego pistoletu jest brak bagażnika oraz zdolność do przeprowadzenia strzelania, używając gumowych kul 10h32T kalibru. W samym sercu systemu i projektowaniu pistoletu jest znana wszystkim rozwój Tokarev, która uzyskała światową renomę (Pistolet TT).


Chcąc kupić traumatyczne pistolet TT, wielu konsumentów są w błędzie, nie zdając sobie sprawy, że obecny TT – nie jest to broń wojskowa, która kiedyś. Dziś jest to sposób samoobrony, który charakteryzuje się „danymi zewnętrznymi” Doskonałe i bardzo realistycznych dokładnie przypominających broń wojny. Ale wnętrz – traumatyczne pistolet z obniżonych działań efektywnościowych. Nawiasem mówiąc, model „przejął” oryginał jest nie tylko podobieństwo zewnętrzne z produktem, po raz pierwszy wydany w 1930 roku, ale dokładne wymiary i waga. Pistolet Waga osiąga 850 gramów, co sprawia, że jest możliwe, aby poczuć prawdziwą broń w rękach! A nie coś nieprzekonujące! Takie urządzenie samoobrona zmusi do refleksji atakującego.

Ten rodzaj broni ma doskonałe właściwości w celu wykorzystania go jako sprzęt sportowy, a także, jak już wspomniano, dla ochrony. Parametry techniczne odróżnić traumatyczne TT z wielu innych modeli pistoletów bezdętkowych że wypełnione na rosyjski rynek. Jedną z głównych korzyści – automatyczne ładowanie, które jest wykonywane, gdy odrzut migawki. Przestronny sklep, który znajduje się wewnątrz uchwytu, posiada 8 rund. Automatyczna praca ramion powoduje, że proces ekstrakcji zużytą kasetę wymaga natychmiastowych działań właściciela.

Aby mechanizm wewnętrzny może być łatwo czyszczone, traumatyczne pistolet TT składa się z pojedynczych części, które mogą być łatwo demontowane do konserwacji broni.

strzelanie pistolet

Mechanizm spustowy, który ma traumatyczne pistolet TT dotyczy Kurkov (single action). System pozwala na wykonywanie jednego strzału, a następnie dokonać następnego lub umieścić pistolet do straży przesuwając specjalny pluton w pozycji, która zapewni ochronę przed przypadkowym uruchomieniem spustu i strzał. Warto zauważyć, że samodzielna osobisty strażnik, który realizuje ochronę mechaniczną, TT nie jest tak, że funkcja pół koguta. To zastrzeżenie nie wyklucza pistolet strzał, w niektórych przypadkach, na przykład gdy produkt podlega uderzenia o twardą powierzchnię.

Aby przywrócić wzrok traumatyczne pistolet TT jest wyposażony w przednią wzroku i całkowicie otwarty. Broń ta jest jednym z grzywny. Ponadto cały układ jest niezawodne i trwałe, co zapewnia wysoką funkcjonalność i doskonałą wydajność.

W związku z tym, tego typu broń jest godny bycia „Przyjmuję do wiadomości”.