252 Shares 5096 views

Smartphone "Lenovo C90": opinie, recenzje, dane techniczne

Chińscy producenci stale wypełniona ciekawych nowych rynków. Jednym z takich urządzeń był ciekawy C90 przez „Lenovo” firmy. Wiele osób porównać je odwołując się do produktu Apple, ale to jest?


wygląd

Konstrukcja telefonu wyszedł bardzo zabawne. Wśród masy podobnych urządzeń telefonicznych , „Lenovo C90” zdecydowanie wyróżnia. Istnieją pewne podobieństwa z szóstym iPhone, ale ewolucja technologii dokonał prawie wszystkie smartfony itp.

Należy zacząć od tego, że wszelkie podobieństwa z „jabłko” przedstawicielem jest użycie podobnych materiałów.

Przednia część jest tylko nieznacznie przypomina iPhone, reszta firmy pozostał wierny sobie, a wszystkie elementy konstrukcyjne są w standardowych lokalizacjach. Zatem, przyciski dotykowe na ich miejsce od dołu ekranu, a na górze jest zawieszony głośnik, kamery, czujniki i interesującą nowość w postaci lampy błyskowej.

Ale tył pojazdu nie przypomina już szósty iPhone. Teraz należy zauważyć, że ta część obudowy wykonana jest z aluminium. Na górze aparatu jest, oczywiście, z lampą błyskową, a także logo firmy. Lokalizacja wszystkich składników jest dokładnie to samo z produktami Apple.

Szyba posiada powłokę olejo-, która pozwala bez obawy rozmazania wydruki jednostkowych.

Niska waga, biorąc pod uwagę aluminium stosowanego do ciała, sprawia, że smartfon „Lenovo C90” wygodny w użyciu. Waga – tylko 129 gramów. Grubość 6,9 mm, również docenią użytkownika. Oczywiście, te ustawienia całkowicie przejął firmę w szóstym „jabłko”.

Urządzenie umieszczone na dole dwa głośniki, ale jeden z nich – tylko szkopuł. Ponadto, dolny koniec stała się oazą jack USB i mikrofon.

Pozostawione w marginalia to miejsce w przypadku kart SIM, a po prawej – regulacja głośności i przycisk zasilania.

Nawet jeśli założymy, że projekt całkowicie naśladuje iPhone, telefon okazało się wspaniałe widoki. Jakość i przyjemny materiał korpusu pozwala jednostka patrzeć droższy niż jego cena.

pokaz

Ekran Stout obzavolsya "Lenovo C90". Cechy przekątnej 5 cali, jest stosowana technologia Super AMOLED, oczywiście, do poziomu „Samsung”, funkcja ta nie jest jeszcze wzrosła. Ze względu na brak dodatkowych ustawień ekranu, obraz będzie nadal uzyskać bardzo intensywne i jasne.

Obzavolsya C90 1280 x 720. Jeśli peer, możliwe jest, aby zauważyć nieznaczne pikseli. Szczególne roszczenia do wyświetlacza nie pytając o „Lenovo C90” cena to uzasadnia.

kamera

Dość silny punkt jest kamera „Lenovo C90”. Charakterystyka magistrali stanowią aż 13 Mn. Biorąc pod uwagę ogromną rozdzielczość 4208 x 3120, obrazy są doskonałe. Zdjęcie jest zauważalny ostrość i szczegółowość, ale trochę brakuje jasności. Jest to jednak niewielka wadą takiego urządzenia.

Interesującą cechą C90 – frontalka z integralnych 8 megapikseli. Niesamowita sytuacja, w której dodatkowa jednostka kamera jest lepsza niż podstawowe. Tutaj też, rozdzielczość nie jest mała – 3264 x 2448. Ponadto, nie jest lampa błyskowa umożliwia robienie autoportretów nawet w słabym świetle.

Obie komory pozostawić tylko najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Producenci starali się doskonały.

nadzienie

Wyposażone w urządzenia powszechnie stosowanego do „Lenovo” procesor lwia paszcza. W tym urządzeniu, cztery rdzenie z każdym z 1,2 GHz. Aby harmonogram został ustalony na zwykłej grafiki klasy średniej przyspieszenia Adreno 306. zdecydowanie trochę słaby, ale radzi sobie z jego zadań.

Firma brane pod uwagę i to wada, czasem popada w urządzeniach klasy średniej, czyli słabej pamięci RAM. C90 wyposażony w pamięć równą dwóch gigabajtów. wystarczy, aby w pełni sprostać pojawiającym się potrzebom większości.

Jednak nie jest to model przeznaczony wyłącznie na rynek chiński. Różnica polega na tym, że urządzenie do Chin ma tylko 1 GB pamięci RAM.

Smartphone posiada dwie odmiany pamięci wewnętrznej – 16 i 32 GB. Oczywiście, nie ma liczba jest dostępny. Należy przygotować się na fakt, że około 4 GB trafi bezpośrednio do systemu „Android”. Przy podejmowaniu decyzji Wybór odmian pamięci, należy pamiętać, że szybkozłącza odłączanie dla kija nie jest w telefonie.

system

To działa urządzenie oparte na „Android 4.4.4”. Być może nie jest to najlepszy wybór wersji, ale można uaktualnić do bardziej nowoczesny odpowiednik, jeśli to konieczne.

VibeUI powłoki stosowane przez wszystkie urządzenia, wykazuje doskonałe wyniki. Wszystko działało w szczegółach, a także stałe problemy w poprzednich modelach.

powiązanie

Telefon obsługuje dwie karty SIM. Obsługuje wszystkie popularne sieci i LTE. Ponadto, istnieją Wi-Fi, Bluetooth, oraz, oczywiście, z mobilnego Internetu.

dźwięk

głośnik daje całkiem akceptowalny dźwięk. Czekać na coś specjalnego, nie jest konieczne, ale hałas nie powstaje. Oczekuje się, że urządzenia na „Android” dźwięk.

bateria

Nieprzyjemna sytuacja z baterii „Lenovo C90”. Przegląd Bateria użytkownika zdenerwowany obecnością 2300 mAh. wbudowany akumulator.

W rzeczywistości, to jest słabość urządzenia elektrycznego. Pobierać, jeśli nie korzystać z urządzenia, wystarczy na dzień. W przypadku aktywnego czasie użytkowania zostanie zredukowana do 3-4 godzin.

Zdecydowanie instalacja wewnętrzna bateria – ogromna firma miss. I nie chodzi nawet niemożność zastąpienia, aw jego pojemności nadaje się raczej jednostka budżetowa.

cena

Osiadł na urządzeniu „Lenovo C90” kupujący Ceny będą mile zaskoczeni. Przybliżony koszt – 15 tysięcy rubli, co jest bardzo dobre dla takich parametrów. Na tle konkurentów C90 wygląda w bardziej korzystnym świetle.

Opcje

dostawa Set C90 jest średnia – kabel USB, zasilacz, słuchawki, instrukcja obsługi. można kupić akcesoria potrzebne, jeśli to konieczne. Na przykład w przypadku „Lenovo C90” jest idealnym rozwiązaniem, aby chronić urządzenie przed uszkodzeniem.

godność

Wiele plusów urządzenia. Aby rozpocząć uderzające miły wygląd urządzenia. Niech niektóre szczegóły i zostały przyjęte na flagowy Apple, ale na zewnątrz jest godne uwagi dla smartphone.

Należy zauważyć, i wypychania „Lenovo C90”. Opinie mówią właściciele doskonałej wydajności urządzenia. Dość przeciętne procesor został perfekcyjnie zrealizowany w C90 i w doskonałej harmonii ze wszystkimi farszu.

Smartphone poradzić sobie z większością zadań i będzie doskonałym towarzyszem w rozrywce i pracy.

Szczególną uwagę zwraca się smartphone kamery. A nie jeden, lecz dwa. W oparciu o te na „Lenovo C90” opinii, można ocenić dobrą jakość zdjęć.

Należy przypisać korzyści i kosztów urządzenia. Niska cena sprawia, że telefon atrakcyjne dla kupujących.

braki

Znacznie mniej w ciągu minusy smartfonów. Najważniejszą z nich jest akumulator. Biorąc pod uwagę system dość żarłoczne, a także potężny farsz, wniosek nasuwa się samo. Baterie nie są wystarczające dla wszystkich zapytań telefonicznych. Właściciel będzie uzależniona od poszukiwania gniazdka ładowania.

Kilka zdenerwowany systemu 4.4.4 już zainstalowany. Fakt, że tło z wszystkimi zaletami przestarzałym „Android” wygląda dziwnie.

Paradoksalnie, braki mogą być przypisane do projektu podobny do iPhone. Na pewno będzie nieprzyjemny stała porównanie ze słynnym flagowego.

opinie

Przed zakupem będzie przydatna wiedzieć, że właściciele myślą o „Lenovo C90”. Opinii o przeważającej części tylko pozytywne. Wszyscy właściciele tego cudu zadowoleni z wydajności i moduł kamery.

Niektórzy użytkownicy wybrali C90 jest tylko ze względu na podobieństwo z szóstym iPhone'ów. W rzeczywistości, prawie wszyscy właściciele w ten czy inny sposób rozpoznać ten szczegół.

Jednak nie tylko wygląd przyciąga uwagę wielu. Dostępność takich urządzeń stała się ważnym czynnikiem w wyborze.

Oczywiście, aby ustanowić własną opinię o „Lenovo C90” opinii nie pomoże. Należy niezależnie wypróbować ten nowy produkt.

wynik

Po raz kolejny „Lenovo” był w stanie zaskoczyć swoich fanów. A jako zdolność do tworzenia niesamowitych urządzeń oraz możliwość kopiowania wzorów.

Konieczne jest, aby oddać hołd: zewnętrzna przeszedł kilka zmian, oczywiście, tym lepiej.

Telefon jest bardzo atrakcyjny we wszystkich parametrach i prawdopodobnie otrzyma należytą popularnością.