116 Shares 6085 views

Opis leku "Solkagin": informacje zwrotne i zalecenia dotyczące stosowania

Erozja szyjki macicy jest procesem aktywnego plamowania komórek nabłonkowych z wewnętrznej części pochwy bezpośrednio z szyjki macicy. Leczenie zaleca się systematycznie, na podstawie przyczyn jego wystąpienia. Przede wszystkim konieczne jest wyeliminowanie głównego procesu zapalnego. W przypadku stwierdzenia infekcji zaleca się obowiązkowe antybiotyki. Metody usuwania i leczenia erozji są jednakże wiele, dla każdego przypadku są wybierane indywidualnie. Szczególnie popularny jest narkotyk taki jak "Solkagin", którego przeglądy są zatłoczone na forum kobiet.


Metody leczenia erozji:

 • Diatherkooagulacja; (Skręcać obszar dotknięty porażeniem prądem elektrycznym);
 • Kriodestrukcja ("zamarza" erozję z ciekłym azotem);
 • Chirurgiczna koagulacja laserowa (usuwanie laserowe);
 • Koagulacja chemiczna (przy użyciu leków).

Jeśli chodzi o interwencje chirurgiczne, nie zaleca się stosowania młodych, a nie rodzących dziewczęta. W tym przypadku lepiej zrobić to z takim lekiem jak "Solkovagin", wiele kobiet opinii może to potwierdzić. W niektórych przypadkach dziewczynki o niewielkich erozjach w wieku 18-21 lat nie zaleca się stosować żadnych klasycznych metod leczenia, ponieważ nie jest to konieczne. Takie młode kobiety po prostu muszą być systematycznie badane i zauważalne zmiany w szyjce macicy rozpocząć leczenie.

Dla każdego wieku, a zwłaszcza dla niemowląt, jest doskonałym sposobem na erozję "Solkovagin". Ponieważ metody narażenia chemicznego na dotknięty obszar szyjki macicy dotyczą również farmakoterapii, ponieważ są to leki. Roztwór tego preparatu jest bardzo skuteczny, ale jest on stosowany tylko w erozji powierzchniowej. Ale w przypadku głębokich erozji, jest nieskuteczna. Z tego powodu lekarz musi z góry określić stopień jego rozwoju. Po przeczytaniu recenzji można zobaczyć skargi konsumentów niezadowolonych z narkotyków, ale cały ich powód jest taki, że diagnoza poziomu erozji była nieprawidłowa.

Najczęstszym produktem leczniczym "Solkagin" jest kompozycja skoncentrowanych kwasów. Zawiera następujące kwasy:

 • Acetic,
 • Szczawiowy,
 • Nitric.

Po zabiegu należy spodziewać się obfitego rozładowania światła, ale nie więcej niż 3-4 dni. Po upływie 10 dni konieczne jest przejście kontroli wykwalifikowanego lekarza, po czym zaplanowane zostaną dwa kolejne kontrole kontrolne (14 dni po pierwszym badaniu, także 14 dni po drugim).

Przygotowanie "Solkovagin", instrukcja do niej opisuje schemat dawkowania. Należy pamiętać, że zawartość 1 fiolki jest wykorzystywana do wykonywania tylko 2 procedur. Procedura powinna być wykonana przez ginekologa, zrobi to za pomocą kolposcope. W żadnym wypadku roztwór nie powinien dostać się na skórę sromu, a także nabłonek nabłonka pochwy.

Stosując "Solkovagin", opinie można zobaczyć najbardziej zróżnicowane, ale nie zapominaj, że każdy organizm reaguje inaczej. W przypadku stwierdzenia oznak erozji w trakcie badania, konieczne jest przeprowadzenie kolejnego kursu.

Zaletą "Solkovagin" jest całkowity brak efektów ubocznych. Ponadto, jak wykazały statystyki i informacje zwrotne od pacjentów, leczenie jest prawie bezbolesne, a nie nieistotne, nie pozostawia blizny.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do tej metody leczenia erozji, można je wymienić następująco:

 • Złośliwe zmiany w szyjce macicy;
 • Dysplazja żywymi komórkami;
 • Ciąża w każdej chwili;
 • Wysoka podatność lub alergia na składniki roztworu.

Przedawkowanie tego leku może prowadzić do poparzeń i patologicznych naruszeń rozwoju nabłonka szyjnego.

Podczas leczenia preparatem "Solkovagin" pacjent nie ogranicza się do procedur wodnych i systematycznego zachowania seksualnego.