422 Shares 4855 views

Sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamą: możliwe przyczyny i rozwiązać problem

Coraz częściej nowoczesne użytkownicy PC zmierzyć się z problemem, w którym uruchomiona jest przeglądarka z reklamy. Zjawisko to nie zawsze mogą być uznane za niebezpieczne. Nie częściej niż użytkownik będzie w stanie poradzić sobie z brakiem własnych. Ponadto, istnieją przypadki, w których często przeglądarka jest uruchamiany przez zespół osoby, a następnie otworzyć go w różnych stronach reklamowych i banerów. Następnie można dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak radzić sobie z tym problemem. Jakie cechy walki ze spontanicznym uruchomienie odpowiedniej aplikacji zaleca się zwrócić uwagę? O ile sytuacja jest niebezpieczna?


ustawienia

Jak już wspomniano, dość często, że sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamy, nie będzie żadnych istotnych szkód do komputera jako całości. Ale to nie znaczy, że zjawisko to nie można ignorować.

Spontaniczna uruchomić aplikację do przeglądania Internetu z reklamy i banery mogą być połączone z bitą ustawień. Na przykład, podobne zjawisko nie jest niczym niezwykłym w Google Chrome.

Aby pozbyć się tego zjawiska na podstawie badania, zaleca po prostu zresetować ustawienia przeglądarki. Najlepiej jest używać specjalnych narzędzi, które są dostępne dla każdego programu w celu uzyskania dostępu do Internetu. Z ich pomocą, zaproponował, aby wyczyścić wszystkie ustawienia całkowicie.

Sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamą? Następnie użytkownik musi:

 1. Otworzyć odpowiedni program.
 2. Idź do „Ustawienia”.
 3. Wybierz pozycje menu związane z przechowywaniem danych (cache, cookies, historia), i sformatować (clear).
 4. Uruchom ponownie komputer.

Zalecane jest to sekwencja działań, jeśli dana osoba nie chce używać specjalnych narzędzi, aby przywrócić parametry danej przeglądarce. Niezbyt często, ale taki kierunek działania.

wirus

Sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamą? Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest zanieczyszczenie wirusów komputerowych. W zależności od rodzaju infekcji komputera przeniknął do systemu operacyjnego zmieni zasadę walki z tym problemem.

Na początek zaleca się, aby przeskanować komputer i przeglądarkę w poszukiwaniu wirusów. Aby to zrobić, należy użyć narzędzia o nazwie Dr. Web CureIt.

Algorytm w tym przypadku sprowadza się do następujących instrukcji:

 1. Pobrać na oficjalnej stronie internetowej „Doktor” odpowiedniego narzędzia.
 2. Zacznij Dr. Web CureIt.
 3. W ustawieniach skanowania, przeglądarek notatki, wszystkich sekcjach dysku twardego i innych mediach.
 4. Skanowania komputera i aplikacji. Przeglądarka musi być zamknięty w tym samym czasie.
 5. Czekać na wyniki badań. Kiedy wirus oczyścić je. Aby to zrobić, znajdują się dwa przyciski: „Naprawy” i „Usuń”. Zalecane jest, aby kliknąć na pierwszy, a dopiero potem drugi napis.

Pod koniec procesu będzie musiał ponownie uruchomić komputer. Teraz można obserwować zachowanie systemu operacyjnego. Sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamą?

Ponowna

Następnie można użyć innego małe przyjęcie. Zwykle to pomaga, jeśli masz tylko jedną przeglądarkę pulpitu na komputerze. 100% usunąć wszystkie ustawienia i ustawienia aplikacji można go usunąć. Zgodnie z tym, niektórzy użytkownicy mogą spróbować rozwiązać problem poprzez ponowne zainstalowanie przeglądarki.

Proces sprowadza się do następujących działań:

 1. Otwórz "Start" – "Panel sterowania".
 2. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy” – „Usuwanie …”.
 3. Poczekaj na pełnym obciążeniu wszystkich zainstalowanych programów. Znaleźć listę przeglądarki Problem pop-up.
 4. Wybierz odpowiednią linię kursora. Kliknij „Usuń”.
 5. W kreatorze usunąć etykiety tick jak „usunąć wszystkie ustawienia.”
 6. Poczekaj, aż przeglądarka zostanie usunięty. Zainstalować go ponownie. restart komputera po inicjalizacji.

Takie podejście pomaga tylko sporadycznie. Zwykle jest ona skuteczna w sytuacji, gdy przeglądarka zaczyna reklamowej o nazwie „robaka” lub małej awarii systemu.

harmonogram zadań

Ale to nie wszystko! Sama przeglądarka jest uruchamiana z reklamą? Jak usunąć ten fenomen? Jeśli wszystkie wcześniej proponowanych kroki zostały podjęte, jest możliwe, że wirus został już usunięty. Ale to równoważy gdzieś zachowane. Dają podstawę do uruchomienia przeglądarki.

Na przykład, można sprawdzić „Harmonogramu zadań systemu Windows.” Jeśli jest to zadanie, które uruchamia aplikację, aby uzyskać dostęp do Internetu z reklamy, jedynym prawdziwym rozwiązaniem jest usunięcie tego komponentu.

Tak, aby anulować złośliwe pracy, trzeba:

 1. Otwórz „Panel sterowania”. Znajduje się on w przycisk „Start”.
 2. Odwiedź dział „Administracja”. Tutaj trzeba kliknąć na wyświetlany jest „Harmonogram zadań”.
 3. W lewym okienku kliknij na słowie „Biblioteka …”.
 4. Aby zbadać wszystkie zadania, które pojawiły się po prawej stronie. Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na składniki systemu Windows opcja „Kiedy zaczniesz”. Będzie musiał otworzyć zakładkę „Akcja”.
 5. Kliknij na przycisk „Usuń”, jeśli „Action” jest zarejestrowany nie włączał przeglądarkę folderze głównym aplikacji.

To cała akcja kończy. Po przeprowadzonych manipulacji celu uzyskania dostępu do aplikacji Internet powinien działać normalnie.

autoodtwarzania

Oczywiście, istnieją wyjątki. Jeśli przeglądarka jest uruchomiona i otwiera reklamę, można sprawdzić autorun Windows. Wiele wirusów są napisane, ze względu na to, co jest problematyczne, aby je usunąć.

Przynieść pomysły w życie, wymaga:

 1. Naciskania skrótu klawiaturowego Win + R.
 2. Napisz pojawił się w linii msconfig. Naciśnij Enter ( "Run").
 3. Przejdź do zakładki „Uruchomienie”.
 4. Poszukaj podejrzanych dokumentów. Zalecane jest, aby skupić się na kolumnie „Opublikowane”. Zaznacz wszystko to wydawało się podejrzane lub niebezpieczne.
 5. Wybierz „Wyłącz”. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na odpowiednim wierszu, a następnie kliknij polecenie.

Mała uwaga – jeśli folder startowy systemu Windows, w zasadzie, przeglądarka, zaleca się wyłączyć zbyt. W przeciwnym razie, jeśli wirus został już usunięty z komputera, wniosek o dostęp do sieci zostanie otwarty niezależnie od systemu operacyjnego w czasie startu.

właściwości skrótu

Jakie inne tajemnice i techniki mogą pomóc użytkownikowi? Jeśli przeglądarka jest automatycznie uruchamiany z reklamą, należy sprawdzić właściwości skrótu aplikacji. Ta rada pomaga również w sytuacji, gdy wniosek, aby wyjść z World Wide Web jest stale wyskakujące reklamy i banery.

Co robić? Potrzebne będą:

 1. Znajdź etykietę danej przeglądarce. Kliknij na nim prawym przyciskiem myszy.
 2. wybierz „Właściwości” z menu funkcji podręcznego.
 3. Przejdź do zakładki „Skrót”.
 4. Należy zwrócić uwagę na „obiekt”. Konieczne jest, aby przewinąć do końca.
 5. Wymazać wszystko, co zostało napisane po nazwie pliku wykonywalnego przeglądarki (np opera.exe). Zazwyczaj w obecności wirusów są napisane otwarciu adres witryny.
 6. Zapisać zmiany klikając „OK”.

W praktyce ta metoda naprawdę pomaga. Tylko najczęściej w odniesieniu do przeglądarki, wypełnionej reklamy i spam, który nie zaczyna na własną rękę.

rejestr PC

Uruchamia przeglądarkę z wyróżnionych „Vulcan” lub cokolwiek? Nie ma powodu do paniki. Użytkownik powinien sprawdzić rejestr systemu operacyjnego i oczyścić. Można to zrobić zarówno ręcznie jak i automatycznie. Lepiej jest użyć drugiego sposobu działania. Na niej będziemy zatrzymać.

„Yandex. Browser” rozpoczyna się reklamy, nawet po wszystkich wirusów z komputera usunięte? Wtedy lepiej jest działać w następujący sposób:

 1. Pobierz i uruchom aplikację CCleaner. To narzędzie jest przeznaczone do pracy z rejestru komputera.
 2. W menu po lewej stronie wybierz skanowanie rejestru, przeglądarek i wszystkie partycje na dysku twardym.
 3. Kliknij na przycisk „Analyze”. Po pewnym czasie zostaje ona zastąpiona przez „czyszczenie”. I kliknij na ten przycisk, too.

Następnie program po prostu zamyka. rejestr PC zostanie całkowicie oczyszczony, całe skorygować błąd.

Dodatkowe aplikacje

Uruchamia przeglądarkę z reklamami „Vulcan” lub coś podobnego? W tym przypadku konieczne jest, aby działać szybko. Zjawisko to często towarzyszy przez instalację dodatkowych programów i aplikacji, które powodują przeglądarka zaczyna.

Aby pozbyć się tego problemu w kwestii, konieczne jest:

 1. Otwórz „Panel sterowania” i przejdź do „Dodaj lub usuń programy”.
 2. Znajdź wszystkie podejrzane aplikacje. Na przykład, „Vulcan”.
 3. Wybierz program i kliknij na przycisk „Usuń”.
 4. Czyszczenia rejestru PC.

W zasadzie to wszystko. Teraz rozumiem, co zrobić, gdy przeglądarka jest uruchomiona z reklamą. Jeśli wszystkie te kroki nie trzeba ponownie zainstalować system operacyjny z formatowania dysku twardego.