706 Shares 4242 views

Smaczne i proste recepty: patties bezmięsne

Torty i ciasta od czasów starożytnych chwalił Rosję. Pies, Kurniki leniwe ciasta i ciasto są integralną częścią każdej święto wakacje. I teraz trudno wyobrazić sobie rodzinny niedzielny obiad bez pieczenia. Przypomnijmy, co najmniej konwencjonalny rosyjskie przysłowie – „Nie rogi czerwony Hut i czerwone placki”.


Oczywiście, wszystko jest smaczne i satysfakcjonujące, ale, niestety, nie jest przydatny. A co z tymi, na wszystkich, którzy są ograniczone do możliwego zużycia pieczenia z powodu nadmiernego ciężaru, choroby przewodu pokarmowego, lub, na przykład, jeśli chodzi o prawosławnego Wielkiego Postu, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie można, ale chcą zafundować sobie pyszny, pulchny Patty?

Proponujemy alternatywę – recepty bezmięsne paszteciki. Wszystko to – pełny, pyszne wypieki, ale praktycznie dieta, ponieważ jego produkcji używane są wyłącznie produkty bezmięsne, a zatem maleje ciężkie skutki dla tłuszczów zwierzęcych i złego cholesterolu.

Tak więc pierwszy przepis – paszteciki kapusty.

Ciasto: szklanka wody, pół łyżeczki soli, 350 g mąki.

Dodać do ciasta jak pierogi, ale to nie było zbyt strome.

Wypełnienie: kapusta i cebula drobno posiekanego, marchew wcierać grubej tarce. Sól i, aż będą gotowe do wymieszać i smażyć na patelni z olejem roślinnym. Cool.

Ciasto pokroić na równe kawałki i rzucić je na cienkie placki.

Po jednej stronie każdego ciasta położyć farsz, przykryć drugą stronę i szczyptę.

Smażyć w gorącym oleju na pożądanym złoty kolor.

Nadzienie może również dodać grzyby i ogórki kiszone. To takie proste na pierwszy rzut oka, przepisy bezmięsne ciasta można stosować do diety pieczenia. A jeśli chcesz coś słodkiego, kapusta mogą być stosowane zamiast dżemu jabłkowego ani wystarczająco grubą dżemem.

Poniższy przepis – „Kystybay”. To kazachski, ale według innych źródeł, a także potraw tatarskich, a nazywa się to wszystko na różne sposoby, co jednak nie ma znaczenia, bo to kulinarne arcydzieło, można jeść przedstawicieli wszystkich kultur i narodowości. Kluczem jest to, że smak pieczone doskonała, mimo łatwości przygotowania i dostępności składników. A w ogóle, wszelkie recepty bezmięsne paszteciki są po prostu dobry smak.

Ciasto: W szklanej ciepłej wody, w celu rozpuszczenia pół łyżeczki soli, dodać dużą łyżkę oleju roślinnego, mąki i dwa kubki wyrobić ciasto.

Wypełnienie: obrać i gotować 1 kg ziemniaków. Para bulw drobno pokroić i gaszenia do miękkości z olejem roślinnym. zgniatanie ziemniaczanej jednorodnej zacieru, dodając w razie potrzeby, brzeczkę ziemniaczaną, lecz nie stanie się zbyt rzadka. Dodać cebulę i, w razie potrzeby, do mieszanki ziemniaków przyprawy.

Ciasto podzielono w przybliżeniu na równe kulki, rolki je na cienkie ciasta i suchym piec patelni. Gotowe placki rozłożone stos, obejmujący ręcznikiem, żeby nie stać się sztywny i nie uszkodzony.

Teraz, na jednej połowie gotowy naleśnik rozpostartymi tłuczone ziemniaki i zamknąć drugą połowę. Natychmiast zastosować do stołu.

Nawiasem mówiąc, napełnianie dla qistibi może zrobić i ryż z dyni i rodzynek z Pshenko. Pyszny przepis na placki z ryb, które są również przystosowane Kazachowie ekonomiczne. A jeśli zrzucić kystyrbay dyni puree z suszonych moreli i daty, masz duży wybór deserów.

No, wreszcie przepis to wspaniałe ciasto z marchwi jest nie tylko użyteczny, ale smaczne i smaczne.

Kieliszek surowego, tarty marchew na drobnej tarce, wymieszać ze szklanką cukru, dodać trochę kakao, 2 łyżki olej roślinny. W 1 łyżce Wlać sok z cytryny 1 łyżeczka sody oczyszczonej, wymieszać i wlać ciasto. Dodać szklankę mąki, dobrze wyrobić i umieścić w natłuszczonej formie. Umieścić w nagrzanym piecu przez pół godziny w temperaturze 200 ° C.

Gotowe ciasto posypane wiórkami ciemnej czekolady i wszelkich rozdrobnionych orzechów.

Nie daleko od słupka. Ale teraz wiemy dokładnie jak traktować siebie i swoich bliskich pyszne wypieki, ponieważ paszteciki recepty bezmięsne są wybawieniem dla takich przypadków.