301 Shares 9243 views

Zabawa konkursy dla dziecka

W przeddzień urodzin, 8 marca, Nowy Rok, 23 lutego przed nauczycielami i rodzicami nie jest pytanie o sposób, aby święto dzieci niezapomnianym. Smakołyki i muzyka zabawa – to na pewno dobre, ale rozweselić dzieci? Obejmują program wakacyjny gry zabawy i konkursy, konkursy dla dzieci – to nie jest tylko rozrywką, ale także okazja, aby pokazać swoją pomysłowość, wyobraźnię, uwagę, pamięć i zręczność. W tym przypadku należy pamiętać, że zwycięzcy konkursu w końcu dostać jakiś mały prezent.


Konkursy dla dzieci w wieku szkolnym

gniazdowania Lalki

Umieścić na szalik i dwa krzesła 2 sukienkę. Gra może brać udział dowolną liczbę dzieci. Zwycięzcą jest dziecko, które będzie nosić sukienkę i szal.

Strażacy

Konkursy dla dziecka uzyskano bardzo dynamiczny, gdy dwie osoby konkurować. Z powrotem do tyłu umieścić dwa krzesła w odległości jednego metra. wiszą one kurtkę z rękawami wywrócone na drugą stronę. Pod krzesła umieścić taśmę 2 metry długości. Gra składa się z dwóch uczniów. Biorą ich miejsce obok fotela. Na sygnale, muszą szybko założyć kurtkę, usuwając rękawy i zapiąć wszystkie guziki. Potem muszą biegać przeciwnika krześle usiąść na fotelu i wyciągnąć taśmę. Wygrywa najbardziej zwinny.

kto jest szybszy

Konkursy dla dziecka może być przeprowadzone z udziałem dużej liczby graczy. Na następnym konkursie będzie musiała liny. Dzieci są na tej samej stronie boiska z rzędu. lina jest w ich rękach. Dwadzieścia stóp dalej, umieścić sznur z flagami. Na sygnał, uczniowie zaczynają jednocześnie skakać w kierunku znaku. Zwycięzcą jest najszybszym uczestnikiem.

Taniec na gazecie

Konkursy dla dziecka może być przeprowadzone z udziałem dorosłych. Kolejna konkurencja powinna obejmować co najmniej cztery osoby. Zajmuje wiodącą arkusze gazet i pozbawić je do otworu głowicy. Uczestnicy są podzielone w pary. Partnerzy umieścić na papierze. Tak więc, każda para ma jeden kolor tak zwane „panama”. Przy dźwiękach muzyki, uczestnicy zaczynają tańczyć. Zwycięzcą jest para, która „Panama” nie jest uszkodzony.

skoki wąż

Bardzo wesoły uzyskane konkursy dla dzieci od 10 lat, która odbyła się z udziałem dużej liczby graczy. Studenci siedzą na jednym piętrze po drugiej. Jednocześnie muszą one rozłożone nogi i stłoczeni. Każdy uczestnik musi posiadać szybko do znajomego vperedisidyaschego. Pierwszy gracz pokazuje głowę węża. Na jego rozkaz, „zwierzę” zaczyna poruszać się do przodu, podskakują. W tym przypadku, uczestnicy nie muszą być rozdarte. Jeśli wszystko jedno „łańcuch” jest rozdarty, „głowa” jest przypisany do następnego. Gra może być przeprowadzona pod wesołej muzyki.

bliźnięta syjamskie

Gra w parach. Dwóch uczestników dołączyć do rąk. Przed nimi położyć kawałek papieru. Głośnomówiący, powinny ustanowić swoją listę na kilka części, lub owinąć prezent w opakowaniu i bandaż jego wstążkę. Wygrywa najbardziej zwinne uczestników.

łańcuch

Gra może trwać dowolną liczbę odwiedzających. Każdy z nich przez pewien czas z klipów trzeba zrobić łańcuch. Czyje Hack będzie już wygrał.