798 Shares 9974 views

Sypialnia w stylu Prowansji – średnia spokoju i komfortu domowego

Za zgodą tego lepszego miejsca niż dom nie zostanie znaleziony, trudno argumentować dość. Po przekroczeniu progu ich własnych domach, a zostały spełnione przez przedpokój w stylu Prowansji, wykonane w delikatnych, pastelowych kolorach, dusza natychmiast staje się miły i dobrze.


Po tym wszystkim, dom można odpocząć po męczącym dniu spędzonym na głowie wszystkie smutki i problemy. I jak wygodne wnętrze mieszkania, zależy od szybkości samoleczenia człowieka i jego wydajności. I zdrowego wypoczynku potrzebuje głębokiego snu, który wymaga, aby wszystkie warunki w sypialni.

Średnia spokoju wewnętrznego i komfortu są pokoje w stylu Prowansji, co pozwala w pełni zanurzyć się w ramionach Morfeusza. Było to prowincja w południowej Francji słynie kojący błękit nieba i jasne słońce, błękitne morze i niezwykłe magiczne doliny lawendy, które dają poczucie harmonii z naturą. styl prowincja Provence jest w stanie stworzyć w sypialni to prawdziwy raj.

Ponieważ jest to bardzo jasny, to rozjaśnia ściany domów i odzwierciedla na tapecie w pokojach jasne kolory w Francja Olive światła słonecznego. Dlatego w palecie kolorów sypialni w stylu Prowansji, kilka wyciszony, pastelowych kolorach jak spalonych w promieniach słońcu. Mleko, oliwka, krem, lawendy i ochry kolory. Jak również niebieskie i białe, jasnoróżowe, białe i żółte, i terakoty kolor seledynowy.

Jak wiejskie domy w Prowansji, gdzie ściany są z grubsza otynkowany, w sypialni mogą być albo podniesione pokleit tapetę lub użyj tynki dekoracyjne.

Sufit i podłoga powinna być wykonana z drewna lub z materiałów, które naśladują drewna (płytka laminat). Niewielka jasny dywanik przy łóżku doskonale uzupełniają całe wnętrze.

Odgrywa on specjalny tekstylia ról. Rzeczywiście, w stylu Prowansji ma miejsca sztuczne tkaniny. Tylko materiały naturalne: bawełna, Batiste, satyna, len, muślinu i rzeczy. Pościel na łóżku powinien być koniecznie biały kwiatowy wzór. Welon może być koc z drobnym szwem i kwiatowe wzory. Lub koc, wykonane w stylu „patchwork”.

Jeśli okna sypialni w stylu Prowansji znajdują się bezpośrednio w ogrodzie, to nie powinny być w ogóle kurtyna. W razie potrzeby można je ozdobić przewiewny, lekki tiul lub eleganckie długie zasłony że dno powinno stwarzać pewne fale. Do dekoracji można użyć falbany, kokardy lub przewodów.

Dość dokładnie trzeba wybrać meble do sypialni, ponieważ ma trafić wszelkiego rodzaju wyrafinowania i luksusu. To musi być wykonane w całości z drewna, a jego powierzchnia – idealnie sztucznie wieku. Stopy powinny być wyryte. Tylko łóżko może zostać wykonany z metalu z kutej zagłówkiem, na której podkreślić domu komfort, miękkość i ciepło może być miły, aby rozłożyć poduszki dekoracyjne.

Drzwi w stylu Prowansji powinny być wykonane z drewna i malowane w jasnych kolorach. Klamki i zamki – po prostu stary. Podejście żyrandol sfałszowane. Ale lampy na nocnym stoliku powinna być fantazyjne odcienie elegancki „starej” lamp oraz motywy kwiatowe na pewno.

Brak sypialnie w tym stylu bez dość ciekawych szczegółów: mały shkatulochek, hafty, obrazy z pięknej scenerii. Ponadto, nie są w pustych ścianach sypialni w stylu Prowansji, które służą jako pewnego rodzaju tło dla luster z delikatnymi felg i małych półek, obrazów, zdjęć, zegarów i płyt dekoracyjnych.

Często używane akcesoria tylko w bieli. Ta śnieżnobiała porcelana i ceramika, i tektura, szkło i dekupazhirovannoe i drzewa. Nie zapomnij o kwiatach. Życie powinno być umieszczone w malowane wazony, sztuczne i powinny być w formie girlandy, wieńce i paneli.