436 Shares 2343 views

Większość neubivaemye Samochody ocena

Wybierając samochód dla większości kierowców dużej mierze zależy od jego niezawodności. Wysoka wartość pojazdu nie zawsze jest gwarancją bezbłędna praca bez awarii. Fail jak samochody segmentu budżetu, a Premium Auto. Tylko tutaj ostatni remont kosztował znacznie więcej niż pierwszy.


Praktycznie każdy nowoczesny samochód prosto z salonu może podróżować, na przykład, 300 000 km, z tą tylko różnicą, że będzie zmieniać ilość trzeba zainwestować w konserwacji maszyny podczas tego sprintu. Naturalnie, jest o wiele łatwiejsze i bardziej praktyczne kupić nie tylko bezpieczne, ale również niezawodny samochód, gdzie wkładanie pieniędzy na naprawy będzie minimalny. Jest wystarczająco dużo czasu, aby przeprowadzić rutynową konserwację, utrzymanie maszyny w częstotliwości i porządku, a ona trwa bardzo długo.

Sytuacja na rynku motoryzacyjnym

publikacje tematyczne i czasopisma wielokrotnie przeprowadzane badania w tej dziedzinie i dokonały konkretnych topy, który obejmuje większość samochodów neubivaemye (ocena jest podane poniżej). Badaliśmy prawie wszystkie mniej lub bardziej znaczące i duże rynki – od Chin do europejskiego przemysłu motoryzacyjnego. Obraz nie majaczyła tęczy, ale naukowcy byli w stanie zidentyfikować szereg mniej lub bardziej niezawodnych samochodów.

Natychmiast należy zauważyć, że wszyscy przedstawiciele rankingu nie mogą być uznane za budżet, ale jest to zrozumiałe: jakość wykonania jest zawsze inna odpowiednia cena i zaufanie w niezawodność pojazdu, po prostu nie może być tanie.

Tak, my prezentujemy listę samochodów, które zawiera najwięcej samochodów neubivaemye, według specjalistów w tej dziedzinie. Wszystkie modele można zobaczyć na żywo na otwartych przestrzeniach naszego kraju, aby czuć się w salonach sprzedaży i zakupu, jeśli jest to pożądane. Oznacza to, że niektóre egzotyki jak „Jaguar” i „Porsche” tu nie będzie – wszystkie samochody mają odpowiednią cenę za swoim segmencie i realnego zakupu, i może łatwo prowadzić 300.000 kilometrów bez większych napraw.

Większość samochodów neubivaemye według znanych publikacjach tematycznych:

  1. Honda Accord.
  2. Toyota Camry.
  3. Honda Odyssey.
  4. Honda Cr-V.

Rozważmy każdy uczestnik rankingu w sposób bardziej szczegółowy.

Honda Accord

„Honda Accord” – to nie tylko dobrze zaopatrzony dobrej rodziny sedan, ale także najbardziej neubivaemy samochód, z za bardzo rozsądną cenę. Samochód okazał się bardzo dobrze na drodze i jest łatwo pracować w ogóle, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wnętrze samochodu jest imponująca i wygląda bardzo solidnie. Ponadto zwrócił się przestronny salon ma, więc nie ma dyskomfortu nie powinno być, jeżeli tylne siedzenie będzie tylko trzy osoby o przeciętnej budowie.

Na rynku rosyjskim najbardziej neubivaemy samochód poszedł w dwóch wariantach: silnik V6 o pojemności 3,5 litra i 2,4 litra klasy na czterech cylindrach. Nieskończenie PPC spędza tylko 9 i 7,8 litra na 100 km, odpowiednio dla samochodów tej klasy jest bardzo dobrym wskaźnikiem. Jeśli chodzi o niezawodność, pytania nie są ani eksperci, ani nie ma właściciela.

Toyota Camry

„Japoński” zawsze były atrakcyjne cechy ciała i podniesione parametry komfortu i wygody z „Toyota Camry” tylko najwybitniejszy przedstawiciel swojej rasy. Ponadto model posiada znakomitą markę, gdy samochód nie został zabity.

Ostatni wiersz „Camry” otrzymał znaczną przetwarzanie wnętrze i panel instrumentów z wnętrza stał się piękniejszy i bardziej ergonomiczne. Już wytrzymałe Zawiesinę następnie zmienione na lepsze: dodatkową stabilność i znacznie wzrosła obudowę izolacyjną.

Charakterystyczne cechy samochodu

Rosyjski model został przyjęty do kilku wariantach silnikowych – od 1,8 do 3,5 litrów. Zużycie paliwa „Camry” mieści się w zakresie od 9 litrów na 100 km. Długa i poważna historia „Toyota” obejmuje nie tylko piękno i maszyn grzeczność, ale także niezawodność, który po raz kolejny potwierdza regułę „Camry”. Model ten stał się tak popularny wśród konsumentów krajowych, który zaczął gromadzić pod Piotra w miejscowości Shushary oczywiście za wiedzą i zgodą szacownej grupy.

Honda Odyssey

W przeciwieństwie do innych minivanów i ramy samochodów „Honda Odyssey” – to nie tylko pojazd dla solidnej firmy, a samochód z i płynne sterowanie, co jest rzadkością na samochód tej klasy. Rzucać w wysokiej niezawodności podwozia z ciała i uzyskać idealną opcję dla dużej rodziny.

Urządzenie jest wyposażone w sześć automatycznej skrzyni biegów i 3,5 litra klasy V6. Średnie zużycie paliwa na 100 km zakresach 11 litrów, co jest bardzo dobre dla takiego uciążliwego i pojemnego samochodu.

cechy samochodu

Większość neubivaemy samochód może pomieścić do 8 osób, ale ze względu na komfort, że nie ma potrzeby zabierania na pokład więcej niż siedem osób o przeciętnej budowie. Ponadto organizm ma możliwość przekształcenia niektórych potrzeb przewozowych, co znacznie rozszerza zakres minivana rodziny. Warto również wyróżnienie, że producent szczególnie skrupulatnie pracowali na siedzeniu montażowej dziecięcej, gdzie problem synergii różnych modeli krzeseł do zasady nie, ze względu na różnorodność wsporników adaptacyjnych.

Jako wada nie jest tu jeszcze ugruntowaną system multimedialny z którego można zrozumieć tylko przez specjalistę lub osoby zrozumiały, a od czytania instrukcji imponujące. Również wielu właściciele narzekali na jakość wykończenia, ponieważ cena minivan wymaga jeśli nie skórę, a przynajmniej inny podobny materiał jakości.

Honda Cr-V

CR-V model mastitis "Honda" – rama samochód z wysoką niezawodnością. Ponadto, urządzenie jest opisywany przestronny zestaw funkcjonalne wnętrze i doskonałe. Rosyjski wzór jest dostępny w dwóch odmianach, – z silnikiem 2 i 2,4 litra. Zarówno uruchomić na benzynie i mieć CVT. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi 10 litrów pozazdrościć inne obzhornym SUV.

Samochód ma prawie żadnych dowolny wady, ale wielu właścicieli w ich opinii narzekać bezsensownego systemu multimedialnego infotainment. Podobnie jak w poprzednim przypadku, jest to trudne do opanowania, a czasem zachowuje się zupełnie inaczej, jak chcielibyśmy. Ponadto system znacznie rozpraszać kierowcę podczas jazdy, nawet jeśli zawarte w 50% (dla pasażerów siedzących z tyłu).

Trzeba też wspomnieć o doskonałą sterowność samochodu, mimo sztywności zawieszenia. Maszyna jest posłuszny i łatwo kontrolowane przez kierowcę, nawet jeśli czuje się nierówności na drodze. Ponadto, niektórzy właściciele są niezadowoleni z hałasu w kabinie, który nie był w stanie pozbyć tegorocznej wersji. Ale wszystkie te kłopoty rama SUV, więc chwila może być wywołana tylko z krytycznym odcinku. Tak w ogóle, model okazał się sukcesem, a seria CR-V może być opisana jako najbardziej neubivaemye samochodów.