711 Shares 3502 views

Jak smażyć kotlety? Sekret gotowanie smaczne kotlety

Często niedoświadczony gospodyni że smak i soczystość kotlety zależeć od składu mięsa mielonego i na jakość mięsa, ale jest to błędne przekonanie. Nie, oczywiście, te dwa czynniki są również zastaw, czy w przyszłości okaże się smaczny obiad, ale wszystko to samo w tym przypadku nie ma nic ważniejszego niż ile smażyć placki na czas.


Co naprawdę nic do ukrycia, nawet doświadczony i widział w swoim życiu Tysiące kotlety gospodyń się dzieje, że ich dania mięsne być znacznie toasty na zewnątrz, ale w środku – prawie pół upieczony. Zdarza się, że placki są zbyt suche, zbyt, dlatego są one całkowicie pozbawione aromatu i smaku. W obu przypadkach przyczyną niepowodzenia jest właśnie gospodyni znowu zapomniał jak smażyć kotlety, i złamał wszelkie zasady gotować kotlety technologicznych. Nawiasem mówiąc, ile czasu smażyć hamburgery, nie wiedzą nawet wszystkie doświadczonych kucharzy, pomimo faktu, że w tym przypadku nie ma absolutnie nic skomplikowanego.
Przede wszystkim, musimy zdecydować, jak to zrobić, nie mówiąc już, ile smażyć placki – zagadnienia związane z pierwszą. Tak, mamy trzy opcje: czy farszu swoje ręce, kupić go w sklepie lub Fry półfabrykatów zakupione w sklepie.
Aby soczysty farsz i dokładnie tak, jak to jest potrzebne, będzie musiał spróbować i uczynić go swoim własnym. Będziesz potrzebował 500 gramów mięsa, które przeszły przez maszynkę do mięsa razem z jednej cebuli, po czym dodano 50 g masła, dwa jajka i wlać przyprawy do smaku. To jest po kilka kawałków chleba wolnej od peelingów i namoczyć w mleku aż do wchłonięcia. Nasączone kok umieścić w mięsie mielonym i ugniatać dokładnie wszystko.
Tak, nasz farsz jest gotowy. Zakup wołowinę w sklepie, musisz dodać składniki, jak opisane powyżej, aby uzyskać pyszne hamburgery i soczyste. Z tej kwoty około 10 będzie przebierał kotlety, które wcześniej przed smażeniem i wyrzeźbić ramiona. Gotowe surowe kotlety umieścić na patelni bardzo dobrze ogrzewane, smarowane olejem roślinnym.
Pierwsza strona utrzymać na średnim ogniu przez 6-7 minut pod pokrywką. Ale ilu minut smażyć kotlety z jednej strony – punkt sporny, ponieważ wszystko zależy od mocy talerzu. Jest zrozumiałe, że w wyżej – średnia. Pamiętaj, że po umieścić kotlety na gorącej patelni, trzeba skręcić w dół płomień do średniego. Nie zaleca się przez dłuższy czas, aby utrzymać je pod przykryciem, a po pięciu minutach powinien już zacząć, aby sprawdzić dostępność. Tak szybko, jak nasze kotlety mięsne rumiane, nadszedł czas, aby je odwrócić.
Smażenia burgery z jednej strony, a druga – nie różnią się od siebie, tak szybko, jak hamburgery przerzucony surowy bok, szczelnie zamknąć garnek z pokrywką i poczekać 5-6 minuty – w przybliżeniu, ile trzeba smażyć kotlety. Raz są rumiane, zmniejszyć ogień prawie do minimum, dodać trochę wody. Jest paszteciki czasu osiągnięcia pożądanego stanu. Niektóre przyprawy są dodawane do wody, aby smaczniejsze i bardziej pachnące, ale tu – na wentylatorze.
Trzecia opcja – przygotowanie mrożonej polufabriktov. Tutaj również nie ma absolutnie nic skomplikowanego, choć, ponieważ dyspozycja na gotowaniu, co do zasady, jest napisane szczegółowo na tylnej stronie opakowania z kotlety. Każda firma ma swój indywidualny przepis, więc sposób przygotowania jest inna.
Teraz wiemy, jak smażyć kotlety. Wiedza ta jest niezbędna dla każdego właściciela, który chce w ciągu długich lat życia, aby utrzymać rodzinę, a naszych ludzi, takich jak mięso, smaczne, soczyste i aromatyczne. Jeśli twoje klopsiki okaże się dokładnie tak, jak człowiek zawsze będzie tam. Pamiętaj, że droga do serca ich najczęściej jest przez żołądek.