637 Shares 8523 views

Wojskowe ośrodki szkolenia Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych i armii

Jeśli uczelnie wojskowe powstają ośrodki szkoleniowe, które szkolą funkcjonariuszy. Absolwenci nich musi służyć w ramach kontraktu w szeregach Sił Zbrojnych. Wojskowe ośrodki szkoleniowe w skrócie nazywany UinF na uniwersytecie. Kandydaci, którzy pomyślnie przeszli testy wstępne, należy zawrzeć umowę o ukończeniu szkolenia. Następnie ukończył podpisuje umowę z Ministerstwem Obrony, zgodnie z którym będzie musiał służyć trzy lata jako oficer w szeregach Sił Zbrojnych Rosji. Wojskowe ośrodki szkoleniowe wskazują odpowiednie miejsca, w których absolwenci będą przenosić zakładał usługi.

różnice

Dekret rządu RF zostało podane do wiadomości instytucji szkolnictwa wyższego w marcu 2008 roku „O wojskowych ośrodkach szkoleniowych.” Jak mówi na wydziałach i służb szkolenia wojskowego w federalnych instytucji państwowych wyższego wykształcenia. Szkolenia wojskowe ośrodki są szczególną formą treningu dla przejścia do służby wojskowej na podstawie umowy. stanowisk wojskowych musi być zgodne z oficerem.

Czym różni się od zwykłego studenta i kadet UinF departament wojskowy studenta? Cadet jeden dzień chodzenia na zajęcia raz w tygodniu w wojskowym ośrodku szkoleniowym i jest ściśle jednolita. Student z wydziału wojskowego robi to samo. Regularne uczeń korzysta z dodatkowego urlopu. Ale to nie wszystkie różnice. Łatwe do nauczenia się – ciężko walczyć, parafrazując słynne powiedzenie, dał nam słynną Suworowa.

pieniądze

Z pieniędzy bardziej szczęśliwym wszystkich kadetów UinF. Otrzymuje on stosunkowo duży dodatek do stypendium: sto pięćdziesiąt centów za kwoty głównej w pierwszym roku oraz o cztery procent w drugim i kolejnych kursów w podstawowej dotacji. Pomimo faktu, że stypendia są zazwyczaj małe, kwota już uzyskane utrzymania.

Student z wydziału wojskowego mniej szczęścia, ale warto też wojskowy ośrodek szkoleniowy Ministerstwa Obrony funduszy: piętnaście procent tych, którzy nie przechodzą usługi rekrutacji i dwadzieścia pięć procent tych, którzy przeszedł do służby wojskowej. Pieniądze są dodane do podstawowej dotacji. Ale jeśli na koniec osiągnięć akademickich studenta traci, a potem nie dostać nic. Zwykły uczeń czy dobrym uczniem, otrzymuje zwykle podstawowe stypendium. A jednak.

Pozycja i obowiązki

Edukacyjne i ośrodki wojskowe na uniwersytetach jak nierówno i pozwolić uczniom, jak to było w procesie uczenia się. Cadet absolwent UinF dostaje działając rangę porucznika, a maleje w umowie o usługę trzyletnim. Stark wybór – prawdziwy mężczyzna. Pomimo faktu, że badanie przez lekarzy Wszystkie trzy są takie same, dostać zastępczą służbę wojskową z alternatywnymi praw obywatelskich on. Podobnie jak jego kolega z wydziału wojskowego.

Ukończył swoje pierwsze przejażdżki na opłaty, która trwa miesiąc lub dwa, a następnie pobiera tytuł zupełnie innym planie, ale nazywa się tak samo – jest porucznik rezerwy. Armia nie będzie służyć. Zwykłym studentem, oczywiście, nie otrzymuje tytuł, lecz aby służyć służby wojskowej, może być, jeśli nie można zastąpić go alternatywę – „W świecie cywilnej” usługa Ranga i plik ma być, a nie oficerem. Ale uniwersytet odpoczynku dodatkowy dzień w tygodniu, także dlatego, że nie było źle. Jednym pocieszeniem jest to, że student powinien zapłacić zwykły armię tylko jeden rok. Student wydziału wojskowego służyć na umowie nie jest wymagane, ale jeśli chce – może. Porucznik. Kadet UinF najmniej pilnego usługę potrzebuje trzy lata.

Kto Priman wydział wojskowy

studenci w pełnym wymiarze czasu federalnego instytucji państwowej, odpowiednie zdrowie do służby wojskowej może stwierdzić, jak zostało powiedziane, umowę z Ministerstwem Obrony. W takim przypadku student zapisał się do programu, który przygotowuje oficerów rezerwy w szkole na wydziale wojskowym. Student musi być w wieku poniżej trzydziestu lat, spełniają wymagania zawodowe i psychologiczne, które odnoszą się do danych specjalności wojskowych i pomyślnie zdać konkurencji lub wyboru – pierwszy podgląd, a następnie główny.

Wstępna selekcja zaangażowany w komisariatu wojskowego miejsca na koncie wojskowej, gdzie szef działu nadaje kierunek. Student przechodzi tam komisję wojskowo-medycznego, jak również psychologiczne selekcji zawodowej. Podstawowy wybór – konkurs odbędzie się wśród wstępnie wybrany przez Komisję. Pierwszeństwo w przyjęciu są członkowie rodzin wojskowych, sierot i przeszłość służby wojskowej. Tylko wtedy możliwe jest zawarcie umowy, która nie może nastąpić, jeżeli student ma wybitne lub wcześniej skazany, jeśli jest on ścigany w tej chwili.

Zajęcia na wydziale wojskowym

Zwykle jest to tak zwany „dzień wojskowy” raz w tygodniu, który składa się z dziewięciu godzin akademickich, z których sześć – szkolenia sesji dla dwóch godzin przeznaczonych do samodzielnej pracy i godzin szkolenia, organizacyjnych i edukacyjnych chwil.

Trzydzieści dni ostatniego spotkania, końcowy trening w ostatnim semestrze departamentu wojskowego. Zwykle – w lecie. Po ukończeniu studiów, opłaty certyfikacyjne jest prowadzona na szkolenia wojskowego, który jest zatrudniony w jednostce wojskowej, w wyjątkowych przypadkach – na uniwersytecie, to trwa około czterech do pięciu dni, z których pierwszy zostały przydzielone do treningu, a ostatni – na egzaminach. Jeśli program zapewnia studentowi po certyfikacji więcej i zawieszeniu w jednostkach wojskowych.

Którzy biorą w UinF

UinF zorganizowany na podstawie liczby wydziałów wojskowych i studentów studiujących w UinF już następnego dnia po ukończeniu studiów musi podpisać umowę na trzy lata lub pięć lat, aby natychmiast rozpocząć wojskowy podporucznika służby w siłach zbrojnych Rosji. Jeśli absolwent rezygnuje z umowy, a gdyby został wydalony z uniwersytetu UinF lub w ogóle, zostanie wcielony do wojska jako prywatny, który jest w zwykły sposób. Ale również wstępnie zapłacić wszelkie środki, które zostały wydane na jego szkolenie w UinF.

W UinF wziąć studentów włącznie dwudziestu czterech lat, tylko zwykłej rejestracji, nadające się do służby zdrowia i spełnienia wymagań, które odpowiadają umowy pracowników. Studenci z UinF nie tylko zajęcia, ale także szkolenia i koszty. UinF w szkole medycznej wysyłać studentów do trzydziestu opłat, reszta one trwać czternaście dni. Pod koniec liceum i certyfikacji UinF przechowywane.

VUNTS Siła "VVA"

Szkolenie wojskowe i Centrum Badawcze Sił Powietrznych – Air Force Academy w Woroneżu, który dumnie nosi imię Yu A. Gagarina i N. E. Zhukovskogo.. Instytucja ta została pochłonięta tradycji i doświadczenia szkół wojskowych, które są doskonale przygotowane kadry oficerskiej, to połączenie ze sobą dwóch renomowanych akademii.

Oczywiście, najnowsza historia jest generowany tylko przy pełnym zachowaniu pamięci historycznej, a ponieważ reorganizacja (z rozwiązaniem i scalenie) dwóch akademiach optymalizuje systemu lotnictwa wojskowego kształcenia na solidnym fundamencie minionych osiągnięć.

absolwenci

Absolwenci Akademii Żukowski stworzył światową sławę lotnictwa krajowego. Ten ogólny projektanci: Iljuszyn, Mikoyan, Jakowlew, Bolkhovitinov Kuznetsov, Tumansky i marszałków Zhigarev Aviation Vershinin i kolejne osiem marszałków, trzydzieści pilotów kosmicznych, ponad pięćdziesiąt pilotów testowych, czterdzieści akademików, dwieście laureaci nagród państwowych, sto dziewięć of Heroes ZSRR i dwadzieścia dziewięć – pracy Socjalistycznej … wszystko to nazwę.

Wśród absolwentów Gagarin Bohaterowie Związku Radzieckiego Academy – siedemset! Wśród nich trzy razy bohaterem Kozhedub i trzydzieści dziewięć dwukrotnie Bohater Związku Radzieckiego. Tutaj dowiedzieliśmy wszystkich zagranicznych pilotów, astronautów i sowiecką dekadę.

fuzja

Szkolenie Wojskowe Centrum Badawcze Sił Powietrznych jest również teraz ma w swoim składzie: Yeisk Wojskowej Szkoły Lotnictwa nazwany kosmonauta Komarow, Krasnodar szkoły lotnictwa nazwany Sierowa, Syzran wojskowy pilot szkolne, Petersburg Military School of Radio Electronics, nawigator Czelabińsk Aviation School, Jarosław wojskowej obrony szkoły , Wszystkie te szkoły jest najwyższe – instytucje wojskowe.

Postanowieniem Ministra Obrony w 2011 roku, zarówno akademia i wszystkich tych szkół były własnością Lotnictwa Wojskowej Akademii Inżynierii. Wcześniej, w 2008 roku, został dołączony do Irkucka Aviation College (Wojskowy Instytut Inżynierii), Tambov Oficerskiej Szkoły Lotniczej Radia Elektroniki i Stawropol Wojskowej Szkoły Lotnictwa. W 2010 roku uczelnia była uzupełniana testową Centrum Badań walki elektronicznej (EW FGNIITS i OESZ). Teraz Uniwersytet przygotowuje się tysiące specjalistów, oficerów logistyki lotnictwa, inżynierii, usług lotniczych, służby meteorologiczne, jak i mistrzów walki elektronicznej.

Combined Wojskowa Akademia Sił Zbrojnych

Szkolenie wojskowe i Ośrodek Badawczy Wojsk Lądowych powstała w grudniu 2008 roku i został nazwany Combined Arms Akademii Sił Zbrojnych. W ramach swoich jedenastu oddziałów zlokalizowanych. Jest wiodącym i najstarsza wojskowa instytucja edukacyjna w kraju, ustanowiony w 1832 roku, a dopiero po 1917 roku, przestał być nazywany Nikołajew, ale nadal był nazywany Akademii Sztabu Generalnego. Co więcej, aż do 1998 roku z dumą nosił czerwoną nazwę dowódca M. V. Frunze. Wojskowe Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych stworzony przez reorganizacji, rozwiązania, połączenia z wcześniej istniejących szkół wojskowych. Ponieważ czas dowodził.

Dlatego Akademia dołączył pierwszy starszy kursy oficerskie nazwę Shaposhnikov i Wojskowej Akademii Wojsk Pancernych nazwane Malinowskiego. W 2006 roku kontynuował konsolidację fuzji z Wojskowej Akademii Inżynierii nazwany Kujbyszewie. A w 2013 roku, szkoła jeszcze znacznie uzupełniane, a każdy oddział Przysposobienia Wojskowego i Centrum Badawczego Sił Lądowych przyczyniła się do coraz większego współdziałania różnych jednostek wojskowych, co jest być może najważniejszym wymogiem zasad nowoczesnej wojny.

szkoły wojskowe

Jedenaście wyższych wojskowych instytucji edukacyjnych poprzez reorganizację dołączył do Combined Arms Akademii Sił Zbrojnych RF. To wszystko w tym samym grudniu 2008 roku, po numerze porządkowym rząd 1951. Wszystkie szkoły wojskowe miały status instytucji wojskowej, ponieważ słowo „uniwersytet” był obecny w tytule.

Tak więc, w Nomenklatury Arms Akademii obejmuje: Far Eastern Szkoła Dowództwo Wojskowe nazwie Rokossovskogo (Miasto Blagoveshchensk), Kazan, Moskwa, Nowosybirsk Wojskowa Komenda Szkoła, Jekaterynburg Artylerii Wojskowej Szkoły, słynny Riazań School of Airborne, Omsk Inżynieria Tank, Penza i Tula instytucje inżynierii artyleryjskie Czelabińsk motoryzacyjny szkoły inżynierii i Wojskowy Instytut Studiów Zaawansowanych.

granatowy VUNTS

Szkolenie wojskowe i Centrum Badawcze Marynarki Wojennej – Naval Academy, z siedzibą w Sankt Petersburgu. Tutaj są zaangażowane w eksploatacji elektrowni jądrowych na statkach studiował również silniki wysokoprężne statku i elektryczne, turbin gazowych i parowych maszyn. Absolwenci Akademii dostarczyć poszukiwawczych i ratowniczych Marynarki Wojennej, podjęła zbrojną statków i ochrony oznacza RHB tu statki nauki do budowy i naprawy, dostarczamy je z elektronicznego sprzętu ochronnego, nauczyć się korzystać z systemów sterowania i informacji walka statku, radio.

Technologia w obecnej formie wymaga ścisłej współpracy specjalistów z różnych dziedzin wiedzy. Dlatego stworzyliśmy wojskowy ośrodek szkoleniowy nauki jako imperatyw naszego czasu. Zwiększają bardzo wiele instytucji, nie tylko wojskowych. Oto, na przykład, co REB? Jest to również wojna, ale z użyciem sygnałów radiowych, które można całkowicie wyciąć wszystkich systemów kontroli, rozpoznania i łączności. Nasi specjaliści potrzebują nie tylko do zmiany jakości systemów informacyjnych wroga, ale także w celu ochrony tego samego od niej. Jak jest teraz żeglarze zrobić bez radiophysicists?

oddziałów

Petersburg Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej posiada oddział w Kaliningradzie, gdzie uczy się przyszłych komunikatory, artylerii i wojsk rakietowych, sygnalizuje specjalistów wywiadu. Drugi oddział znajduje się we Władywostoku. Nie uczy się jeździć statków, przy użyciu nawigacji, odkrywania miny i torpedy i zastosować go również wytworzyć tutaj sygnalistów i radiowych. Opanuj przyszłych Navy i przybrzeżnych systemów rakietowych i artylerii, zrozumieć wszystkie trudności napełniania pocisków Cruise – ich sprzęt elektroniczny, jak również anty-pieniądze lotnictwa morskiego. Naucz się korzystać z systemu sonaru.