107 Shares 4276 views

Pistolety w pudełku Izhevsk. Izhevsk karabiny gładkie

Pistolety Izhevsk zostały wyprodukowane przez wiele lat przez duże przedsiębiorstwo naszego kraju, które stale oferuje najnowsze osiągnięcia w różnych dziedzinach – od hutnictwa i budowania maszyn do broni cywilnej i służbowej. Wiarygodność fabryki to już około 750 000 karabinów produkowanych w ciągu roku!


Rodzaje broni

Zakład w Izhevsku oferuje szeroki wachlarz modeli gładkich, które mogą być wykorzystane zarówno podczas polowań, jak i podczas operacji bojowych. Karabiny Smoothbore Izhevsk Mechanical Plant są reprezentowane w szerokiej gamie:

 1. Jednorodzinna jednorazowa opłata, używana podczas polowania na gry, małe zwierzęta. Ta broń jest typem krytycznym i pozwala wykonać tylko jeden strzał.
 2. Konstrukcja dwukołowa to umiejętność polowania na wielką bestię. W tych modelach bagażnik może być umieszczony pionowo lub poziomo.
 3. Modele pomp mogą być ponownie ładowane ręcznie. Mogą być używane z amunicją na żywo lub z gumową plandeką.
 4. Samodzielne ładowanie karabinów jednoszybowych ma automatyczne ładowanie, charakteryzuje się wysoką szybkością płomienia, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do polowania na ruchomą grę i bestię.

Polowanie karabiny

Karabiny myśliwskie fabryki w Iżeszowie są bardzo popularne wśród kupujących. To właśnie ta roślina wytwarza lewicowy udział broni w kraju, która jest szeroko stosowana w różnych dziedzinach – od łowiectwa sportowego i handlowego do samoobrony. Najpopularniejsze modele to MP-27, MP-133, MP-153, IZH-54, MP-43. Tajemnica ich popularności polega na przystępnych cenach części i samej broni, przepisach gwarancyjnych, prostocie wdrażania i dostępności szeregu serii modeli. Dzięki produkcji wysokiej jakości stali, modele są niezawodne i bezpieczne, mogą być przywożone przez myśliwych. Brakuje seryjnego montażu w zakładzie, w wyniku czego projekty nie są zoptymalizowane.

МР-18М-М

Jednolite karabiny Izhevsk MP-18M-M pasują do prawdziwych koneserów polowań klasycznych, którzy po raz pierwszy przyzwyczajeni są do swojego celu. Prostota projektowania, niezawodności i bezpieczeństwa – jest to różnica między tym modelem, który jest wymagany na całym świecie. Dobrze wyważone wyważenie zapewnia szybkie celowanie, a otwór lufy jest po prostu i niezawodnie zamknięty za pomocą specjalnej dźwigni. Spust jest umieszczony w pudełku, dzięki czemu pistolet jest łatwiejszy i bardziej niezawodny w pracy. MP-18M-M jest dostarczany z zwężkami naciągu lub wymiennymi złączami, może być również produkowany z listwą obserwacyjną.

MR-18EM-M "Sporting"

Te pistolety w Izhevsku są świetne do polowań i sportów ekstremalnych. W ostatniej lekcji modele uzupełniane są przez wyrównywanie otworów w beczce beczki i listwy obserwacyjnej z dwoma muchami. Ten model zwraca uwagę na poprawę ergonomii i obecności absorbera wstrząsów, który zapewnia długie treningi bez zmęczenia. Deweloperzy przywiązują dużą wagę do długości lufy i wymiennych zwężek pyska, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać najlepsze wyniki w fotografowaniu. Ta modyfikacja ma wyrzutnik, a jego konstrukcja przy użyciu niklowanego pudełka i zapasu tyłków orzechowych będzie zadowolić wielu klientów.

МР-18М-М "Junior"

Te pistolety Izhevsk mogą być używane przez kobiety i młode strzały, ponieważ są specjalnie zaprojektowane, aby uwzględnić ich sylwetkę. W produkcji nacisk położony jest na zmniejszenie rozmiaru czoła i pośladków oraz zmniejszenie ciężaru. Specjalny amortyzator nape w połączeniu z małym kalibrem zapewnia komfort fotografowania.

МР-27М

Są to karabiny dwublokowe w elektrowni jeszowskiej, w których pnia znajduje się pionowo. Te modele zyskały szacunek wielu myśliwych zajmujących się tym zawodem zawodowo. Skala produkcji tego modelu jest uderzająca – ponad 30 lat, wyprodukowano około półtora miliona egzemplarzy, które charakteryzują się wysoką niezawodnością, doskonałą równowagą, stabilną obsługą i prostą konstrukcją. Jednocześnie wydajność i parametry techniczne modeli są wielokrotnie lepsze niż analogi wyższego segmentu cen. Przedni i tyłek wykonano z wysokiej jakości orzecha i buka.

Ta odmiana może być uzupełniona przez wymienny blok z beczką z owalną śrubą śrubową. Blok zastępczy umożliwia polowanie na duże zwierzę, zapewniając dużą precyzję strzelania z nabojami kulistymi . Wymienna jednostka baryłek ma taką konstrukcję, że możliwe jest wyregulowanie położenia ośrodków rozproszenia obu beczek. Otwórz wzrok jest regulowany poziomo i pionowo.

MR-27EM-1C "Sporting" i "Junior"

Te strzelby myśliwskie w elektrowni jeszowskiej są uniwersalne i wykonywane w stylu sportowym. Możesz je używać zarówno podczas polowania, jak i podczas kręcenia zdjęć sportowych. Model został zaprojektowany tak, aby jego wydajność była jak najlepsza. Dokładność fotografowania zapewnia możliwość użycia różnych wymiennych kapsli.

Karabin dwubarwny MP-27M "Junior" jest lekki i kompaktowy, nadaje się do polowania, strzelania lub trenowania jego umiejętności. Producent skupia ten produkt na kobietach i dziecich, dlatego główne wymiary modelu są dopasowane do parametrów fizycznych tych kategorii użytkowników. Cechy modelu juniorów to lekka konstrukcja skrzynki na żaluzje, jej adaptacja do małych kalibrów, mniejsza długość lufy, kark na głowie i amortyzator. Wszystko to ułatwia użycie broni Izhevsk. Zdjęcie pokazuje, że dorośli i dzieci mogą strzelać z niego.

MP-233

Ten podwójny pistolet jest podstawowym modelem w wielu dyscyplinach sportowych i polowaniach. Uosabia technologiczne rozwiązania projektowe w połączeniu z nowymi elementami. Dzięki temu osiągnięte są następujące wskaźniki:

 1. Spust jest umieszczony w odłączanej jednostce, dzięki czemu czyszczenie i smarowanie są przeprowadzane wygodnie i szybko.
 2. Na bloku beczkowatym z wyrównującymi otworami znajduje się wentylowany pręt i latarka fluorescencyjna, co sprawia, że fotografowanie jest skuteczne i dokładne.
 3. Aplikacja jest ergonomiczna i ma półkę pod dłonią na uchwycie. Absorpcja wstrząsów na plecach ma plastikową pięta, dzięki czemu fotografowanie jest wygodne nawet po pewnym czasie.

MR-39

Izhevsk gładkie strzelby МР-39 to uniwersalne modele, które są przeznaczone do strzelania na stoiskach różnych typów. Model ławki okrągłej może być używany do polowania na grę, a na rowek – dla ptaków wodnych. Ten model posiada wzmocnioną blokadę, która przyczynia się do długowieczności. Za pomocą mechanizmu pojedynczego wyzwalania można przełączać kolejność zdjęć. Wierzch i tyłek wykonano z wysokiej jakości orzecha włoskiego.

МР-43

Szturmówki Izhevsk są zawsze połączeniem niezawodności i bezpieczeństwa każdego modelu. MP-43 różni się poziomo umieszczonym tułowiem. Posiada niezawodny projekt automatycznego bezpiecznika, przemyślany sposób blokowania zrzutu i wyzwalania. Dzięki dobrej równowadze możesz szybko i szybko celować. Karabin ma klasyczny design zavtory, który jest zablokowany na dwóch podstvolnyh ramy hakowej Perde. Chromowanie kanałów i komór przyczynia się do ochrony przed korozją.

MP-43KH jest jedynym karabinem dwusuwowym, produkowanym seryjnie. Dzięki zewnętrznym młotom i deskami, model wygląda jak stara broń, a jej jakość, niezawodność i trwałość wyróżnia się. Bezpieczne użytkowanie dzięki:

 1. Uważano, że młotki są bezpieczne, gdy są otwarte.
 2. Właściwości konstrukcyjne mechanizmu wyzwalania uderzenia, które służy jako gwarancja niemożności strzału bez wyciskania zaczepów wyzwalających.
 3. Konstrukcja młotków, co wyklucza możliwość strzału z zewnętrznym ciosem nad napiętym rogiem.

MR-133

Karabiny Smoothbore w elektrowni Izhevsk MP-133 są nazywane wieloma ładunkami z ładowaniem przedniego końca. Ta broń jest uważana za skuteczną i wygodną opcję zarówno dla polowania, jak i samoobrony. Działa prawidłowo z nabojami 12. kalibru, dodatkowo wyposażonymi w komorę 76 mm. Sprzęgło śruby i lufy służy jako zastaw siły i trwałości zamykania, a także rozładowuje odbiornik podczas strzału. Aby utworzyć odbiornik, stosuje się stop aluminium. System ochrony mechanizmu wyzwalania uderzeń jest inny:

 • Zabezpieczenie przed strzałem, jeśli śruba nie jest całkowicie zamknięta;
 • Blokowanie, które eliminuje przypadkowe otwarcie migawki przed strzałem;
 • Obecność nieautomatycznego bezpiecznika, który blokuje spust.

Strzelba pojedyncza Zakłady Izszewickie MP-133K mają magazyn pudełkowy, który mieści 5 nabojów.

МР-153 i МР-153С

Te samohamowne karabiny, które są powszechnie stosowane – od polowania do strzelania sportowego. Dzisiaj jest to jedyna krajowa próbka modelu samoładującego dla kasety 12-karcianej. Właściwości konstrukcyjne zakładają usuwanie gazów proszkowych. Śruba łączy się bezpośrednio z lufą, więc blokada jest silna i trwała. Skrzynia bagażnika jest wykonana na bazie stopu aluminium, a części wpływające na gazy proszkowe są poddawane obróbce chromowanej. W celu stworzenia pierścieni zaworowych i tłokowych , stosuje się stal nierdzewną.

Modyfikacja MP-153 może być użyta podczas fotografowania praktycznego. Pistolet odznacza się wysoką palnością, niezawodnością i wszechstronnością pod względem wyboru amunicji. Ponadto, nowoczesne modele są dodatkowo wyposażone w elementy serwisowe, które są potrzebne do fotografowania praktycznego.

IZH

IZh-27M to klasyczny wariant, który zarówno profesjonaliści jak i amatorzy lubią. Wzory dziobu i tyłek wykonane są z wysokiej jakości orzecha lub buka, a wśród szerokiej gamy modyfikacji, nabywcy łatwo znajdą dla nich odpowiednią opcję. Pistolet jednosłupowy IZH-43 jest również klasyczną bronią, która przyciąga uwagę łatwością użycia i przystępnym kosztem.

Model sportowy Izh-39 dwukołkowy będzie przydatny podczas uprawiania sportu lub polowania. Podstawowe mechanizmy są podobne do wzorów Izh-27M. Mechanizm pojedynczego wyzwalania umożliwia przełączanie sekwencji zdjęć.