730 Shares 5224 views

Gorky Park – adres. Krasnodar, Mińsk, Moskwa – Gorky Park

Zielone wyspy naturalne w środku duszno i hałaśliwym mieście jak oazy na gorącej pustyni. Korzyścią dzisiaj we wszystkich większych miastach istnieją z pewnością wiele parków. I, oczywiście, stolica naszego kraju nie jest wyjątkiem. Tutaj kilkunastu parków, ale jest szczególnie zauważalne wśród nich centralne – Gorky Park, którego adres znajdziesz poniżej.


Moskwa. Gorky Park

Pomimo faktu, że ta oaza znajduje się w centrum tego w upalne pustyni stolicy Rosji, które tu mamy, po prostu o tym zapomnieć. W razie potrzeby, można znaleźć prywatne miejsce bez trudności. Gorky Park, którego adres – ul. Krymsky Val, 9, zaprasza wszystkich mieszkańców i gości stolicy, aby spędzić kilka godzin przyjemny pobyt na jej terytorium.

Co zrobić, przychodzi tutaj? Gorky Park – największy obszar rozrywki, gdzie każdy może znaleźć coś, co będzie odwołanie do niego. Jeszcze zanim nadano imię wielkiego pisarza, jest pawilony zostały otwarte pierwsze sportowe. orientacja Sport zachowały się do dnia dzisiejszego. W parku odbyła zajęcia z jogi, funkcje prowadzenia klubu. Wszystkie warunki do gry w tenisa, w tym stół, piłki nożnej i siatkówki plażowej. Na każdy dzień tygodnia można wziąć leżący wynajem, skuter, rolki begovel, kolarstwa i tak dalej. D.

Jeśli jesteś daleko od sportu, ale szanować sztukę współczesną, to na pewno trzeba odwiedzić centrum „Garage”. Tutaj odbywają się punktualnie pokazy i wystawa prac doświadczalnych przez współczesnych młodych artystów różnych warsztatów i pokazów filmowych.

I znowu wracamy do tego sportu. Zima przyjemność w różnych ofertach Gorky Park (adres :. Ul Krymsky Val, 9, – nie zmienia się w okresie zimowym). Rink kusi kolorowymi światłami. Jego powierzchnia – 18.000 m 2 .. Snowboardziści niekoniecznie spodoba się specjalnie stworzonej dla nich zjeżdżalnia, która wyposażona jest w zestaw różnych figurach dla jibbowania. Nie sporsmenov obszarów o różnych poziomach kształcenia. Pokryte szlak ze sztucznym śniegiem, więc cała zima działa bez problemów.

Jakie dzieci?

Młodzi goście również mają coś do zrobienia, mimo że jeździ w Parku Gorkiego zdemontowane 3 lata temu. Istnieje „Zielona Szkoła”. W tej wsi chłopcy i dziewczęta zapoznał się szczęśliwie z ulubionych postaci z kreskówek i bajek. Tutaj klub „Mamalysh” otwarty dla dzieci. To będzie interesujące dla dzieci karmić wiewiórki w belchatnike (specjalne maszyny z jedzeniem dostarczony) i obserwować zwierzęta w zoo.

Generalnie, aby wyświetlić listę wszystkich możliwości rekreacji w Parku Gorkiego może być nieskończenie długa. Ale lepiej jest zobaczyć raz, prawda? Można tu dostać metrem. Od stacji „Park Kultury” lub „Październik” będzie musiał przejść na piechotę w ciągu zaledwie 10 minut.

Krasnodar

Gorky Park jest również nazywany "Garden City". Czas jego powstania – w połowie XIX wieku. Na początku następnego stulecia, park stał się prawdziwą perłą naturalną, dendrologiczny Główną atrakcją miasta. Wielkiej Wojny Ojczyźnianej nie oszczędził i ten malowniczy zakątek. Park został niemal całkowicie zniszczone, ale władze miejskie i krajobrazowych upewnić się, że została ona zrekonstruowana. Stopniowo zdobywał atrakcyjny wygląd.

Kolejny park

Gorky Park, adres, który – Krasnodar, ulica Postovaya, 34, przyjmuje gości z pomnikiem „pojednania i zgody” na wejściu. Jest on dedykowany dla miejscowych ludzi, którzy byli ofiarami wojny domowej. Jedną z głównych atrakcji parku – Giant dąb, który jest uważany za jego rówieśników. Jest to swego rodzaju symbolem parku, który stanowi połączenie czasów i pokoleń.

Tu miłość do odwiedzenia sobie Krasnodar i gości miasta. Komunia z naturą przynosi ukojenie i zawsze radość. Cieniste aleje fontann i kaskad są zaproszeni do zanurzyć się w przyjemnej atmosferze i czuć się swobodnie i komfortowo. Ale nie idź tutaj pacyfikacji ludzi. Tutaj można się dobrze bawić, a nie złe. Odwiedzający znajdą wiele atrakcji, strzelnicy oraz kawiarnię. W tym roku, nie stwierdzono nowy Ferris koło. Jego wysokość – 57 metrów. Jednocześnie może jeździć 144 ludzi, a „podróż” potrwa jedenaście minut. Jeszcze nie jest Delfinarium, koncerty weekendowe amatorskiego wydajności.

Tu dostać autobusem (127a, 126a, tras 124a, 107a, 101), tramwaj (2 lub 4) lub taksówką (7a i b, 49, 44, 177).

Charków

Pozostawić Federacji Rosyjskiej na zewnątrz i przejść do Charkowa. Należy zauważyć, że Gorky Park, adres, który – przy ulicy Sumy, 81, jest największym obszarem przyrody w mieście. Pierwszy lądowanie tutaj zostały wykonane w 1893 roku, a jej otwarcie miało miejsce już w 1907 roku, kiedy drzewa rosły. Jego wygląd jest zobowiązany do parkowania mieszkańców Charkowa, dzięki którym został przeznaczonych na modernizację 98 hektarów lasu.

Dziś wielu z Charkowie Gorky Park jest znany lokalnie Disneyland. Oto największy na Ukrainie, diabelski młyn, którego wysokość wynosi 55 metrów. Dorośli i dzieci czekają na przejażdżkę roller coaster, park linowy, tor wyścigowy, domu strachu i inne zabawy i piersiach przejażdżki. Wszystko, co można liczyć około 40 różnego rodzaju rozrywki. Ten naturalny obszar został zaprojektowany specjalnie dla rodzin.

odpowiednie rozdzielanie

Każdy użytkownik będzie mógł łatwo znaleźć drogę w parku. Cały jego obszar jest podzielony na 5 stref, z których każda poświęcona jednym temacie: retro, francuski, extreme, średniowieczne i dzieci. Przedstawiciele starszego pokolenia pokochają retrozona – tu co wieczór tańczą do muzyki granej przez orkiestrę na żywo na zadaszonym etapie. Wszystko tchnie atmosferą połowy XX wieku. Nie opisuje wszystkie możliwości, które oferuje odwiedzającym Gorky Park. Charków (adres Park, przypomnijmy – ulica Sumy, 81.) czeka na gości i zaprasza ich do spędzenia niezapomnianych godzin w wyjątkowej, zielonej okolicy!

Mińsk

Teraz możemy przejść do stolicy Białorusi. Gorzki miejscowy park został założony ponad dwustu lat temu – w 1805 roku. Jednak wtedy był nazywany ogrodem gubernatora, ponieważ uczynił go gubernatorem miasta – Korneev ZA W tym czasie, to zajmuje powierzchnię 18 hektarów. Wygodne ławy i malownicze alejki ogrodowe wykonane ulubionym miejscem wypoczynku gubernatora dla mieszczan.

Współczesna nazwa jest 1936 Gorky Park. Mińsk (adres Park – Frunze street, 2) wspomina czas, kiedy ogród były gubernator został przemianowany na „Profintern”. Stało się to w 1917 roku, po rewolucji październikowej.

Mińsk Gorky Park dzisiaj

Dziś park jest rozłożona aż 28 hektarów ziemi. Słynie rzadkich roślin do ogrodów, które obejmują cedrowe sosna, modrzew europejski, California jodła i innych. Wśród wielu atrakcji oferowanych można odróżnić basen z piłeczkami, diabelski młyn, karuzela łańcucha, scalony, itp może być dobra zabawa w „Sali śmiechu” i poczuć chłodzenia horror – .. W „Panic Room”. Duża frekwencja parku przyczynia się do jego dogodnej lokalizacji – w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Placu Zwycięstwa.