312 Shares 4480 views

Pryszcz na głowie penisa. Rozumiemy powody

Każdy człowiek obawiał przejawy różnych wysypki i podmiotów na genitalia. Każdy myśli o obrzęk powoduje infekcji przenoszonych drogą płciową. Jeśli na głowie pojawia się krosta, bagażnik z penisa lub moszny, to na pewno przynosi lęki i złe myśli. Ale na szczęście prosty pryszcz nie jest jeszcze mówić o ryzyku zakażenia, chyba że nie jest dodawana do innych objawów: uczucie pieczenia przy oddawaniu moczu, absolutorium z cewki moczowej i jej stan zapalny, rychłego pojawienia się nowych formacji i zapalenia. Oczywiście, te objawy mogą mówić o wenerycznych infekcji, a człowiek potrzebuje pomocy medycznej.

Prosty pryszcz na głowie może być dość bezpieczne i nieszkodliwe. Jeśli jest to regularna edukacja kolor biały bez dodatkowego simtomov, to jest to spowodowane przez złogi tłuszczu pod skórą. Chodzi o to, że sam trądzik jest szczelna czas i może występować na każdej części ciała :. nóg, ramion, pleców, brzucha, twarzy, genitaliów, etc. i są one tworzone najczęściej na porów tłuszczowych. Tak prosty wykształcenie, jeśli nie boli i nie przejmuj się, nie zwiększają w wielkości i ilości, nie powinny powodować alarm. Zazwyczaj takie pryszcze na głowicy gwintowany się w ciągu miesiąca.

Przyczyn może służyć jako złą higienę i zmiany hormonalne w okresie dojrzewania. Ale to nie jest pryszcze i zaskórniki. Są one podobne do wysypki, która pojawia się na twarzy młodych ludzi w okresie dojrzewania. Trądzik powstaje wokół penisa lub na uzdę, zazwyczaj nie powodują bólu, tylko niektóre z nich mogą powodować dyskomfort podczas stosunku. Metoda unieszkodliwiania jest dość prosta – wystarczy przestrzegać zasad higieny i za pomocą specjalnego żelu antybakteryjnego do higieny intymnej. Ponieważ trądzik i pryszcze na żołędzi (penis) może wystąpić, w tym z powodu niedożywienia, pomoc i odrzucenie tłuszczu, wędzone i solone.

Tak więc, z normalną i nieszkodliwą wysypka załatwione, ale są też tacy, których tworzenie jest powodem do niepokoju.

  • Wrzody. Jeśli proste wzrasta edukacyjne i zamienia się wrzód, jest okazją do zajęcia się do lekarza. Wrzody są wzniesienie w środku którego znajduje się zbiornik wypełniony półprzezroczystej cieczy ropne. Może to być objawem żadnej choroby zakaźne.
  • Zbyt duże krosty na główce penisa. Jeśli są więcej niż centymetr średnicy, zapalnym i podniesionym powyżej skórze, może również wskazywać na obecność choroby, potrzebują opieki medycznej.
  • Opryszczka. Jest to choroba zakaźna przenoszona przez współżycia seksualnego lub seksu oralnego z partnerem, który przedstawi wysypka opryszczka na ustach. Początkowo tworzą małe pryszcze na głowie lub innych części prącia, wygląda półprzezroczystym bańce wypełnionej cieczą. Po pewnym czasie zaczynają się pojawiać wokół nowej formacji, okazuje pewną wyspę, które rosną, jeśli nie stosuje się żadnego leczenia.
  • Grudki. Small caps, poruszone powyżej powierzchni skóry. Mogą to być zarówno niebezpieczne i bezpieczne. Jeśli one wyglądać gładkie, okrągłe zmian o średnicy nie większej niż pięć milimetrów, to nie jest wykluczone, choroby wirusowe.

Powstawanie trądziku na korzeniach włosów w strefie intymnej – całkiem normalne, będą w ciągu kilku tygodni. często są one niewidoczne, ale tylko znaleźć jak pieczęć.

Jeżeli którykolwiek pojawienie się wysypki na penisa całkowicie niepożądane wyciskanie lub samoleczenie. Jeśli są powody do obaw, należy skonsultować się z dermatologiem lub chorób wenerycznych.