860 Shares 1983 views

Izolacja podłogi w drewnianym domu: zaizolować pierwsze piętro

Podczas budowy domów drewnianych są często klient nie zwracać uwagę na każdy element wnętrza. Ale w celu utrzymania ciepła nie wystarcza do pracy na ścianach, okna i dach. Ważne jest, aby kupić grzejnik na podłodze, szczególnie jeśli właściciel chce rozpocząć budowę na palach. Kwestia ta jest uważana za pilne przez fakt, że drewniany dom wilgotną starcie ostatecznie rot, które mogą następnie doprowadzić do nieplanowanego remontu budynku. Wysokiej jakości izolacja podłogi może zapewnić gwarantowane miejsca izolacji i oszczędności oraz długą żywotność podstawowych struktur domu. Istnieje kilka opcji dla termicznych prac izolacyjnych w drewnianym budynku, z których każda ma swoje plusy i minusy. Wszystko można przeprowadzić niezbędną izolację działa niezależnie, ale jest lepiej skonsultować się z wykwalifikowanym, kompetentny ekspert, który powie, jak instalacja nie zakłóca wentylacji.


Materiały do izolacji podłogi

Materiały wykonania może być wybrane z wełny mineralnej, pianka, tworzywo sztuczne wzmocnione szkła i inne. Ze względu na swoje właściwości użytkowych bardzo popularnych wśród płyt ruchu ludności z bazaltu. Oni nie palą i są odporne na wilgoć. Izolacja podłogi piany nie jest tak znany, jak na przykład wełny szklanej, ale oba rodzaje powłok mają wady układania i trwałość. Najbardziej wiarygodne spośród wszystkich tkanin na świeżym powietrzu jest keramzyt – jest stosunkowo tani i ma właściwość długiego życia.

sposoby ocieplenia

Izolacja podłogi i jej jakości – nie jest jedyną rzeczą, która jest ważna w wykańczaniu domów drewnianych. Przed budynkiem, należy wybrać izolację, która zapewni najbardziej efektywne rezultaty. Istnieją trzy sposoby montażu konstrukcji podłóg: drewniane kłody, ceglane podpory i worki z keramzytu. Najczęstszym i najszybszy wśród nich jest uważana za trzecią. Takie ściany izolacji domu nie są jedynym elementem dekoracji, oprócz nich, trzeba kupić materiały hydroizolacyjne o betonową podłogę z siatki stalowej i pokrycia podłogowego. Ale ważne jest, aby pamiętać, że przed leżał betonowy blok powinien być starannie leczyć przygotowanie gleby. Po pierwsze, powierzchnia musi być wyrównane i zagęszcza. Obliczenia przeprowadza się torebki na metr kwadratowy – zwykle wystarcza do izolacji trzech standardowych ilościach. Po ułożeniu grunt musi być traktowana przez przebicie przyszło do nadmiaru powietrza.

jakość pracy

Materiały izolacyjne dla podłodze w domu drewnianego , oraz sposób ich rozmieszczenia jest prawie nie różni się od izolacji termicznej prac w budynku z cegły. Zanim zrobisz skończyć z pokoju, trzeba myśleć na każdym etapie. Pre jest lepiej skonsultować się z profesjonalistą, który określi, jaki rodzaj materiału najlepiej jest zakupić wersję powłoki stosowanej.