475 Shares 7192 views

Jak malować ogrodzenia drewnianego? wybierając skład

Kiedy wyposażyć swoją stronę kraju, staramy się zrobić to funkcjonalne i praktyczne. Ponadto, wiele uwagi poświęcono trwałości każdej struktury. Na przykład, wiele domów zastanawiają się, co malować drewno ogrodzenie.


Dlaczego malować?

Zgodnie z ogólną zasadą, konieczność barwienia ogrodzenie tam z dwóch powodów. Po pierwsze, aż do osiągnięcia długotrwałego usługi. Po drugie, jest to dobra okazja, aby udekorować okolicę. W każdym razie, bez właściwego i terminowego przetwarzania drewnianym ogrodzeniem zacznie się zmieniać na gorsze pod względem wyglądu, a następnie będą podlegać rozkładowi. Wszelkie struktury opadów zaszkodzić, a zatem powinny rozważyć te czynniki, zanim farba drewno ogrodzenie.

Kamienie milowe

1. Pierwszym krokiem jest, aby wykonać obliczenie powierzchni do malowania, jak również ilość farby.

2. Jest to konieczne w celu przygotowania powierzchni: usuwania brudu, kurzu, usunięcia pozostałości z poprzedniej farby, najlepiej do tego mielenia.

3. Wszystkie rowki i szczeliny należy tynkiem do barwienia był jednorodny.

Przeprowadzenia prac potrzebne przy dobrej pogodzie, farba suszone szybko.

Im lepiej pomalować drewniany płot?

Przy wyborze farby, warto pamiętać, że zarząd będzie w kontakcie z podłożem. Który jest częścią ogrodzenia, które zostanie wykopany, konieczne jest, aby skład procesu bazie bitumu. W tym przypadku, struktura będzie odpychać wodę, więc to będzie trwało o wiele dłużej. Jeśli szukasz trwałym wykończeniem, konieczne jest, aby wybrać podwójny obraz, który składa się z dwóch warstw. Jakie farby do malowania Drewniany płot w tym przypadku?

W przypadku pierwszej warstwy powinna być wybrana ze szczególnym podkładu alkidowego akrylowych kompozycji, a drugi – prosty akrylu. Barwienie alkidowych umożliwia przenikanie cząsteczek do porów drewna, wierzchnia warstwa oddziałuje również z impregnującej kompozycji. Uzyskana powłoka odporna jest w stanie obsługiwać więcej niż 15 lat. Innym rozwiązaniem niż drewniane ogrodzenia farby – farba, w którym opiera się część rozpuszczalnika. Jednak po kilku latach warstwa powierzchniowa będzie odkleić, co oznacza, że po raz kolejny trzeba pomalować płot. Ten problem występuje z powodu faktu, że czysty farba akrylowa słabo przyklejone do drewna. Czasami trzeba zaktualizować starą strukturę Guard – w tym przypadku jest to zupełnie wystarczające i tańsze farby.

Jeśli nie wiesz, co do malowania drewniane ogrodzenia, należy zwrócić uwagę na następujące preparaty marki z tym poradzić:

  • PF-115 ( „Tex”, Rosja) wysycha w ciągu jednego dnia, utrzymuje pokrywę 2-3 lat, o wartości 160 rubli. na litr;
  • Impra (Pinotex, Estonia) suszy w ciągu dwóch godzin, przechowuje się 6 lat kosztuje 350 rubli na litr;
  • Ultra (Tikkurila, Finlandia): wysycha w ciągu dwóch godzin wynosi do 8 lat, o wartości 430 rubli za litr;
  • Supermal (Śnieżka, Polska): wysycha do 5 godzin, wynosi do 5 lat, kosztuje 400 rubli za litr.

Jak widać, opcje dotyczące projektowania ogrodzenia jest wiele. Wszystko zależy od tego, jak wytrzymała powłoka chcesz, jak również na swojej finansowego dobrobytu. Ale musimy pamiętać, że lepiej jest przepłacać czas, co dwa lub trzy lata, zaangażowanych w malowaniu płotu.