616 Shares 1934 views

Bromheksyna (Berlin Chemie)

Bromheksyna (Berlin Chemie) jest sekretoliticheskim (mukolityczne) agenta, to właściwości wykrztuśne i przeciwkaszlowe niewypowiedzianych. Jest on wytwarzany w postaci kropli, spadek (wewnątrz), roztwór do iniekcji. Bromheksyna (Berlin Chemie) dla dzieci, jest wykonany w formie tabletek, syropu.

Lek zmniejsza lepkości plwociny, jego objętość rośnie i zwiększa odkrztuszanie, i sprzyja aktywacja rzęskowego nabłonka. Bromheksyna (Berlin Chemie) poprawia wytwarzanie surfankta (środek powierzchniowo czynny) endogenicznych zapewniając stabilność podczas oddychania komórek pęcherzykowych. Wynik zaczyna pojawiać się po dwóch do pięciu dni po rozpoczęciu odbioru.

Wykazało, bromoheksynę (Berlin Chemie) z chorobami układu oddechowego wraz z pracowali odkrztuszanie. Są to: zapalenie oskrzeli o różnym charakterze (w tym przez skomplikowane oskrzeli), zapalenie tchawicy i oskrzeli, gruźlica płuc, astma, zapalenie oskrzeli (ostre, przewlekłe), mukowiscydozę. Lekarze przepisujący lek na modyfikację drzewa oskrzelowego przed operacjami w realizacji diagnostycznych i terapeutycznych (manipulacji) śródoskrzelowego grubym zapobieganie przekrwienie i lepkich śluzu w oskrzelach po operacji.

Przeciwwskazane bromoheksynę (Berlin-Chemie) z wrzodami żołądka, wrzód nadwrażliwości w pierwszym trymestrze ciąży, podczas laktacji. Nie być przepisywany pacjentom w wieku poniżej sześciu lat (w formie tabletki).

W nerek, niewydolności wątroby, choroby oskrzeli nadmierne nagromadzenie wydzieliny pod żołądka krwawienia historii stosować z dużą ostrożnością.

Zdarzenia niepożądane mogą być reakcje alergiczne, zawroty głowy, niestrawność, nudności, zaostrzenie choroby wrzodowej wrzodów dwunastnicy i żołądka (), bóle głowy.

W przypadku przedawkowania pacjent odczuwa dławienie, jest biegunka, zaburzenia dyspeptyczne (zaburzenia trawienia). Leczenie stanów jest płukanie żołądka, sztuczny wymioty (w ciągu pierwszej godziny po podaniu lub dwa).

Pacjenci, do dwóch lat, aby wyznaczyć dwie mg dwa do sześciu lat – dawkę zwiększa się o połowę (4 mg) od sześciu do czternastu lat – jeszcze dwa razy (8 mg). Zaleca się przyjmować trzy razy dziennie. Jeśli jest to konieczne, dawka dla dorosłych może być zwiększona do 16 mg, a liczba przyjęć – 4 dziennie.

Roztwór stosowany do inhalacji, w ilości 8 mg dla dorosłych pacjentów w ciągu dziesięciu lat – połowa (4 mg) przez dzieci od dwóch do dziesięciu lat – 2 mg. Zalecana częstotliwość zabiegów – dwa dziennie. Przed użyciem roztwór rozcieńcza się w stosunku 1: 1 wodą destylowaną i ogrzewano do temperatury ciała pacjenta.

W trakcie leczenia zaleca spożywanie dużych ilości cieczy. Zatem lek wykrztuśny nieruchomość jest zwiększona. Leczenie dzieci powinny być wykonywane w połączeniu z wibracyjnego masażu klatki piersiowej lub postawy odprowadzania (postępowania, w którym pacjent jest w stanie, w którym porusza się flegmy pod działaniem siły ciężkości).

Bromhexinum nie powołać kaszel suppressant leków, ze względu na fakt, że zmniejsza odprowadzanie skroplonej tajemnicy. Lek nie jest kompatybilny z alkaliami, ułatwia wprowadzenie antybiotyków (erytromycyna, amoksycylina, oksytetracyklina, cefaleksyna), środki sulfonamidy w plwocinie vtechenie pierwsze cztery do pięciu dni leczenia przeciwbakteryjnego.

Po otrzymaniu pacjentów w wieku bromheksyna (Berlin Chemie) opinie rodziców, w większości pozytywne. Lek jest syntetycznym, aw wielu przypadkach nie powoduje niekorzystne zmiany w alergików, w przeciwieństwie do innych środków.