857 Shares 7735 views

Rodzaje kart. Luzem pocztówki. Kartki z życzeniami. kartki z życzeniami

Karty są pocztówki do konkretnego widoku. Są one przeznaczone do listu bez koperty, która jest otwarta. Przednia strona zawiera obraz często pełne skalę, który znajduje się na całej powierzchni. Z drugiej strony to postanowiłem napisać nie tylko wiadomości, ale adresy nadawcy i odbiorcy. Ponadto, nie jest wklejony i znaczek.


Bardzo często praktykowane znaczki Drukarnia na samej karcie. Ponadto cena sprzedaży obejmuje już opłata pocztowa. Karty nie może być poczta, a następnie oznaczyć je tam, a miejsce w adresie nie jest przewidziane. Taka karta jest tylko mocno karton lub papier o standardowej wielkości.

Oznakowane i nieoznakowane karty

Te, które produkowane poczta, dalej oznakowane. Oni są zawsze drukowane płatności stamp. Jeśli karta należy do nieoznaczony (sztuki), to zazwyczaj miejsca na etykiecie takiego znaku. Czasami błędnie oznaczyć kleju na sztuki (z przodu) boku. Bardzo rzadki wariant, kiedy została ona pierwotnie zakładano, że jest umieszczenie znaku, aby nie być z tyłu. Przykładem jest kilka starych radzieckich pocztówkach.

Te, które zawierają ilustracje, mogą być przypisane zarówno do techniki lub do dokumentu (w formie zdjęć). Najczęstszymi i znane sposoby ich zastosowania – jako prezenty dla zaproszenia na imprezy lub gratulacje z wszelkiego rodzaju święta.

Trochę historii

Pierwsze karty pojawiły się na terenie Austro-Węgier. Od 1869 roku, po-traktowanie państwa został uzupełniony kart korespondencyjnych, w którym zostały wydrukowane markę denominowane w kilku kreutzers. Podczas pierwszej części szybko francusko-pruskiej, obie armie stosowany również graficzne pocztówek. Czasami żołnierze wysyłane do ojczystego zwykłej pocztówki, dostarczając tekst domowy wzór.

Ta idea została podchwycona przez handlowców. Według różnych wersji, pierwsze ilustrowane karty elektronicznej przeznaczenia (tj cards) zostały wydane lub Francji (Bretania), czy Niemcy (Oldenburg). Bądź co bądź, takie przedsięwzięcie było sukcesem, a one pojawiły się w wielu krajach.

Pocztówka podbijają Europę

W latach siedemdziesiątych XIX wieku, ich produkcja została założona władz pocztowych o niemal wszystkich krajach europejskich – Szwajcaria, Anglia, Luksemburg, Holandia, Dania, Belgia, Norwegia, Szwecja i Włochy.

Od 1878 roku, nie został przyjęty przez Pocztowego Kongresu, który odbył się w Paryżu, standardowej wielkości pocztówki. Początkowo był równy 9 x 14 cm, a w 1925 roku stał się równy 10,5 x 14,8 cm. W pierwszych pocztówek cały minusem odbyło adres, a następnie, od 1904 roku, zaczęło być lewa połowa pozostawiona pusta na krótką wiadomość.

byli

Pocztówki z wniosków są nie tylko wykonane z papieru i tektury. Były egzotyczne rzadkich próbki ze szkła, metalu, drewna itd. N. postać i wielkość jest czasami bardzo dziwne. Było też ogromna różnorodność kart opcje wykończeniowe, które zostały ozdobione muszli, kamieni ozdobnych, wstążki, pióra, obszyta futrem i eleganckie tkaniny, wiązanej z gwintem z hakiem lub owinięte sznurkiem. Zaprojektowane w taki fantazyjne rodzaje kart do gratulacji z ważną datą wypoczynkowego. A niektóre z nich darilas wyłącznie na pamięci.

kartki z życzeniami

Już w naszych czasach. Jakie są różne rodzaje kart są teraz? Najbardziej znanym z nich – z życzeniami poświęcone konkretnym wakacje. A oni, jak wiemy, jest wiele. Są to karty z życzeniami wszystkiego, co jest konieczne, a na Boże Narodzenie i Nowy Rok, a 8 marca, a do dnia 23 lutego, a do wszystkich możliwych rocznice, a także zwykłych „non-round” urodzin.

Nie pozostają na uboczu profesjonalne święta, które w naszym kraju są ogromne. Tak, i wszelkie inne uroczystości jest nie do pomyślenia bez jasnych kart inteligentnych.

Wizytówki

Inną ich rodzaju – od osób prawnych. Karty te mają konstrukcję, celowo w firmie lub tylko stylu biznesowym. Poza tematem obrazu, mogą być wyposażone w spółki nazwy, logo i innych niezbędnych danych. Wykorzystanie ich jako zaproszenia na imprezy biznesowe, gratulacje dla partnerów i klientów.

Te specjalnie zaprojektowane karty – część wizerunku firmy. Ich zadanie – zrobić dobre wrażenie na odbiorcach, aby podkreślić szacunek firmy, aby szeregi pracowników elementami solidarności korporacyjnej.

Dobrze, że bez reklamy!

Stosunkowo nowy rodzaj kart – reklama. Są one coraz popularniejsze każdy rok i zacząć cieszyć się pewną wiarygodność z szerokiej gamy odbiorców. Wydrukować je w określonym celu – a mianowicie, aby przedstawić informacje na temat nowej marki, produktu lub określonego produktu, a także usług oferowanych przez spółkę, oraz wiele planowanych działań.

Te „ulotki” muszą mieć jasny wzrok wzornictwo. Czasami jest to dość śmieszne karty – ponieważ producenci reklamowe iść do żadnej sztuczki w walce o uwagę kupujących. Wszystkie istotne informacje o firmie jest zwykle drukowany na odwrocie.

Inne rodzaje kart

Ten typ kart jak zaproszenia, jest szeroko zaangażowany w przekazywaniu wiadomości na wschodzących osobistych uroczystości. Oznacza to, rocznice, wesela, itp Powiadom używając drukowanych kart i wydarzeń biznesowych – .. prezentacje, wystawy. W takich zaproszeń muszą zawierać informacje o dacie, godzinie i miejscu, w którym odbywa się impreza.

Karta może być osoba fizyczna. Najczęściej jest on wykonany w postaci zdjęć adresata. Projektujemy może również odbyć osobiście zorientowanych.

Anglia – kolebką kart okolicznościowych

Oczywiście, najbardziej popularna wersja – powitanie karty. Są one tak znane nam, że nie możemy wyobrazić sobie bez tej postaci mniej lub bardziej znaczące wydarzenie. Domem dla takich kart jest uważana do Anglii, gdzie tradycja jest przyjętym na cześć i wsparcie.

Wcześniej nie było to szczególny rodzaj karty, została przyjęta jako nośnik gratulacyjny tekstu do wykorzystania tradycyjnych wizytówek. Pierwszym naprawdę wynalazł i ręcznie malowane powitanie karta została wydana w Anglii w 1840 roku. Od tego czasu, ogromna liczba opcji wyglądu i tematów.

Wtedy i teraz

Co nie pochodzić z pierwszych producentów kart! Materiały do ich konstrukcji wykorzystuje najbardziej niezwykłe. Wiele metod zostały zapomniane teraz. Bardzo popularne były kiedyś karty z kwiatami – z suszone lub sztuczne. Są one wykonane za pomocą kosmyk włosów, ptasich piór, koralików, skóra, aksamit, jedwab, gumy i wielu innych, czasami bardzo nieoczekiwane materiałów. Niektóre ze sposobów, teraz straciły na przykład użycie jedwabnej tkaniny, karty okolicznościowe dała wspaniały luksusowy i niezwykły wygląd.

Oczywiście, te rzadkie karty w mailu nie jest przekazywany. Ekskluzywny design tych kart rzekomej wręczając je osobiście do rąk odbiorcy.

Obecnie można znaleźć ogromny wybór oryginalnych i bardzo piękne kartki z różnymi technikami wykonywania w każdej księgarni. To nikogo nie dziwi nieporęczne karty, tłoczone lub muzyczne. graficy i projektanci oferują usługi rozwoju i produkcji ekskluzywnych kawałki.

Śmieszne kartki dla nastolatków i nie tylko.

A co jeszcze można znaleźć w kioskach i księgarniach tac? Odrębną kategorię – karty dla dzieci. To gdzie projektanci lot fantazji nie jest ograniczona! Mogą być bardzo, bardzo ładne (zwłaszcza tych, które są wystawione na małych dziewczynek). Może być zabawne – Postacie z kreskówek, komicznych i wzruszających znaków itp .. Super Card – oddzielnej kategorii. Cieszyli się taką samą popularnością u młodzieży i młodych kreatywnych typów klientów. Czasami obraz i tekst – dosłownie na granicy w mur. Ale co do zasady, poczucie projektantów smakowych nadal nie zmienia.

Dzięki nowoczesnej technologii mamy zapoznał się z ich wirtualnej bramki. Niemniej jednak, malowane na kartach Tektura TRIM autora nie sądzę, aby zrezygnować ze swoich stanowisk. Każdy z nich ma niezwykły kawałek duszy, dotyka serca i czasami odbiorca jest naprawdę bezcenna pamiątka.

Wybór imponujące …

Zaledwie kilka lat temu, ich wybór na półkach księgarń i kiosków w naszym kraju został raczej ograniczone i zredukowane do serii standardowych obrazów. Większość z nich była dość banalna kartka z kwiatami. Ale teraz, z różnych kolorów, motywów i wzorów po prostu rozpraszają oczy. Możesz kupić ten produkt drukowania pamiątka na każdą okazję.

Brane pod uwagę i zawiera wszystkie znane święta i okazje po prostu wysłać wiadomość elegancki papier. Karty są dostępne dla klientów o różnych możliwościach finansowych – od prostych do budżetu prawdziwie luksusowych dzieł sztuki druku. Można wysyłać je bez żadnego powodu – po prostu ustawić nastroju lub wyraz ciepłych uczuć. Śmieszne kartki z życzeniami, aby pomóc pogodzić się po kłótni przypadkowych znajomych lub młodej pary.

Karta jako hobby

Wśród artystów i projektantów Handmaiden amatorskie majsterkowanie stało się modne kartki z ich własnymi rękami. Ten dar, wykonane indywidualnie, zawsze niesie ze sobą kawałek duszy. On jest w stanie podnieść swój nastrój i zachować dobrą pamięć nadawcy.

Dokonywanie pocztówek autorskich zajmuje oddzielną niszę między różnymi interesami. Proces ten – dość skomplikowane, wymagające obecności znacznych umiejętności, smaku, umiejętności ręcznie i znajomości nawet podstaw psychologii. Opanowania tych kart, należy zapoznać się z różnych odcieni – od historycznych i współczesnych trendów w drukując je do elementów sztuki i rzemiosła.

Głównym zadaniem karty okolicznościowe – aby rozjaśnić nastrój, a wymagania, które są wysunięte w tym przypadku są zawarte w kolorowy i niezwykły design, wraz z prostoty i zwięzłości. Przedmioty powinny odpowiadać jego przypadku. I wykonane w nowoczesnych pocztówek jakości i łatwych w obsłudze materiałów.