112 Shares 7895 views

To jest ciekawe: jak zaktualizować „Android” przez komputer?

Może być kilka wariacji na temat sposobu aktualizacji „Android”. Za pomocą komputera, należy podłączyć za pomocą specjalnego kabla lub połączenia bezprzewodowego za pośrednictwem samego urządzenia (telefon komórkowy, tablet), który ma dostęp do Internetu, przy użyciu pliku aktualizacji z oficjalnej strony producenta. W tym artykule będziemy Ci więcej o pierwszej metody aktualizacji.

Jak zaktualizować „Android” przez komputer?

Dla tej procedury, musimy:

 • komputer;
 • Połączenie internetowe (najlepiej nieograniczony, gdyż zmiana może być
  wysoka objętość);
 • Przewód do podłączenia urządzenia (jest w zestawie gadżetów);
 • Program na komputerze do urządzenia mobilnego (na przykład telefony marki „Samsung” – aplikacja Samsung Kies);
 • około 30 minut wolnego czasu.

Dwie opcje:

 • Jak zaktualizować „Android” przez komputer, jeśli zostanie stwierdzone specjalistyczne oprogramowanie dla urządzenia? Pierwszym krokiem jest podłączenie dwóch urządzeń: komputer i gadżet, którym może być telefon komórkowy lub tablet z systemem z wymienionych systemów operacyjnych. Można to zrobić za pomocą drutu lub połączenia Wi-Fi (jeśli aplikacja obsługuje ten typ połączenia). Przejdź do ustawień programu i sprawdź, czy jest aktualizacja dla modelu zwolniony. Jeśli tak, to zainstaluj je (program po wykryciu nowej wersji, poprosi cię do samodzielnego zainstalowania, tylko w celu potwierdzenia ich zgoda jest wymagana od Ciebie). Należy pamiętać, że urządzenie jest aktualizowana w trakcie instalacji może zostać uruchomiony ponownie kilka razy. W żadnym wypadku nie należy przerwać aktualizację, nie wyłączaj komputera i wyjąć przewód.
 • Jak zaktualizować „Android” przez komputer, jeśli nie można podłączyć urządzenie do niego? Aby pobrać plik aktualizacji dla gadżetu, musisz odwiedzić stronę internetową producenta. Następnie wysłać pakiet instalacyjny do urządzenia (na blyutuzu, za pomocą karty pamięci lub w inny sposób) i zainstalować (czyli po prostu go uruchomić). Aktualizacje nastąpić automatycznie, a od ciebie, nie jest wymagane żadne działanie.

inne sposoby

Mogę zaktualizować „Android” w inny sposób? Tak. Istnieją dwa sposoby, które można wykorzystać bez użycia komputera.

 1. Aktualizacja poprzez konfigurację. trzeba będzie przejść do sekcji „na urządzeniu” i pierwszego Sprawdź aktualizacje. Zaleca się, aby wykonać tę procedurę tylko wtedy, gdy podłączony do sieci bezprzewodowej. Gdy system zarejestruje nową wersję, to natychmiast wyświetla monit, aby go zainstalować. Nawiasem mówiąc, w tej sekcji można ustawić „automatycznej aktualizacji”, który pozwoli na uruchamianie się nie myśleć o tym, czy do pobrania lub niedostępna.
 2. Aktualizować poprzez Playmarket. Serwis dla urządzeń z systemem Android OS „” nie tylko aplikacje i gry do pobrania, ale także wykonać aktualizację systemu.

Więc teraz wiesz, jak zaktualizować „Android” za pośrednictwem komputera i nie tylko! Zapraszamy do pobrania nowej wersji dla gadżetu, i cieszyć swoje innowacje.