235 Shares 8923 views

Brakuje etykiet na pulpicie

Wyobraź sobie, że są zazwyczaj wyłączone swój komputer ostatniej nocy, a dzisiaj to i po pobraniu można zobaczyć, że wszystkie etykiety są już od pulpicie! Co się stało? Gdzie wszystkie zniknęły? Nie panikuj, przyczyny tego dziwnego zachowania komputera twojego przyjaciela może być kilka. W tym artykule postaramy się zrozumieć, co się stało, a co najważniejsze, jak wrócić brakujące ikony.


Jeśli całkowicie zniknęły wszystkie skróty z pulpitu, a jest to dziewiczy pusty, możliwe jest, że powód jest bardzo prosty, a rozwiązanie tego „problemu” jest w stanie nawet dziecko. Ale może w inny sposób, jest to, że te objawy mogą sygnalizować duże kłopoty. Zacznijmy aby dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało.

Pierwszym możliwym powodem

Tak więc, jeśli stracił skróty z pulpitu, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić – jest sprawdzenie, może jakiś żartowniś prostu usunięte je do kosza. Jeśli tak nie jest hasło i mieć dostęp do jego innych członków rodziny lub kolegów w pracy, to ta opcja jest właściwa. Jak upewnić się, że istnieje nieporozumienie tu nieprzyjemne? Bardzo po prostu sprawiają, że na pulpicie nowy folder lub plik. Jeśli wszystko jest w trybie normalnym, a ty patrzysz na nowy obiekt, który pojawia się na ekranie, tak naprawdę ktoś usunął etykiety.

Ale gdy obiekt jest tworzony, ale w pracach biurku nie jest widoczny, a następnie perehodimk powód numer dwa.

Drugim powodem

To nie jest to, ile razy widziałem obrazek, osoba mówi, że upadł na skróty z pulpitu, a kiedy dojdziesz do komputera, okazuje się, że przypadkowo naciśnięty prawy przycisk na pustym miejscu i wybrał opcję „Ukryj ikony” w menu rozwijanym.

Sprawdzić go pod Vindous XP jest dość proste, kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie, najechaniu na menu „porządek”, nie ma zaznaczenia przed „Display ikony”, jeśli jest on ustawiony, usunąć.

W Vindous 7 workflow nawet łatwiejsze, kliknij prawym przyciskiem myszy na stole, przejdź do menu „Widok” i sprawdzić, czy nie ma kleszczy. Jeśli to jest – usuń i radować pojawiają się ikony.

Ale jeśli to nie zadziała, to musisz przejść do trzeciego punktu.

Trzecia opcja

Jeśli wszystko inne zawiedzie i nadal zobaczyć całą tę samą pustkę na ekranie, a następnie najprawdopodobniej komputer został zaatakowany przez wirusa, który nawiasem mówiąc (a to zdarza), albo celowo (co zdarza się częściej) upewnić się, że straciłeś skróty z pulpitu.

Tutaj konieczne jest, aby podkreślić, trzeci powód – jest, co do zasady, całkowitego zaniku. Stracili nie tylko skróty, ale także menu „Start”, a dolny pasek narzędzi.

Dzieje się tak, gdy z jakiegokolwiek powodu, proces „Explorer”, odmawia uruchamiane przy starcie systemu. Częściej jednak uniemożliwia to z każdą wirusa.

Ponieważ jest odpowiedzialny za wszystkie skróty i menu paska zadań „Start”.

Aby pomóc komputer, można spróbować wykonać następujące czynności.

  1. Call Manager. W XP kliknij Vindous + Alt + Ctrl klawisza funkcyjnego delet, siedmiu programowy Ctrl + Shift + Escape.
  2. Kliknij przycisk „Plik”, następnie wybierz „New Task> Uruchom”.
  3. Otwiera okno, w którym konieczne jest, aby wybrać „Explorer.exe” (oczywiście bez cudzysłowów) i kliknij „OK”.

Gdy wszystkie te czynności wykonywane w odpowiedniej kolejności, pojawiają się i pulpicie wszystkie skróty i menu „Start” z wszystkich paneli.

Ale jeśli uzyska w wyniku błędu „File not found” (to też się dzieje), to plik jest uszkodzony lub nie istnieje w systemie. Jak go odzyskać? Istnieją dwa sposoby – prosty i szybki (poprosić o inny i przepisać z kijem do folderu Windows) lub zainstalować go z dysku, który został użyty podczas pierwszej instalacji systemu operacyjnego.

Następnie należy sprawdzić, czy komputer narzędzi antywirusowych, możliwe jest, że wynik ten nie jest przypadkowy, ale jest spowodowany aktywnością programów antywirusowych.

Jeśli masz użyteczne narzędzie do pracy prawidłowo jako „Przywracanie systemu”, można spróbować użyć go szybko rozwiązać wszelkie problemy.

Mam nadzieję, że przez ten artykuł, można zrozumieć, gdzie brakujące skróty na pulpicie komputera.