254 Shares 3120 views

Biznes, psychologia ludowa.

Biznesmen lub zysk kocha czy lubi swoją pracę i dlatego uważa, że jej pracownicy muszą również wziąć pod uwagę, że znaczenie jego ludzi zhizni.A nie mają inne troski i własny interes, a wszystko sen do rana siedzi na ekstatycznych i entuziazie.Predpriimchivyh ludzi mniejszości i ta jest podobna do ducha przedsiębiorczości ich obsesji lub niewystarczająco mężczyzny w firmie detstve.Sredi wielu ludzi podobnych do małych dzieci, a one są okrutne, jak dzieci.


Jeśli w pracy mówią, że jesteś zainteresowany tylko wynagrodzenia, „dziecko” może być czerwony, ale zamiast łez żalu, dorosły dziecko zaczyna brutalnie nakazyvat.Est życie ma zwyczaj właścicieli uważał się za boga i ekspert w sens życia, nawet jeśli nie zdaje sobie sprawy.

Przedsiębiorczy ludzie, jest anomalią, co jest dobre z umiarem, świat potrzebuje praworządności, ale demokracja ma na celu ochronę praw mniejszości, a oni zachowują się jak izbvlovannye tłuszczu dzieci amerykańskiej filmov.Nado wykazują szczere zainteresowanie ich zabawki, nyanchitsya z nimi w każdym calu obniżenie podatków, lub zaczną ryczeć i nogi szarpnięcie.

W tym przypadku normalne większościowy powinien płacić podatki, nawet dla jednego wraku zakupionych i nadal płacić, cierpią wzrost cen wódki, tytoniu, elektryczności i znosić standardów vody.Lyudi w swoim kraju jako detdomovskie.Potomu że państwo nie przewiduje bezpośrednie ludzi ale przez pośredników biznesu.

Dla „zepsute dziecko” wszystko jest zrobione, jeśli „Masik chce wódkę”, otrzyma go i nie zauważyć, że vyrosla.A cena dla reszty kraju mamy przepis: „Jeśli nie mają chleba, niech jedzą ciastka”.

Nasz zarząd nie rozumiem, jak ludzie z czynienia od Petra.Kak że jedna firma zleciła badanie chłopów, aby otworzyć selhozproizvodstva na obszarach wiejskich i wśród ustaleń były takie, nasi ludzie nie są zmotywowani do pracy, jak na Zachodzie, to jest bardziej istotne dla wspólnoty i zbiorowej opinii. firma musiała przypomnieć metody musimy kolhozov.Zachem kapitalistycznych farmy? to gospodarstwo , do którego pośrednikiem w formie hosta-nonsens.

Stolze nie przyzwyczaić, nasz bohater Obłomow i głównym problemem nie jest Rosja, „co robić”, i jak Oblomova- „dlaczego?”. Mamy filozoficzny umysł, ale w przypadku Chin robimy nie konfucjuszanie z ich dyscypliny i rytuałów oraz taoistycznych im: „zakręty kół nie są ze względu na osi, ale ze względu na pustkę” z wódką .i budzimy rosyjski Zen: „Co może być bardziej głupi niż do zrozumienia umysłu przez umysł” to: „umysł Rosja nie rozumiem …”

Mamy droższa mistyczne tradycje Wschodu i Zachodu nie jest racjonalizm, a nawet na Wschodzie, możemy wybrać Tao i Zen, a to nie jest nasza naiwna Konfutsiya.Pri przewodnik oferuje nam prymitywne dla PKB Stanów Zjednoczonych i materialnej schaste.Pochemu zawsze siedzieć w kierownictwie zachodnich intelektualistów lub naszych ale okaleczony Europejski obrazovaniem.Kto powiedział, że demokracja dla wszystkich?

Moja mistyczna świadomość mówi mi, że pilnym uczniem i prawnik oprócz komputerów zgubionych ludzi obschestsva.Eto trzeba iść do Niemiec, gdzie zrobili wszystko poluchitsya.Chto szanuje SRI pracowników z naszego kraju już vidno.V niektóre zmył moje raduyu skandale troechnikov w pravitelstve.Est szansa, że życie powróci do władzy.