688 Shares 4044 views

Pasta nautically – pasta w języku rosyjskim

Pasta kochany przez wszystkich. Oczywiście, prymat miłości do tego dania i w rozmaitych sposobów, aby ugotować należący do Włoch. Istnieje makaron gotować pyszne smakołyki z różnych „cienki” sosy, przyprawy i wypełniaczy, nadając im niepowtarzalny, bardzo pikantne smaki.


W Rosji, tradycyjnie makaron gotuje się w swój własny sposób. Mamy je docenić, zwłaszcza na szybkie i łatwe do przygotowania, za dobrą wartością odżywczą i doskonały smak. Być może najbardziej znanym i ulubionym daniem w rosyjskich hostessy są makarony nautically. Wytwarza się je szybko, w przeciwieństwie do włoskiego makaronu, liczba składników w recepturze jest minimalne, a wynik jest doskonały. Gorka parze makaron z mięsem mielonym i ziarna zielonych liści, stoi na płycie, „ugniatać” migiem. Robią je na kilka sposobów, ale zawsze z tych samych głównych składników receptury, czyli makaron (lepiej wziąć krótki i na tyle grube odmiany) i mięso gruntowych, rozgotowane cebule, które są istotą jedzenia, naprawdę przyszedł do naszego stolika z menu dla transportu morskiego.

Pasta nautically. Receptura z mielonego mięsa surowego

Jednym z najprostszych sposobów, aby gotować to danie jest następujący. Trzeba ugotować makaron zgodnie z instrukcją. Wziąć mieloną wołowinę i średnią cebulę. Na oleju roślinnego lub tłuszczu smażone cebuli, umieścić na patelni z surowego mielonego cebula i łamiąc ją za pomocą łopatki, wymieszać z cebulą, obzharivaya jednocześnie, sól, pieprz, ząbek czosnku Squeeze. Jeśli mięso okazało suchawy, dodać trochę wody z makaronu. Ugotowany makaron produkty umieścić w szalce z sma, mieszać i ogrzać się trochę. Następnie rozszerzył nautically makaron na talerze i posypać ziołami. Można przedstawić to danie trochę inaczej. Najpierw umieścić w misce ugotowany makaron i top z slajdów smażone mięsa wołowego, posypać ziołami i tartym serem.

Pasta nautically gotowane i konserwowane mięso. Ten przepis jest bardzo prosty i szybki. Ponadto metoda ta jest bardzo dobra do wykorzystania na pikniku w postoju turystycznego poza miastem w kraju. Sekwencja przygotowania podobnie jak w poprzednim przepisie, lecz surowego mięsa mielonego stosowanego puszki zupę. Jego smażone z cebulą i zmieszane z gotowanego makaronu. Sól powinna zająć mniej jak banki gulasz mieć sól.

Kucharze twierdzą, że klasyczny granatowy makaron gotowany z mięsa mielonego, wykonane z gotowanego mięsa. Być może to prawda, jeśli spojrzeć na historię tej potrawy. Po Navy do swoich żeglarzy wykonane z wołowiny, zebrany w beczkach przez długi rejs.

Pasta nautically z mięsa mielonego. Receptura z gotowanego mięsa

W przypadku klasycznego sposobu wytwarzania potrawach wstępnie zagotować kawałek mięsa wołowego przyprawy i sól. Mięso może być podjęte w dowolnej chwili, w tkance tłuszczowej, miękkie hryaschik, folie, to jednak następnie miele. Potem przejrzał maszynce do mięsa, zamienia się w mięso mielone. Drobno posiekanej cebuli smażone, a następnie rozprowadzić farsz w nim lekko pripuskayut na patelni, dodając małą bulionu pozostałe z gotowania mięsa smażone były soczyste. Następnie ugotowany makaron nautically rozplanowany na płytkach, a top wzgórze rozprzestrzeniać gotowe przyprawy z cebulą, posypać ziołami.

Ten prosty i bardzo smaczne naczynia wytwarza się z dodatkiem warzyw, które są smażone z mięsem, a następnie zmieszano z przygotowanym nadzieniem. Jako substancje roślinne odpowiednie grubo startego marchew, papryka, kostkę i pomidorach, blanszowane i pocięciu na plasterki.