706 Shares 6032 views

Urządzenie „Darsonval”: zestawienie

Urządzenie „Darsonval Carat DE 212” jest profesjonalnym urządzeniem. W placówkach medycznych na całym świecie uznają swoją skuteczność.


Darsonwalizacji zwany ekspozycję impuls wysokiego napięcia i częstotliwości prądu zmiennego. Ta metoda elektroterapii stosowany od ponad wieku. Terapia jest nazwany d'Arsonval (francuski fizjolog), po raz pierwszy do studia i zaproponowanie do wykorzystania tego zjawiska w praktyce terapeutycznej.

Urządzenie jest stosowane w terapii fizycznej siedziby, klinik, gabinetów kosmetycznych, spa. mechanizm sprzężenia zwrotnego urządzenia oparta jest na specjalnym technika electromassage wysokiego napięcia i częstotliwości, ale mały prąd. Wpływ ma zatem działanie uspokajające, powodując przyjemne uczucie.

Dziś darsonwalizacji ile razy lepsza. Są one z powodzeniem stosowane w różnych dziedzinach medycyny: kosmetologii, dermatologii, urologii, neurologii, chirurgii, a także w leczeniu chorób związanych z narządów wewnętrznych.

"Darsonval" aparat. aplikacja

Urządzenie jest w stanie poradzić sobie z dużej liczby chorób, spośród których należy podkreślić:

 1. Trądzik, opryszczka, krosty, olejowych lub blado skóry, cellulit, swędzenia skóry, egzema, cukrzyca lub alergii, zmarszczek.
 2. choroby przyzębia, migreny, wypadanie włosów.
 3. Osteochondrosis, neuralgia międzyżebrowa, żylaki.
 4. Hemoroidy, rany, długotrwałe gojenie, owrzodzeń troficznych.
 5. Pooperacyjny obrzęk, zasinienie.

Urządzenie „Darsonval” instrukcji zaleca stosowania w dermatologii do następujących chorób: egzema, czyraki, brodawki, skaza, trądzik, atopowe zapalenie skóry, jak również, aby wyeliminować swędzenie zlokalizowaną naturę.

Urządzenie jest stosowane w kosmetyce dla:

 1. przywrócenie włosów w lokalnej utraty włosów.
 2. Poprawić krążenie krwi w skórze głowy.
 3. Zapobiec tworzeniu się zmarszczek.
 4. Aby osiągnąć połysk i elastyczność włosów i skóry.

Urządzenie „Darsonval” Podręcznik zaleca chirurgii w leczeniu:

 1. Owrzodzeń troficznych, lokalne procesy ropne zapalenia.
 2. Początkowe etapy okluzyjne patologie naczyń kończyn.

Urządzenie jest również stosowane w neurologii do leczenia wielonerwowe, zapalenie nerwu, nerwoból, objawy neurologiczne osteochondroza.

Gdy sposób styk aparatu ekspozycji „Darsonval” instrukcji zaleca się płynnie po powierzchni skóry. Punkt początkowy i końcowy zaleca się trzymać palce elektrod (w celu uniknięcia iskier). Unikać ekspozycji na skórze przez bibułę lub jałowej gazy.

Obróbka skóry suchej zaleca dwie do trzech minut, tłuszczu, stosując krem – pięć do ośmiu minut, talk.

Podczas zabiegu urządzenie „Darsonval” instrukcja nie zaleca się dotykać pacjenta w celu uniknięcia wyładowania.

W leczeniu skóry, nie używać płyny alkoholu.

Gdy sposób zdalny, elektroda zdzierany z powierzchni w obszarach, w celu wytworzenia iskry krosty wyładowania. Zatem efekt kauteryzacji na elementach skóry. Jako alternatywny sposób wykorzystania zdalnego ruchu na powierzchni skóry, nie dotykając jej. Grubość warstwy powietrza z 0,3-0,5 cm. W ten sposób, efekt mocowania.

Elektroda „pektynian” służy do zawieszenia łysienia. Jego ruch przez trzy do siedmiu minut na rozstania włosów. Zatem krążenie krwi jest stymulowany. Podrażnienie mieszków włosowych przejść z fazy „Fade” w fazie „aktywnego działania.” Czas trwania kursu – Procedury dziesięć-piętnaście. Sesje zalecane są co drugi dzień.

Urządzenie idealnie nadaje się do użytku domowego. Opinie na temat korzystania z urządzenia „Darsonval” przeważnie pozytywne. Wiele urządzenie pomaga wyeliminować stan zapalny skóry i stymulują wzrost włosów na głowie.