588 Shares 1399 views

Wędkowanie z przędzenia

Słowo „przędzenie” jest tłumaczony z angielskiego jako „obrót”. Przekładnia ta zyskała popularność w naszym kraju w ostatnim stuleciu.

Wędkowanie z przędzenia przeprowadzane w zbiornikach z bieżącą i stojącą wodą, stawów, zbiorników wodnych, jezior, szybkich i cichych rzek, górskich potoków i mórz – w skrócie, wszędzie tam, gdzie ryb drapieżnych, takich jak kleń, okoń, sum, kleń, szczupak, okoń, etc.

Spinning składa się z cewki, rod, linii, smycze, przynęty i obciążnikami, w porównaniu z ich przodków, dziś – wiele złożonych i eleganckich.

Jak złapać przędzenia każdy wie więcej lub mniej doświadczonego wędkarza. Aby to zrobić, rzucić przynętę przy użyciu cewka i pręt w zamierzonym miejscu, a następnie informuje przynęty posuwisto-zwrotny ruch: tylko nawijać żyłkę na szpulę. Drapieżne ryby zazwyczaj zwabił przynętę, która symuluje pływające w wodzie ryba rzuca się na nią i ją na haku rybackiej.

Wędkowanie z przędzenia polega na ciągłym ruchu połowów, który powinien ominąć brzegi jezior i rzek, szukając dobrego miejsca do rzutu.

Latem z powodu upałów, wiele jezior i zbiorników stają się płytkie, zarośnięte trawą, w wyniku upadków i aktywności ryb. Ryby po prostu przeniósł się bliżej trawy lub gęste zarośla trzcin, kontynuując jednocześnie aktywnie nakarmić. Dlatego też można znaleźć w stosunkowo głębokich wyrw i małych zatok, które nie są zbyt oddalone od głównego nurtu.

W tych okolicznościach, wiele osób uważa, że łapanie przędzenie nie przynosi oczekiwanego połowu, jednak nie jest to przypadek: wystarczy wybrać odpowiednie miejsce do gromadzenia niezbędnych narzędzi dla serwisu.

Spinningowe nowicjusz powinien być w stanie precyzyjnie i poprawnie rzucić przynętę, dzięki czemu można łatwo dowiedzieć się, w dwóch lub trzech dni. Aby rozwinąć ten rodzaj połowów w praktyce jest to bardziej wygodne z łodzi i mały staw. Najwygodniejszym przynęta rozpocząć przynętę, jak wibruje i obraca. Oczywiście, rzucać łódź jest trochę różni się od rzutu wykonanego z brzegu, ale różnica nie jest szczególnie zauważalny.

Wędkowanie z przędzenia cieszy się wśród zapalonych wędkarzy szczególnie popularne.

Na jego sukces trzeba nauczyć się umiejętnie rzucić przynętę z ręki, na ramię, w lewo, w prawo, itd. ponieważ na zbiornikach czasami jest możliwe stosowanie tylko jednego z żadnej z tych opcji jest oddanych, nie ma potrzeby na początku opanować wszystkie umiejętności na raz, to jest możliwe, aby dowiedzieć się tylko kilka głównych, a reszta dowiedzieć się w trakcie łowienia.

W ostatnich latach nasz kraj stał się najbardziej ambitny spinningu giga. Jego wyróżnikiem jest nierówna przynęta węże przyłączeniowe ad hoc, która odróżnia obciążania głowę z przodu.

Wędkowanie z przędzenia – połowów dla miłośników aktywnego wypoczynku i energiczne, co oznacza stałą analizę biegów, tropiąc te miejsca, w wodach, gdzie drapieżnik najbardziej wygodne, a właściwy dobór technologii, sposób dostarczania i przynęta okablowanie sprawiają, że dynamiczny i aktywny.

Początkowo łowienie na spinning było czysto elitarny sport, ale dość szybko przędzenia stała się dostępna dla masowego połowu. A teraz jego fani mają miliony w różnych krajach.

Szczególnie zadowoleni z ich połowu małych rzek i strumieni, zwłaszcza lasów, gdzie ryby nie jest tak nieśmiała, a poza tym, to za mało.

Jednak nie każdy może pochwalić się trofeum rekord, ale ten, kto nigdy nie wiadomo piękno walki klyunuvshey przędzenia zwabić ryb drapieżnych matki, nigdy nie da się tego biegu, który uczy obserwacji, zwyczaj, aby błyskawicznych decyzji i dokładnie obliczyć każdy ruch.