664 Shares 9317 views

"Instagram". Jak go używać, jeśli nie masz smartfona?


„Instagram” – rodzaj prywatnej sieci społecznej, w której znajduje się udostępnianie zdjęć. Początkowo program był przeznaczony tylko dla urządzeń Apple, ale wkrótce doszło aplikacja dla systemu operacyjnego Android. Instagram rozłożone swobodnie dostępne i bezpłatne. Pierwszy taki wniosek został udostępniony użytkownikom w 2010 roku. Ponieważ rozwój i Instagram nadal cieszy się dużą popularnością wśród milionów ludzi na całym świecie. Na było ponad 100 000 000. 2013 rok unikalnych użytkowników programu Chociaż jest ona przeznaczona tylko dla platform mobilnych, choć niektórzy wolą używać go po całym komputerze. Ten artykuł jest poświęcony programowi „Instagram”. Jak go używać w przypadku braku smartfonie? Jakie są alternatywy?

rejestracja

Chociaż oficjalna aplikacja nie zezwala na rejestrację komputera, chociaż istnieją sposoby obejścia tego ograniczenia. Aby to zrobić, wystarczy pobrać na emulatorze PC dla systemu Android i iść z nią już w „Instagram”. Rejestracja w tej sprawie będą prowadzone w trybie normalnym, ponieważ serwer aplikacji będą myśleć, że używasz dzisiaj smartphone. Nie ma nic nielegalnego. Jeśli mówimy o emulatorze, Internet obecnie istnieje ogromna liczba, stosuje się do nich dość rozsądne instrukcje, z których łatwo można dokonać wszystkich ustawień. Jedyną rzeczą, którą trzeba będzie odróżniać się od innych użytkowników jest brak kamery. Korzystanie z emulatora, można wprowadzić nie tylko w „Instagram”. Jak wykorzystać tę okazję do Ciebie.

wykorzystanie

Instagram otrzymał ogromną popularność ze względu na szeroki zakres działania prowadzone bezpośrednio ze zdjęciami. Oznacza to, że w tej aplikacji możliwe jest użycie różnych filtrów i efektów specjalnych, które mogą znacząco poprawić wygląd obrazu. Instagram dla komputera nie pozwala żadnych transakcji ze zdjęciami. Ponieważ nie ma sposobu, aby robić zdjęcia. Ale oglądać stworzenie cudzego jeszcze nie zostało zakazane. Dlatego też, z komputera osobistego, można podziwiać zdjęcia użytkownika, osoby, które następują na stronie internetowej programu „Instagram”. Jak korzystać z zaawansowanych funkcji z komputera, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową.

Dodatkowe funkcje

Instagram oferuje swoim użytkownikom przywiązany do strony swojego konta w „VKontakte”. To sprawia, że można łatwo i szybko znaleźć jesteś zainteresowany w ludzi, w rzeczywistości dużo bardziej VK przystosowany dla tradycyjnych komputerów. Alternatywnie, system operacyjny emulator „Android”, można korzystać z różnych usług internetowych, które pozwalają użytkownikom na badania fotografie bez bezpośredniego wejścia na stronie internetowej programu „Instagram”. Jak korzystać z tych stron internetowych, można dowiedzieć się od ich twórców, którzy rozprzestrzeniają własne instrukcje. Tego rodzaju portali nie może zastąpić ci prawdziwe smartphone. I cała funkcjonalność jest ograniczona do minimum. Mimo to, jest to lepsze niż nic.