591 Shares 2273 views

Meet agent ubezpieczeniowy!

Nasze życie jest pełne niespodzianek, czasami nie są one najbardziej przyjemny. Każda z nas może pogodzić się z faktem, że miał szeroki światło dzienne kradzieży samochodu lub wybuchł pożar w mieszkaniu lub domu (i niekoniecznie swojej winy, nadal istnieje i sąsiedzi) lub zjawisk naturalnych z pozbawionego zasad śmiałością przełamać zwykły bieg rzeczy. Czasami okoliczności koincydencjalne poza naszą kontrolą. To od takich przypadkach możemy zachować agenta ubezpieczeniowego, a dokładniej, ubezpieczenia, urządzone z nim.

Kim jest ten tajemniczy mężczyzna, oferując nam swoje usługi, gdy wszyscy tak dobrze, a część z ich pieniędzy z powodu obaw upiorne nie zawsze chce?

Agent ubezpieczeniowy – przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej, który jest pośrednikiem między klientami (ludzi, którzy chcą uzyskać usług ubezpieczeniowych) oraz ubezpieczyciela (firma świadcząca usługi ubezpieczeniowe i zobowiązuje się zapłacić pewną kwotę, gdy zdarzenie ubezpieczeniowe). Przyznano prawo do zawierania umów w imieniu przedsiębiorstwa.

Agent ubezpieczeniowy pomoże Ci wybrać najlepszy rodzaj ubezpieczenia i mądrze zorganizować go. To on będzie komunikować się ze sobą przez firmę ubezpieczeniową stoi przez cały okres obowiązywania umowy.

Każdy agent ubezpieczeniowy i sprzedający, i psycholog, ekonomistów i analityków. A wszystko w jednym!

Z dość szerokie uprawnienia, obowiązki agenta ubezpieczeniowego przyjmuje kompleksu. Przyjrzyjmy się im.

Agent ubezpieczeniowy powinien:

 1. I zawrzeć umowę zarówno osobowych i ubezpieczeń majątkowych, w celu zapewnienia ich wdrożenia, oraz do podjęcia wypłaty ubezpieczenia.
 2. Prowadzenia aktywnego poszukiwania i identyfikacji potencjalnych klientów, a także prowadzić rejestr potencjalnych miejsc ubezpieczycieli i obiektów ubezpieczeniowych.
 3. Aby móc dać odpowiednią ocenę wartości ubezpieczonego przedmiotu.
 4. Aby poznać region i popytu na niektóre rodzaje usług ubezpieczeniowych.
 5. Przeprowadzić sensowne uzasadnioną rozmowę z regularnych i potencjalnych klientów w celu zawarcia nowych kontraktów i odnawiania starych.
 6. Aby móc zainstalować klienta relacji zaufania, aby poznać charakterystykę swojego myślenia i motywacji zachowań.
 7. Odpowiednio ocenić zakres i kryteria ryzyka dla zawarcia umowy, biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia, płeć, poziom dobrobytu materialnego i innych cech, które charakteryzują klienta.
 8. Aby móc obliczyć składki do wystawiania dokumentów ubezpieczeniowych i utrzymania ich bezpieczeństwa.
 9. Aby móc promować firma ubezpieczeniowa oferuje na rynku, wykorzystując bieżące procesy polityczne i społeczno-gospodarcze w celu stworzenia stabilnego popytu na usługi ubezpieczeniowe promowane.
 10. Dać klientom kompleksowe informacje na temat wszystkich kwestii związanych z warunkami bezpieczeństwa.
 11. W okresie obowiązywania umowy zawartej na pozostanie w kontakcie z klientami, w celu wykonania umowy o świadczenie usług ubezpieczeniowych. Aby rozwiązać wszelkie spory, skargi, wnioski.
 12. Aby być w stanie zidentyfikować wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego, zgodnie z umową, prawo do przeprowadzenia jego oceny i kwotę wypłaty odszkodowania ubezpieczeniowego, biorąc pod uwagę wszystkie kryteria.