488 Shares 3498 views

Letnia spódnica z jarzmem: w co się ubrać? Zdjęcia i pomysły

Sukienki i spódnice – ubrania, podkreślające kobiecą urodę. Sprytnie wybrany model każdej kobiety, aby piękne, podkreślając zalety figury i ukrycie niedoskonałości. Spódnica z jarzmem – jedna z tych rzeczy.

Kokietka nie jest tak nazwana na nic

Jeśli weźmiemy pod uwagę ubrania pod względem jego składników, znajdziesz wiele ciekawych elementów, z których każdy ma swoją własną nazwę. To -on flirt z takich składników. Jak ubrania cięcie elementem jest część zdejmowana, która jest przyszyta do głównego utworu. Coquette to nie tylko w spódniczkach, ale również w koszuli i spodniach. Tzw szczegółowo fly-away i odzieży wierzchniej, umieszczonej z tyłu – na kurtce, płaszczu, parku. To pozwala na modyfikowanie ubrania, aby poprawić dopasowanie rysunku, aby ukryć pewne wady. Ten element ubioru, jak kokietka-kobiety pokazuje najlepsze ukrywa wady. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do odzieży. Yu BCA z jarzma – bezpośredni dowód.

O jarzma do spódnicy

Czy trudno jest wyciąć kawałek odzieży? , не так прост, как может показаться на первый взгляд. Kwestia, jak zrobić spódnicę z Basków, nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Do każdego rodzaju ubrania siedzi ładnie, przyszedł do rysunku, trzeba poprawnie zbudować wzorzec. I to jest nauka. Ale dla ludzi, którzy szukają przydatnych opanować technikę tworzenia rzeczy pięknych, Szkolenia – nie ma problemu. Spódnica jarzmo składa się z dwóch lub trzech części:

  • Rzeczywista jarzmo;
  • część dolną;
  • pas.

Czy wszystkie elementy wymagane? юбка с кокеткой, может иметь пояс, а может быть скроена и сшита без него. Ten rodzaj ubioru jako fartucha z jarzma pas może, i może być dostosowany i zszywane bez niego.

Jak wyrzeźbić flirt?

Każda krawcowa ma swoje tajemnice wzorców budowlanych. Tak, istnieją pewne zasady takiej pracy, podstawowe elementy prostraivayutsya specyficznych algorytmów. Ale są poszczególne tajemnice, które są wykorzystywane przez tych, którzy mogą i uwielbia szyć ubrania. Na przykład, niektóre flirtować krawcowa polecany cięte na podstawowych cechach kształtowo spódnicy. Model ten siedzi dobrze na rysunku ze względu na rzutki i podcięć boki. Ale można prostroen pojedynczego cięcia jarzmo z dwoma bocznymi szwami. Ta opcja jest bardziej odpowiedni dla modeli, ponieważ oprócz podcięcia najbardziej część nie będzie niepotrzebnych szwy rzutki. Tak więc, w celu zbudowania kokietka wzór, trzeba mierzyć trzy wartości:

  • Obwód talii;
  • bioder;
  • długość od pasa do linii bioder.

Z tych danych, konieczne jest prostroen podstawowy szablon klasycznej spódnicy cięcia, które po prostu musi być w arsenale każdego krawcowej. кокетки. Teraz, za pomocą wzoru bazowego można przygotować wzór kokietka. To jest proste. Leca spódnica tnie od dołu aż do początku dart. Top dart połączone, jak wtedy, gdy produkt już szyte. Według modelu wynikowego wykreślono kokietka. Jego długość odpowiada długości wybranego modelu.

W dolnej części jarzma należy zwrócić się równolegle do górnej krawędzi. Następnie podcięcie części spódnicy leżą idealnie płasko na rysunku. Z pomocą wzorów uzyskanych każdy produkt będzie siedzieć doskonale – długą spódnicę z baskijskiej midi z podcięć, krótkiej spódnicy w sportowym stylu. I krawędzi jarzma mogą być cięte w razie potrzeby – palec asymetrycznie w kole. Jest możliwe, aby wielowarstwowej na fly-away.

Bardzo kobiecy

Wiele już powiedziano na temat kobiecości w ubraniach, które ukrytym przyciąga ponad ostentacji. A fale i fale fałdami na rąbek – najbardziej kobiecego kawałku sukni. Niesamowita i tajemnicza wygląda spódnica polusolntse na rękawach. Wzór tego modelu jest łatwy do wykonania. Spódnica polusolntse – wzór przedstawiający półkole 180 stopni. Górna linia długości musi odpowiadać długości dolnej krawędzi pierścieniowego jarzma długości wzór odpowiada długości polusolntsa rozszerzający się odcinek fartucha.

Szczegóły Vykraivaya, upewnijcie się, że dodatki w szwach i dolnej części przetwarzania, również nie zapomnieć o zapięciu – zamki błyskawiczne, guziki.

Kaprysy i stałość

Spódnica z Basków – uniwersalny model, ponieważ jest to opisane przez element pozwala na zmianę standardowego spódnicę na rysunku, przekształcając go w różnych odmianach. Moda jest kapryśna, lubi różne style, tekstury tkaniny. Ale to był model jarzmo pozwala za każdym razem o ten sam wzorca, aby uzyskać różne ubrania. Taki wzór jest odpowiedni dla różnych rodzajów liczby kobiet, wiek. – один из возможных вариантов визуально сделать комплекцию более изящной. Spódnica na rękawach, aby zakończyć – jedna z opcji wizualnie sprawiają, że cera bardziej elegancki. Moda, pomimo swojej lekkości i niestałości, regularnie wraca do szafy fashionistki spódnica na jarzmie cięcia. Taki model może być wykonane w różnych stylach, które sprawia, że istotne niemal każdy sezon.

Lato i zima

Słońce, ciepły wiatr po prostu wymagają lekkiego przewiewne ubrania. spódnica lato z Basków – wielkiego sezonowej garderoby. Od czego ją nosić? Oczywiście, z T-shirty, topy, bluzki, lekkie, delikatne tuniki. Coquette podkreślają talię i biodra, spalony dno doda uroku. Nawiasem mówiąc, ten model idzie na rękawach dla kobiet o różnych rozmiarach. Po zamontowaniu w górnej części płaszcza umożliwia pas cieńszy wizualnie w porównaniu do odcięcia spalony dolną część, która skrywa w pełni.

Letnie koszulki i bluzki mogą być zarówno tuck pod pasem, a nosić spodnie. Jeśli bluzka noszony na spódnicy, możliwe jest, aby podkreślić, pasek talii, cienki, lub odwrotnie, chwytliwe – jak chcesz. Piękna spódnica ukrywa wady na rękawach, wykonane z dzianiny. Taki materiał jest łatwy do zasłona i dwukrotne jarzma okładzina na rysunku, a zewnętrzna część jest zbierany w niewielkich zagięć, to wizualnie ukryć niezbyt doskonałe talii.

Przy sporządzaniu szafę harmonicznych należy pamiętać o jednej ważnej zasady – jeśli dno bujnej, górna powinna być bardzo minimalistyczne, i vice versa, zwężone spódnica pozwala sobie jest piękny dodatek bluzka z falbanką, szalik, piękny kołnierz. Letnia modelka na jarzmie tnącej jest raczej darmowa wersja – słońce, polusolntse, fałdy i zmarszczki – to najczęściej dolna część tej wersji odzieży damskiej. Letnie topy i koszulki z krótkimi rękawami lub bez, taśm lub „skrzydeł” z rukavami- „latarnie”, a także możliwe w harmonii ze światłem płynnych liniach lamówką.

spódnica lato z Basków harmonijny wygląd z dzianiny badlonom, z długimi lub krótkimi rękawami – to nie ma znaczenia. Zespół ten będzie odpowiedni niezbyt ciepły letni dzień, kiedy jak będzie padać, ale powietrze jest jeszcze gorący, a słońce ma zamiar zajrzeć przez szare chmury. Również na chłodne letnie dni kobieca spódnica z odpinanym jarzmo będzie piękny wygląd z dzianiny bluzki w stylu kraju.

Spódnica z Basków – najlepsze rozwiązanie dla mroźnej zimy. Długie modelu tweed niezawodnie ukryć przed zimnymi nogami, a ona flirt, znowu, nie pozwalają, aby włączyć ciepłe ubrania w bezkształtnym worku.

Work and Play

Spódnica z Basków – uniwersalną część kobiecej garderoby. Szyte na tych samych wzorców, ale z różnych tkanek, to obok kobiety i do pracy i odpoczynku. Ścisłe styl biurowy ubrania z klasycznych tkanin i łatwego niefrasobliwe wypoczynkowego garderoby są harmonijnie połączone z modelu spódnicy z Basków. Do pracy – dolną część fartucha surowe, ale nie nudny: fold, kręcone podcięć Standardowa długość biznesu. Wakacje – spalony dolny, przezroczyste tkaniny, długość, co się podoba, od spódnic do podłogi dla sjesty na tarasie lub spacer w promieniach wieczornego miasta, aby zmaksymalizować swoje krótkie birdie – dla sportu i tańca.

Dla dużych i małych

Taki model odzieży damskiej jak spódnica z odpinanym jarzma, uniwersalne i nawet pod względem wieku. Nadaje się modne kobiety w każdym wieku – od najmłodszych do okruchów doświadczonych doświadczenia panie. Dla pierwszych zleceń może być integralną częścią spódnicy szafa z baskijski dla dziewcząt. Plany budowy to trochę łatwiejsze. Talia i biodra są prawie równe, tak po prostu wyciąć szczegół i lepiej dopasować pas może być wyposażony gumką wszytą.

spódnica lato z jarzma wykonane dziewczynek mody – piękna jasnych tkanin lekkich, nietypowy krój dolnej części spódnicy z kobiece, podkreślające talię odcięcia kawałka. Model ten – nosić księżniczkę z bajki. Który z pewnością zadowoli małą kobietę mody.

Zasady cięcia i szycia – uniwersalnej zdolności do tworzenia ubrań własnymi rękami, dodając do swojej szafy z pięknych ekskluzywnych rzeczy.