371 Shares 5712 views

Oznacza "Filtrum-STI". Instrukcje użytkowania

Medycyna „Filtrum-STI” – jest enterosorbent o naturalnym pochodzeniu. W swoim składzie zawiera składniki hydrolizaty drzewne, które są elementy konstrukcyjne i pochodne fenylopropanu hydrocellulose. Produkt posiada wyższą aktywność sorpcyjna efekt detoksykacyjny niespecyficzne charakter. Wpływ składników leków jest spowodowane zdolnością do wiązania i usuwania bakterii patogennych i ich produkty przemiany materii, leki, sole metali, toksyny, alergeny żywności, alkohol. Oznacza „Filtrum-STI” (instrukcja obsługi świadczy o tym) absorbuje nadmiar niektórych produktów przemiany materii (mocznik, cholesterol, bilirubina, i inni), metabolitów endogennych zatrucie wyzwalających. Lek nie jest toksyczny, nie ulega absorpcji z układu pokarmowego. Wydzielanie następuje w jelitach.


powołanie

Medicine „Filtrum-STI” instrukcje użytkowania są zalecane jako środek detoksykacji endogennego i egzogennego zatrucia o różnym charakterze. W szczególności, wskazuje na to pozostawanie pod wpływem alkoholu, trucizny, sole metali, leków. Terapia skojarzona lek jest wskazany dyzenterii, salmonellozy, zatrucie pokarmowe, niestrawność. Medycyna „Filtrum-STI” instrukcje użytkowania zalecana jest również hyperasotemia, hiperbilirubinemii, ropne choroby zapalne, zatrucia skomplikowane. Aby zapobiec przewlekłe zatrucie lekiem pokazuje pracownikom szkodliwej produkcji.

Lek "Filtrum-STI". Instrukcje użytkowania

Oznacza podaniu doustnym. Wstępnie zmielonego leku jest pożądana. Preparat przemyć wodą. Pij lek godzinę przed posiłkiem lub przyjmowanie innych leków. Pacjenci przypisany dwunastu 2-3 tabletki od 7 do 12 lat – 1-2, z 4 do 7 – 1, z jednego roku do trzech lat – 0,5-1 karcie do roku dla pacjentów – na poltabletki. Częstotliwość odbioru – nie więcej niż cztery razy dziennie. Zgodnie z zaleceniem lekarza specjalisty dawka może być zwiększona. W ostrych warunkach czas trwania odbioru trzech do pięciu dni, na tle przewlekłych zatruć i patologii alergiczne – od dwóch do trzech tygodni. Jeśli to konieczne, lekarz przepisując powtarzać kursów w ciągu 14 dni.

Czy lek jest skuteczny „Filtrum-STI” dla dzieci?

Opinii wielu rodziców wykazują wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Produkt nie działa drażniąco na układ trawienny, delikatnie i szybko neutralizuje toksyny. Preparat pozostawia się, aby otrzymać w okresie niemowlęcym. Jednak takie leczenie lub profilaktyka powinny być przeprowadzane pod kontrolą pediatra.

Działania niepożądane i przeciwwskazania

zaparcie lub reakcja alergiczna może występować w rzadkich przypadkach. Tabletki „Filtrum-STI” nie jest przewidziany do jelit, ostre zaostrzenia wrzodziejącego zmian w przewodzie pokarmowym, nadwrażliwość. Jeśli leczenie długoterminowe może naruszenie absorpcji wapnia i witaminy.