196 Shares 5536 views

Nadieżda Georgievna Babkina: Artysta Biografia Ludowej


Jeden z najzdolniejszych wykonawców pieśni ludowych – Nadieżda Georgievna Babkina, biografii, które zostaną opisane w tym artykule, nie tylko śpiewa, ale także na własną rękę stworzyć scenariusz koncertu swojego zespołu „Russian Song”. Aktorka dokonała nieoceniony wkład w rozwój rosyjskiej kultury muzycznej. Biografia Hope Babkina bogate żywe występy, niesamowite występy z zapalających piosenek, kochany przez wszystkich Rosjan. O tym, jak piosenkarz zyskał taką popularnością, czytaj dalej.

Nadieżda Babkina: biografia. dzieciństwo artysty

Niezwykła data 19 marca 1950 roku? Fakt, że tego dnia urodziła wielkiego rosyjskiego malarza – pop Nadezhda Babkina. Jak stary dziewczynka została kiedy po raz pierwszy zrozumiał, że sensem jej życia – muzykę? To pytanie trudno odpowiedzieć, od wczesnego dzieciństwa Babkin dziecko dorasta w świątecznej atmosferze pieśni i tańców ludowych. Ojciec piosenkarza, George Iwanowicz, grał na wszystkich instrumentach. W miejscowości Bolhuny, gdzie został mianowany przewodniczącym kołchozu, żył wielonarodowych ludzi: byli Rosjanie, Ukraińcy, Ormianie, Kazachowie i Czeczeni. Często w ich domu odbywały się one w godzinach wieczornych piosenek ludowych, które bezpośrednio zaangażowane stare siedem lat nadziei.

W dziesiątej klasie, przyszła aktorka postanowiła spróbować swoich sił w konkursie krajowym radzieckiego utworu, który zajął pierwsze miejsce w gatunku „pieśni ludowej”. To był jej pierwszy prawdziwy sukces.

Nadieżda Babkina: biografia. początku drogi

W 1967 roku, Nadzieja został uczniem szkoły muzycznej w Astrachaniu. Podczas studiów, ona już zaczęła budować swoją karierę muzyczną – pojawił się przed sesjami filmów w dystrybucji filmowej i regionalnym cinemafication zarządzania; Śpiewał piosenki napisane przez utalentowanego kompozytora Gladchenko. Po studiach wyjechała do Moskwy i weszła bez problemu w „Gnesinka”.

Po klasy G. Hope i jej przyjaciół, kolegów zebranych w schronisku i ćwiczy program koncertu, który marzył o wykonaniu na dużej scenie. Jednak sukces przyszedł do nich na raz. Na pierwszych występach, były podawane w małych osiedlach, zebrane jednostek. I tylko u wszystkich dziewcząt widzieliśmy radzieckie piosenki Heard i kochał.

Nadieżda Babkina: biografia. "Russian Song"

Zespół, który rozpoczął swoje istnienie w akademiku, nie znaleziono nazwy „Russian Song”, a od 1976 roku stał się bardzo popularny od 1978 roku. Nadieżda Babkina był głównym promotorem bogatej kultury rosyjskiej, dzięki swojej sztuce ludowej naszego kraju została wysłuchana we wszystkich zakątkach świata.

Prawie czterdzieści lat zespół „Russian Song” zyskała ogromny repertuar, składający się z ponad dwóch tysięcy piosenek. Nadzieję Sam G. stworzył wszystkie spektakle i występy swoich pracowników zawsze były czymś więcej niż tylko muzyków koncertowych, było zdumiewające spektakle teatralne. Nadieżda Babkina 1986 – Honorowy Artysta ZSRR, od 1992 – Artysta Ludowej Rosji, został wyróżniony nagrodami wysokiej państwowych i nagród.

Nadieżda Babkina: biografia. życie osobiste

Pierwszy mąż aktorki był perkusista jej zespołu Władimir Zasedatelev. Wraz z nim żyła dłużej niż 17 lat, w 1975 roku urodziła syna, wnuka i wnuczki George Vera. Obecnie jest on mieszka małżeństwo cywilne Singera Evgeniem Gorom.