116 Shares 2489 views

Podsumowanie Bitter "Old Isergil" (rozdziały)

Fabuła Gorky „Old Isergil» czytaj zaledwie 5-10 minut. Daje to krótkie wprowadzenie do produktu w warunkach ostrego braku czasu (na przykład przed egzaminem), ale nie eliminuje potrzebę jeszcze przeczytać go w całości później.
historia „Old Isergil” kompozycja Gorkiego jest skonstruowany w taki sposób, że ustanawia połączenie między rzeczywistością a legendą. Pracują w dwóch. Obejmują one całkowicie przeciwny pogląd na życie. Fabuła Gorky „Old Isergil”, oczywiście, nie pozwoli to doświadczenie w pełni. Niemniej jednak, może to być dobry materiał dodatkowy, który poprzedza czytanie pracy w całości. Obraz starej kobiety, której imię historia jest dość kontrowersyjna. O sobie mówi tylko, że zapamięta na całe życie. Przedstawia wydarzenia, a także w imieniu autora.

Gorky „Old Isergil”: podsumowanie Rozdział I

Jakoś autor pracował w Besarabii. Kiedy Mołdawianie poszedł i tam była jedna kobieta Izergil starożytny, powiedziała mu legendę o tym, jak ludzie zostali ukarani przez Boga do dumy. Zdarzenie miało miejsce w bogatym, dalekim kraju. Podczas powszechnego święta orła nagle wziął dziewczynę. Poszukiwania nie udało, a wkrótce zapomniał o wszystkim. Ale dwie dekady później, to wszystko wyczerpany, wrócił do domu z synem z orłem. Młody człowiek był bardzo dumny i zachowują się arogancko nawet do starszyzny plemienia. Które zostały odrzucone przez córkę jednego z nich, Larry bije dziewczyna przychodzi do jej stóp na piersi, a ona umiera. Wydaje się, że tubylcy nie kara nie jest godny nim. Nawet matka nie chce stanąć w obronie syna. W końcu, to skazany na wolności i samotności. Z nieba rozległ się grzmot i Larry stał się nieśmiertelny. Od tamtej pory wędrował nad ziemią, że marzyli o śmierci. Ale to nie zostało dotknięte, i zabić nie mógł. I nadal fermentuje Larra w oczekiwaniu śmierci na całym świecie. I nie ma miejsce zarówno wśród żywych lub wśród umarłych.

Fabuła Gorky „Old Isergil»: II kierownik

Skądś przyszedł piękną piosenkę. Izergil ją usłyszał, uśmiechy i przypomina wczesne lata. W ciągu dnia ona tkały dywany, a nocą podbiegła do ukochanego. Kiedy miała 15 lat, zaczęła spotykać przystojnego marynarza. Ale ona wkrótce znudziło relacji monotonnej i przyjaciel wprowadza ją do Gutsuliya. Był wesoły, czuły i ciepły świetnie. Wkrótce żeglarz i huculskie wykonywany. Następnie Izergil Turk kochał i żył w haremie. Jednak więcej niż tydzień nie mogła tego znieść. Uciekła do Bułgarii z 16-letniego syna Turka, ale wkrótce, czy z nudów, albo miłości, zmarł. Jedna kobieta zazdrosny Izergil do męża i dźgnął ją w klatkę piersiową. Ona opiekowała się jej polkę w klasztorze. Miała mnicha bracie, który następnie Izergil udał się do swego domu. Po pierwszym obraza tonie go. W Polsce nie było łatwe, bo nie wiedzą, jak i po prostu poszedł od jednego człowieka do drugiego. Gdy miała 40 poznała miły pan, który szybko rzucił. Izergil sobie sprawę, że starej kobiety. Szlachcic poszedł na wojnę z rosyjskim. Poszła za nim. Dowiedziawszy się, że był w niewoli, Izergil ratuje go. W dowód wdzięczności pan obiecuje kochać ją zawsze. Teraz Izergil popycha go. Potem w końcu wychodzi za mąż i mieszka w Besarabii przez 30 lat. Rok temu Izergil owdowiała. Widząc światła ognia z dala na pustyni, ona mówi, że jest – iskra Danko serce.

Fabuła Gorky „Old Isergil»: III Głowa

Kobieta natychmiast zamienia się w historii zabawy, dobrych ludzi, że inne plemiona zostały wbite takich głębi lasu, gdzie nigdy nie miał słońce i opracowanego przez smród bagno. Ludzie zaczęli umierać jedna po drugiej. Decydują się wydostać z lasu, ale nie wiem, która droga do podjęcia. Zgłosiłem się na ochotnika, aby pomóc im odważny facet Danko. W drodze do burzy zaczęło. Wszyscy szemrali przeciwko Danko, zarzucają mu. On odpowiedział, że prowadzi je, bo tylko odważył się do niego, a reszta za nim jak stado. Ludzie absolutnie wściekły i postanowił zabić Danko. Potem, z wielką miłością i miłosierdziem dla wszystkich rozerwał mu pierś, wyjął serce i podniósł ją nad głową. Oświetlając sobie drogę, Danko prowadził lud z pokolenia lasu. Widząc przestrzeni, umiera, ale nie powiadomienia jeden. Tylko jedna osoba przypadkowo nadepnął na sercu młodego człowieka, że rozpadły się iskier i ugaszony. Stara kobieta zasypia natychmiast po tej historii, a autor kontynuuje zastanowić się nad tym, co usłyszał.