472 Shares 6349 views

Caterpillar na „UAZ” i jego instalacja

W chwili obecnej istnieje kilka z najczęstszych wariantów utworów na „UAZ”. Są one przeznaczone do różnych typów samochodów. Dlatego w takich konstrukcjach istnieją różne niuanse. Ale żeby zrozumieć, jaki rodzaj gąsienica „UAZ” trzeba, proszę kontynuować czytanie tego artykułu do końca.


Instalacja utworów na „UAZ”

Zmontowany zestaw jest gotowy do zainstalowania i nie wymaga żadnych dodatkowych prac takich jak smarowanie wszystkich części lub specjalnego napięcia taśmy. Konieczne jest także określenie, że pojazd nie wymaga istotnych zmian. No, chyba, że niektórzy kierowcy będą wzmocnienia mostów, ale to tylko w przypadku, gdy jest mowa o „Niwa”. Wykonane podobna transformacja jest bardzo prosta, trzeba podvarit tzw trójkątne chusty. Po tym gąsienica na „UAZ” zostanie on zainstalowany. Tak więc możliwe jest, aby korzystać z samochodu. Instalowanie utworów na „UAZ Patriot” zabierze Cię gdzieś 50 minut. Na „pole” – około 40 minut. Aby to zrobić: zdjąć koła i ustawić w miejscu wszystkie elementy personelu. Przybliżona waga pojedynczego ustawienia 80-105 kg toru. Ale to nie znaczy, że trzeba zadzwonić do kogoś, kto pomoże w instalacji. Możesz również być w stanie poradzić sobie sami. Ta gąsienica na „UAZ” Wonderful rolkach na podłodze, więc nawet nie trzeba go podnieść, aby przenieść. Ani początek ruchu, nie ma jazdy na zwykłej drodze lub trudnym terenie nie jest szczególnie różni się od zwykłego samochodu na kołach. Oczywiście, obciążenie przekładni jest znacznie wzrosła. Dlatego też może być konieczne przełączenie na niższy bieg. Również zwiększa siłę na kierownicy. Ale jeśli masz samochód z booster, to ta niedogodność nie jest straszna, a gąsienica na „UAZ” może być zainstalowany bezpiecznie.

zarządzanie

Jazdy jest łatwe. Trzeba będzie tylko jeden raz, aby przejechać się wtedy pewnie poruszać się po drogach i prowadzić samochód na torach.

jak szybko

Na przykład, prędkość pojazdu „Pole” (na gąsienica) na drodze asfaltowej wynosi 50 km na godzinę. Jazda, oczywiście, jest bardziej sztywny niż tradycyjne koła. Ale dotyczy to tylko na zwykłych drogach. W przypadku zastosowania w przypadku ich braku zauważył, że samochody na torach bardzo dobrze zachowuje się na różnych powierzchniach, takich jak błoto, śnieg, raskisshaya gliny, piasku rzecznego Ford i wielu poważnych przeszkód. Auto z gąsienica ma bardzo wysokie właściwości przepuszczalności. Szczególnie łatwe do pokonania na śniegu i na ziemi, bezwładne. Poziom powlekania w tym przypadku, może być do 70 cm. Jedyną przeszkodą może być tylko w przypadku, pomiędzy śladami kół jest trudne gleby – może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak lądowanie na mostach, albo jeszcze gorzej – do przekątnej ekranu.

Gąsienice na „UAZ”: cena i szczególne cechy

Kąt wzniesienia do podkładu na torach wynosi 35 stopni. długość wyciągu – 200 metrów. Można chodzić prawie każdy strumieni i rzek na torach. Jedynym ograniczeniem w głębi. Łatwo przechodzi polanach leśnych, czyste pole różnych tras i unosi duże nachylenie. Czuje się jak samochody na torach takich jak samochodu terenowego. Pozostaje przytłaczające poczucie wolności. Oczywiście, istnieją pewne ograniczenia geometryczne, ale to nie jest tak poważna. Na przykład, wysokość wiązki 35 centymetrów, można łatwo przenieść, ale pod warunkiem, że masz stop-over. Każdy wie, że śnieg może czuć się pewnie tylko na torach. Nawet samochody z oponami o niskim ciśnieniu, w tym przypadku trochę pasować. I, na przykład, „Pole” na gąsienica przezwyciężyć głębokość śniegu co najmniej 70 centymetrów. Oczywiście, będzie zainteresowany tym, co gąsienica na „UAZ” cenie. Przeciętny Kowalski 200000-300000 rubli. Wskaźnik ten zależy od masy pojazdu i masy napędu. W niektórych przypadkach cena może być do 350.000 rubli.