211 Shares 8695 views

Centrum biznesowe „Pułkowo Sky”: adres, zdjęcia

Petersburg – jeden z największych i najpiękniejszych miast na świecie, gdzie ponad 5 milionów ludzi. W północnej stolicy Federacji Rosyjskiej ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę i sytuacji ekonomicznej na przodzie Peter setek innych miast naszego wielkiego kraju, więc nie są stale otwierania nowych firm, świadczących usługi w zupełnie różnych branżach.

W tym małym artykule skupimy się na nowoczesnego centrum biznesowego klasy A „Sky” Pułkowo w Sankt Petersburgu. Omówimy szczegółowo podstawowe informacje na temat projektu, dowiedzieć się dokładnie adres i harmonogram prac, a krótko mówić o niektórych firm, które są już działających na terenie danej instytucji. Od zaraz!

przydatne informacje

Aby zainicjować przegląd instytucji, należy rozumieć, że takiego centrum biznesowego. Tak, Business Center – nowoczesny budynek wysoki wzrost powierzchni biurowej, jak również wszystkie niezbędne infrastruktury do prowadzenia działalności gospodarczej. W większości przypadków biura w takich miejscach są wynajmowane do wszelkich firm.

Cóż, teraz można przystąpić do omówienia elitarnego centrum biznesowe niebo, znajdujący się w dzielnicy Moskiewskiego w Petersburgu. Nie daleko od domu znajduje się głównej drogi miasta, i dla pracowników firm, wynajem biura tutaj, zarządzanie „Sky” Pułkowo bezpłatnych zorganizowane wycieczki autobusowe do stacji metra „Moskiewski” od poniedziałku do piątku.

opis

Nowoczesne centrum biznesowe „Pułkowo Sky” to trzy 14-piętrowe wieże o łącznej powierzchni waha się od 76.000 m kw.. Tutaj każdy ma zdolność do wynajęcia lokal o powierzchni 55 metrów kwadratowych. m.

We wszystkich biurach naprawy Europejskiej jest wykonany, a także pracy systemów klimatyzacji. Do tej pory na terenie projektu jest już uruchomiony ogromną liczbę instytucji, ale wolna przestrzeń jest nadal dostępny, więc pospiesz się!

Korzyści z wynajmu w „Pułkowo Sky”

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub organizacji, po prostu trzeba mieć własne biuro, czy klienci nie zostanie pociągnięty. W tym przypadku najlepiej jest zapoznać się z pracowników Centrum, przedstawiciele, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej, które przyniosą Ci długo oczekiwany zysk.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego firmy działające w urzędach „Pułkowo Sky” ma tak ogromną bazę klientów? Chodzi o to, że ośrodek ten znajduje się w rozwijającej się dzielnicy biznesowej w regionie moskiewskim, Peter, który już wykazuje wiele dobrego dla swojego biznesu.

Nawiasem mówiąc, dogodna lokalizacja projektu pozwala pracownikom lokatorów na krótki czas, aby dostać się do najbardziej poszukiwanych miejsc na północ od St. Petersburg miasta. Cóż, jeśli spodziewa się delegacji z innego miasta lub kraju, nie martw się, ponieważ lotnisko znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trzech wież „Pułkowo Sky”.

Centrum biznesowe, którego adres zobaczyć w dalszej części tego artykułu, oferuje przedsiębiorcom Peter wynajem biura, które będą znaczącą przewagę nad konkurencją.

wnętrze

Każdy z budynków posiada projekt biznesowy w nowoczesnym europejskim stylu i urządzone specjalnie dla biura. Dekoracja wnętrz odpowiada głównych i drugorzędnych standardów nieruchomości w dziedzinie handlowej. Sama konstrukcja jest wykonana w pastelowych kolorach, które inspiruje i wyznacza produktywnej pracy, a to bezpośrednio wpływa na szybkość firm najemcy.

biura planowania mile zadowolony, ponieważ umożliwia najbardziej efektywne w obsłudze i wygodne, aby pomieścić pracowników. W ogóle, centrum biznesowe „Pułkowo Sky” – idealne miejsce dla każdej organizacji gospodarczej, której członkowie są zainteresowani zyskiem, a znaczna.

dane kontaktowe

Dość popularne centrum biznesu jest czynna codziennie z wyjątkiem soboty i niedzieli, od godziny 9 rano do 18 po południu. Jak pamiętacie, najbliższa stacja metra to „Moskwa”, skąd i gdzie darmowe autobusy nosić codzienie pracowników firm najemcy.

Więc jest „Pułkowo Sky” przy ul Wnukowo (2nd dom), a wezwanie do recepcji, można pokusić się o numer telefonu 8 (812) 611-09-14. W dodatku, jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem wszelkich pomieszczeń na terenie centrum biznesu, trzeba skontaktować Irina Zerenkovoy, który jest dyrektorem sprzedaży i marketingu. Tutaj, nawiasem mówiąc, jej ilość pracy: 8 (931) 238-31-87.

Centrum biznesowe „Pułkowo Sky”: jak się tam dostać?

Petersburg jest dość duże miasto, więc jest to bardzo trudne do nawigacji. Jednym z przystanków jest najbliższa „Pułkowo 2 Airport”, który łączy się z autobusem 13 lub № № 13a.

się również bardzo daleko stop "SEC" Pułkowo-3”, gdzie № autobusy 150, 187, 155, 39, 90, 31, 301, 431 i innych.

Cóż, jeśli chcesz dostać się do centrum biznesowego „Pułkowo Sky” na własnym pojazdem, można w Pułkowo Highway upadku na ulicy Wnukowo i minąć kilka domów, a następnie znaleźć się na zewnątrz organizacji. Ponadto, przenosząc przy ulicy wyjściowego, skręcić w lewo na ulicę. Bykov (dom № 10), a następnie niemal natychmiast w prawo (pierwszy obrót). Na ogół, aby dostać się do „Pułkowo Sky” nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Obecne usługi w Pułkowo Sky

Jak wiecie, w tym centrum biznesu pracuje już daleko od jednej firmy, ale wśród wszystkich organizacji można wyróżnić niektóre z najbardziej popularnych, które są w dużym popytem. Na przykład, wyraźnie wyróżnia się restauracja oraz bar sushi „Oddział” jest stale aktualizowana o ich klientów.

Również należy zauważyć, strzeżonym ośrodku biznesu parkingu, gdzie samochód może zależeć jedynie pracowników lokatorów. Nawiasem mówiąc, pojemność parkingu jest 850 miejsc i jest wyposażony w dużą liczbę nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, które zapewnia kompletne pojazdy bezpieczeństwa opuszczony. Cóż, goście firmy zidentyfikowano kilka mniejszych parkingu, który jest przeznaczony tylko dla 100 samochodów, a także jest wyposażony w system kontroli dostępu.

Ponadto, na pierwszym piętrze centrum biznesowego „Pułkowo Sky”, zdjęcie które zostały przedstawione w tym artykule ma ATM „Savings Bank”, „VTB 24”, „Gazprombank” i tak dalej. Również w zakładzie znajduje się centrum fitness, firma sprzątająca „Sol”, organizacja „estetyka”, dedykowane do montażu rolet, dostawcy BCI Telecom i innych przedsiębiorstw, w tym spółki akcyjnej „Gazprom” (o tym – później).

Sushi bar i restauracja na „oddziału”

Na początek warto zauważyć, że są to dwie zupełnie różne instytucje, które są dobrze znane rosyjski holding „Oddział” został założony w 2004 roku i skupia na tym etapie jego rozwoju cztery spółki zależne. Główną działalnością tej organizacji jest zarządzanie obiektów gastronomicznych, położone w centrach dzielnic handlowych, biznesowych i rozrywkowych, a także szereg kompleksów przemysłowych i magazynowych.

W tym przypadku, w restauracji „Brunch” w „Pułkowo Sky” centrum biznesu jest interesującym instytucja, pracując na samoobsługa, gdzie każdy może smaczne i jest to dość tani spróbować eleganckie dania kuchni europejskiej i rosyjskiej, przygotowane według oryginalnych receptur doświadczonych shef- projekt kucharzy. Ponadto, jest on dostępny na zamówienie różnorodne śniadania i obiady, ale można poprosić na wynos, jeśli to konieczne. Nawiasem mówiąc, wnętrze tego miejsca jest doskonały catering podkreśla domową atmosferę i oferuje komfortową rozrywkę. Skontaktuj się z administratorem w restauracji możesz pod numer 8 (812) 611-06-98.

Z kolei dla miłośników kuchni japońskiej w centrum biznesowego „Pułkowo Sky” ma również przytulne miejsce. Tutaj można spróbować różnych rodzajów sushi i innych klasycznych żywności z Japonii. Wnętrze baru jest w europejskim stylu z domieszką japońskiego minimalizmu. Telefon do wykonywania połączeń przy użyciu tego samego.

News główny w 2014 roku

Ciekawe wydarzenia w listopadzie 2014 roku został związany nie tylko z „Pułkowo Sky” (centrum biznesowe), „Gazprom” wziął bezpośredni udział w tym. Wcześniej spółka akcyjna już wynajęte miejsce w tym przedsięwzięciu, ale w tym roku między dwoma organizacjami podpisano kolejną umowę na wynajem dodatkowych przestrzeni, tak, że „Gazprom” doszła do zajmować około 6000 m kw. Tylko „Pułkowo Sky”.

Prognozy ekspertów zeznał, że w 2015 roku OJSC będzie posiadać więcej niż 40% całkowitej powierzchni pne, ale do tej pory nic się nie stało (lub wstrzymana). Być może w niedalekiej przyszłości będzie kolejna nowa umowa dzierżawy.

podsumować

Dzisiaj dyskutowaliśmy najlepsze centrum biznesowe północnej stolicy Rosji, a także niektórych dotkniętych najpopularniejsze firm działających na jego terytorium. Dobrze, gdy jesteś zainteresowany wynajęciem?