723 Shares 5440 views

Jak zrobić cienką talię

W mięśniach, położony na brzuchu, różnych funkcji, takich jak utrzymanie prawidłowej postawy, amortyzację i inne narządy wewnętrzne Ale. Większość ludzi są złogi tłuszczu wokół talii nie tylko mówić o złym zdrowotnej. Wielu ludzi wierzy, że cienką talię – to jest piękne i sexy, więc starają się absolutnie płaski brzuch, talię i pełne – wdzięku. Jak zrobić talię? Istnieje wiele sposobów. Po pierwsze, zawsze powinniśmy ograniczyć nadmiernej konsumpcji wysokokaloryczne jedzenie, nie ładuj się w nocy. Idealne rozwiązanie na pytanie, w jaki sposób sprawić, że talia szczupły, będzie wykonywać specjalne ćwiczenia.


Ćwiczenie 1.

To ćwiczenie jest wykonywane na podłodze. Nogi powinny być zabezpieczone za pomocą ciężkiego przedmiotu, takiego jak sofa lub boku szafy. Ręce za głowę ustawione z łokcie dobrze rozpuszcza się w dłoni. Wykonać podnosząc ciało, robiąc wydech. Kiedy dotarł do pozycji prostopadłej do podłogi, z powrotem do tyłu, dzięki czemu oddech. Powtarzać do 30 razy.

To ćwiczenie działa na wszystkich częściach prasy, i pomoże w rozwiązywaniu problemu, jak zrobić talię osy. można skomplikować ćwiczenia, wykonując skręcaniu podczas podnoszenia w lewo iw prawo na następnym rośnie. Tak więc, obrobionych części strony lędźwi, które są najbardziej problematyczne. Te części ciała rzadko wykonywania pracy fizycznej, więc tłuszcz jest przechowywany tam najszybciej i usunąć go stąd jest trudne.

Ćwiczenie 2.

Kolana zgięte, leżą na podłodze. Wykonaj podnoszenia pasek na ramię, zatrzymując się u góry na kilka sekund (wydech). Następnie schodzimy przy oddychaniu i podnieść ramiona ponownie. To obciążenie działa dobrze górną część prasy i pomaga rozwiązać kwestię jak zrobić cienką talię w tym miejscu. Podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu, można skomplikować, przeprowadzenie podnoszenia pas barkowy równocześnie skręcając w jedną, a potem drugą stroną. Oddychanie nawet.

Ćwiczenie 3.

wystarczająco szybko, aby spalić tłuszcz i pomóc w rozwiązaniu problemu, jak zrobić piękną talię można następujące ćwiczenie. Konieczne jest, aby zgiąć rękę i stać je w szafie. Plecy, pośladki i uda tworzą jedną linię. Stanąć w stojaku tak długo, jak to możliwe. Nie przytłaczają miednicę w dół, a nie podnosić go. Podczas wykonywania ćwiczeń, aby utrzymać mięśnie brzucha napięte, a nie ich relaks.

Ćwiczenie 4.

Grzywny pracuje na dolnych mięśni brzucha i tkanek, które są głębsze, następujące ćwiczenie. Skrzyżować nogi prostopadle do podłogi i unieś je nad ciałem. Wykonać miednicy powstanie bez pomijania i ciągnąc z powrotem w kierunku stóp. Po pierwsze, ćwiczenie można zrobić z wielkim trudem, ale później, gdy mięśnie się silniejszy, aby przeprowadzić jego staną się o wiele łatwiejsze. To ćwiczenie nie tylko pomoże w rozwiązaniu problemu , jak zrobić talia cieńsze, ale także posiadać profilaktyczne przebieg, zwiększa perystaltykę jelit, co również pośrednio wpływa na objętość żołądka.

Teraz, gdy stało się jasne, jak zrobić szczupła talia, pozostał pacjenta i sumiennie wykonywać wszystkie zalecenia, a następnie wynik będzie widoczny bardzo szybko!