828 Shares 8024 views

Seria "Matchmakers 3": aktorzy, którzy zagrali

Seria "Matchmakers 3", których aktorzy są tu reprezentowani, wygrała milion widzów widzów. Widzowie, którzy obserwowali pierwsze dwa sezony, z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację.

Podsumowanie

W trzecim sezonie serialu, mama i tata Zhenya wyjechali do Holandii, aby pracować przez długi czas. Zhenechko zdecydowali się latem pojechać do Wakugury do dziadka Vanyy i babckiej Vale. Również przybywa tu rodzina Kowalewów, starszych, aby przygotować wnuczkę do liceum.

We wsi, Zhenya znajduje prawdziwego przyjaciela. Olga Nikolaevna i Jurij Anatolijevich poznają Mityę i osobliwości życia lokalnego. Wtedy rodzina Budko przyjeżdża do Moskwy, aby odwiedzić mężów, gdzie zapoznali się z życiem wielkiego miasta. W wyniku tych dwóch koalicji zaprzestanie ich wrogości i zjednoczenia w jednej wielkiej rodzinie.

W serii "Matchmakers 3" aktorzy, którzy odgrywali główne role, wykazali się najlepszym profesjonalizmem i miłością do ich pracy.

Tatyana Kravchenko

Tatyana Kravchenko urodziła się w Donetsku w 1953 roku. Dlatego aktorka nie miała żadnych problemów, aby przyzwyczaić się do roli jednego z głównych bohaterów – Valentiny Budko. Tatyana ukończyła Moskiewski Teatr Sztuki, gdzie po raz pierwszy mogła wejść. Po ukończeniu studiów została zaproszona do Lenkom, w którym służył 35 lat. Od ponad 25 lat gra w filmach, grała w filmach i serialach ponad stu ról. Jak wspomniano wcześniej, w serii "Matchmakers 3" Tatiana dostała rolę Valentiny Budki, która po raz pierwszy pracowała jako technik w piekarni. To miła i ekonomiczna kobieta, która może stworzyć przytulny dom. Jasna kobieta z outback. Jej głównymi cechami są szczerość, łagodność i nieszkodliwość. Ona doskonale przygotowuje i kształci swojego męża Ivan. Do wszystkich nowoczesnych gadżetów preferują stare, sprawdzone metody.

Fedor Dobronravov

Aktorami filmu "Matchmakers 3" są ludzie z ogromnym talentem, dowodzony przez Fiodora Dobronrawiewa. Aktor urodził się w chwalebnym mieście Taganrog w 1961 roku. Jego ojciec pracował jako budowniczy, a jego matka w piekarni. Marzył o zostaniu klownem od dzieciństwa. Ma doskonałe treningi fizyczne. Fedor służył w siłach powietrznych. Oczywiście nie stał się klownem. Ale okazał się być wielkim aktorem. Studiował w Voronezh Institute of Arts, po czym zauważył Raikina i zaprosił go do Satyricona. Tam służył 10 sezonów, a następnie poszedł do Teatru Satyra. W wieku pięćdziesięciu Fiodora Dobronravova zagrał ponad 50 ról w różnych filmach. W serii "Matchmakers" gra Ivan Budko – szczęśliwego rodziny i szofera w piekarni. Jest wesoły, pełen humoru, kocha swoją ojczyznę. Lubi się śmiać całym sercem i piciem. Wszystko, co Ivan robi, uważa za słuszne. A fakt, że jego żona Valentina kłóci się o wykroczenia, tłumaczy to nie do zniesienia.

Lyudmila Artemyeva

Lyudmila Artemieva grał Olgę Nikolaevną w serialu "Matchmakers 3", aktorów i role, które zdobyły widownię. Urodzona aktorka w 1963 roku w Dessau. Lyudmila jest córką mężczyzny wojskowego, więc udało jej się podróżować po miastach w tym czasie. Od dzieciństwa kochała teatr. Ukończyła szkołę teatralną w Shchukinie, następnie w Lenkom do 2003 roku. Odtworzono ponad 50 ról w kinie. W serii doskonale przyzwyczaili się do roli Olgi Nikolaevny Kovaleva – kobiety biznesu, księgowego, która wykorzystuje swoje wykształcenie jako "broń masowego rażenia". Olga jest liderem w rodzinie Kovalev. Kocha swojego męża bardzo dużo, ale zawsze przyzwyczaiła się do jej zarządzania. Eugene, jak wnosi wnuczkę, pobudza kobiecość, urok i dobre maniery.

Anatolij Wasiliew

Aktor urodził się w 1946 roku w mieście Nizhny Tagil. Ukończył Moskiewski Teatr Sztuki, po czym siedział w Moskiewskim Teatrze Satyra. W filmie zagrał ponad 60 ról. W serii "Matchmakers" musiał odgrywać dla niego wyjątkową rolę, Yuri Anatolijevich Kovalev. Jest łagodnym, ale zasadniczym człowiekiem. Jego bohater Anatoly, jak nazywa go Ivan, mieszka w świecie pomysłów i hipotez, ale czego jeszcze można oczekiwać od profesora? Zawsze cytuje klasykę i mówi wydarzenia historyczne, które wstrząsają jego rozmówcami.

Sonia Stetsenko

Młoda aktorka przeszła test z przyjacielem Sashą. Dali scenę Zhenyi i Leshce, a oboje zostali zaproszeni do robienia zdjęć. Charakterem małej aktorki była sześcioletnia Zhenya Kovaleva, która potrafiła pogodzić mężów i zjednoczyć rodzinę. Po filmowaniu w serii "Matchmakers" do roku 2011 firma Sony ma już 5 ról w kinie.

Seria "Matchmakers 3", aktorzy, która grali w swoje role doskonale, stała się jasną kontynuacją poprzednich dwóch sezonów. Trzeci sezon nie tylko zadowolił fanów pierwszej i drugiej części, ale także przyciągnął nowych widzów do obejrzenia. Następnie ekran wyszedł z gry "Matchmakers 4", "Matchmakers 5", "Matchmakers 6". Ale niestety, nie wszyscy aktorzy z serii "Matchmakers 3" pojawili się w kolejnych częściach. Podczas kręcenia piątego sezonu w obsadzie nie Anatolij Wasiliew był ze względu na niezgody z załogą.