484 Shares 8020 views

Maść cynkowa. wskazania


Dlaczego jest maść cynkowa? Wskazania – leczeniu procesów zapalnych skóry środków zewnętrznych. Jest to idealne tańsze analogiem wielu dzisiejszych leków drogich są szeroko reklamowane. maść cynkowa chroni skórę, zmniejsza stan zapalny i obrzęk, a prisushivayuschim ma działanie lecznicze. Dziś jest błędnie uważane za przestarzałe lek.

Cynk maści zawiera tlenek cynku i wazelina. Pierwszy jest składnikiem aktywnym, ma działanie terapeutyczne.

Cynk – minerał ślad niezbędne dla ludzkiego organizmu. Pobudza aktywność około 200 enzymów. Skóra zawiera do 20% cynku na jej całkowitą kwotę, więc jest to część kosmetyków, kremów i maści do skóry problem.

Który leczy choroby maści cynkowej? Wskazania do stosowania narzędzia: zapalenie skóry, wyprzenia, odleżyn, wyprysk, oparzenia. Używaj maści do leczenia trądziku, trądzik, wrzody skórne, wrzody opryszczki.

Młodzież często pojawia się pytanie o leczeniu trądziku młodzieńczego. I tu z pomocą przychodzi maści cynkowej wskazań, dla których stosowanie jest bardzo zróżnicowany. Doskonale usuwa obrzęki, zaczerwienienia, łagodzi ból, posiada działanie regeneracyjne i dezynfekujący, wysusza wypryski i zapobiega ich rozprzestrzenił się na zdrowych częściach. Jeżeli problemy spowodowane chorobami wewnętrznymi, maści cynku tylko czasowo usuwa zewnętrzną objaw. W tym przypadku konieczne jest w leczeniu choroby podstawowej i zastosować narzędzie jako uzupełnienie terapii do szybkiego gojenia się wyprysków.

Do leczenia trądziku, aby były skuteczne, konieczne jest, aby regularnie korzystać z maścią cynkową. Dieta być ograniczone do produktów zawierających miedź, która blokuje działanie elementu. Po leczeniu trądziku z tego leku, należy zrezygnować z używania innych środków trądzik. Warto jeść więcej pokarmów zawierających Cynk: fasola, fasola, orzechy, wątroba i jajka.

Maść cynkowa, oznaczeń, które są na tyle szeroki, że jest bezpieczny i może być stosowany w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazaniem jest obecność uczulenia na składniki środków. Cynk to kremy do skóry dla dzieci, ze względu na jego bezpieczeństwo i właściwości gojenia się ran.

Salicylan, maści cynku stosuje się tylko miejscowo. Stosuje się go cienką warstwą na obszarze zagrożonym i delikatnie masować. Stosowanie takich środków nie wymaga nałożenia bandaży. Częstotliwość stosowania zależy od choroby i jej nasilenia. Zazwyczaj zaleca się stosowanie maści 4-6 razy dziennie.

Przy stosowaniu produktu na skórze powinny unikać coraz to na śluzową oka. Jeśli ta zasada jest naruszona, obszar dotknięty należy umyć dużą ilością ciepłej wody.

maść cynkowa powinny być wykorzystywane wyłącznie na receptę. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcjami na lek.

Cynk poprawia elastyczność skóry i jest to świetny krem. W związku z tym, kobiety zastosowano maść cynku zmarszczki i zwiotczenie skóry.

Na skutek pdwójne maści stosowane cienkie do pomarszczonych części przed opuszczeniem domu. Można go stosować tylko w przypadku braku alergii. Od maść cynkowa wysusza skórę, musi być stosowane z nawilżające. Szczególnie przydatne do tego użycia, jeśli będzie się na zewnątrz przez dłuższy czas, ponieważ cynk ochronę skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

Maść cynkowa, nie tylko wygładza zmarszczki, wybiela skórę, ale również dobre.

Wadą tego narzędzia jest to, że nie nadaje się jako podstawa do makijażu i niemożliwe jest zastosowanie fundamentu i proszek.

Przed zażyciem leku jako środka przeciw starzeniu, konieczne jest, aby skonsultować się z dermatologiem i kosmetyczki.

Z pomocą maści cynkowej mogą dowiedzieć się o niedoboru cynku w organizmie, jeśli zmiany skórne goją się powoli, a potem go przegapić.

Oznacza to, że wygasł nie może być używany. Przeterminowane maść może być nie tylko bezużyteczne, ale również szkodliwe dla zdrowia.