785 Shares 3398 views

„Trimetazydyny-Biocom MV”: instrukcję obsługi, składu, analogi i opinie

Lek ma działanie, które przejawia przyspieszenia procesów metabolicznych zachodzących w narządach neurosensoryczne i w mięśniu sercowym. Przed rozpoczęciem leczenia, trzeba wiedzieć, co stanowi lekarstwo „trimetazydyny-Biocom MV”. Instrukcje użytkowania, skład leku – przydatne informacje, które warto przeczytać.


uwalniania leku formy, jej składniki

Lek należy do zmodyfikowanym uwalnianiu oznacza odprowadza się w postaci tabletek powlekanych, wytwarzanego na bazie trimetazydyny dichlorowodorku. Blister zawiera 10 tabletek w opakowaniu może wynosić od 1 do 6. Jedna tabletka zawiera 35 mg składnika głównego. Kompozycja z dodatkiem stearynianu magnezu, poliwinylopirolidon, aerosil, hypromelozy i dihydratu wodorofosforanu wapnia.

ditlenek tytanu, makrogol są integralną tabletka powłoka „trimetazydyny Biocom-cf”. Instrukcje dotyczące korzystania z doniesieniami, że oprócz tych substancji Shell składa się z hypromelozy i czerwony tlenek żelaza.

Efekty farmakologiczne

Antihypoxanth narzędzie pozwala przywrócić prawidłowy metabolizm komórek, do których doszło w wyniku niekorzystnych zmian w rozwoju stanu patologicznego (niedokrwienie, niedotlenienie). Tabletki wykluczają zmniejszenie ilości ATP w komórkach przyczynia się do poprawy kanałami jonowymi błony, ruch transbłonowej jony sodowe i potasowe. Możliwość utrzymania homeostazy komórkowej w czasie leczenia za pomocą leku „trimetazydyny Biocom-CF”. Instrukcje do stosowania podano, że lek zmniejsza szybkość, z którą procesu utleniania kwasów tłuszczowych, a tym samym większe utlenianie glukozy przebiega ochrony mięśnia sercowego przed niedokrwieniem. Działanie leku jest oparta na przełączenie z procesu utleniania kwasów tłuszczowych z glukozą.

Lek, utrzymując normalny przebieg procesów metabolicznych, pozytywnie wpływa na narządy i czucia serca, zmniejsza nasilenie zaburzeń w przepływie jonów transbłonową w rozwoju niedokrwienia. Działając na tkanki serca, lek zmniejsza wskaźniki, takie jak migracja, infiltracja neutrofilów wielordzeniowych. Jeśli chodzi o wpływ leku „trimetazydyny-Biocom MV” Instrukcja obsługi zawiera dane, które reprezentują pozytywny wpływ na mięsień sercowy została uszkodzona przez niedokrwienie. Hemodynamiczny lek ma absolutnie żadnego wpływu.

Farmakokinetyka

Wchłanianie odbywa się prawie całkowicie i szybko. Komunikacja z nieistotnych białek osocza (16%), wskaźnik biodostępność wynosi 90%. Przez przyjęcie tabletek aż do momentu, gdy poziom substancji czynnej w ciele staje się maksymalna, rozciąga się około dwóch godzin. Wiadomo, że lek przechodzi łatwo przez bariery krew-tkanek. Okres półtrwania jest przeprowadzana w około pięciu godzin. Lek z ciała jest usuwana przez nerki, większość z nich nie zmienia swojego kształtu.

świadectwo

„Trimetazydyny Biocom-CF” (tabletki), instrukcja może być wykorzystywany do długiego leczenia CHD. Jego celem jest pokazany w następujących przypadkach:

  • konieczność wprowadzenia środków zapobiegawczych w przypadku wystąpienia napadów dusznicy;
  • zawroty głowy, których występowanie wiąże się ze zmianami naczyniowymi;
  • zaburzenia przedsionkowe cochle-mający charakter niedokrwiennych (pogorszenie słuchu);
  • chorioretinal choroby naczyniowe, którym towarzyszy niedokrwienie.

zapobieganie dusznicy można przeprowadzić stosując jeden lek lub poprzez wprowadzenie terapii złożonej.

Przeciwwskazania

Jeśli chodzi o przypadki, w których niepożądane przyjmowania leków „trimetazydyny-Biocom MV” instrukcja obsługi, opinie zawierające dane wskazujące na niemożliwość leków leczenia w tych krajach:

  • nadmierna wrażliwość na głównych składników i inne składniki środków;
  • karmienie piersią;
  • podczas rodzenia.

Od bezpieczeństwa stosowania leku u dzieci (poniżej 18 lat), a skuteczność leczenia z jego stosowania nie zostało ustalone, tacy pacjenci Oznacza to nie jest powołany.

Leki przeciwwskazane wyrażone ludzkiej wątroby i niewydolności nerek, w którym wskaźnik, taki jak klirens kreatyniny jest znacznie zmniejszona (15 ml / min lub mniej). Nie tylko w celu określenia wskazań i przeciwwskazań do leczenia z możliwością „trimetazydyny-Biocom MV”. Koszt ma również pewne znaczenie przy wyborze leku do terapii. Na nim zostaną omówione później.

farmakoterapia

Wielkość pojedynczej dawki jest ustalona przez lekarza (zwykle nie mniej niż 40 mg, lecz nie więcej niż 60). Po 2-3 godzinach wymagane do wykonania środki odbierające. Czas trwania leczenia ustala się odrębnie dla różnych okazjach.

skutki uboczne

Przed rozpoczęciem leczenia, konieczne jest zapoznanie się z możliwych działań niepożądanych po zażyciu tabletki organizmu „trimetazydyny Biocom-CF”. Instrukcje użytkowania środków, na podstawie których leczenie mają skutki uboczne obejmują alergię, objawiający się swędzącą wysypką skóry i inne reakcje, które nie są normalne dla organizmu. W trakcie leczenia, w bardzo rzadkich przypadkach, niektórzy pacjenci mają nudności, wymioty, należy zauważyć, ból żołądka.

Przypadki ciężkiego przedawkowania nie zostały ustalone, i jest mało prawdopodobne, możliwość ich wystąpienia. W wyniku przekroczenia zalecaną dawkę można zaobserwować zaczerwienienie twarzy, niedociśnienie.

Przestrogi

Zabieg nie wyklucza zdolność prowadzenia pojazdów i nie zakłócać prowadzenia działalności w wykonywaniu która wymaga szybkich reakcji fizycznych i psychomotorycznych.

Tabletki nie są odpowiednie dla wyeliminowania ataków dusznicy i mogą być wykorzystane jedynie w celach profilaktycznych przez pacjentów, którzy cierpią z powodu tych ataków.

Leczenie pacjentów z chorobą niedokrwienną serca jest zmniejszenie dziennego zapotrzebowania azotanów.

Koszt analogi narkotyków, opinie

To musi być badane przed leczeniem oznacza „trimetazydyny” instrukcję obsługi. Cena jest również ważne informacje i wziąć pod uwagę przy wyborze leku do leczenia (profilaktyka), choroby serca (choroba wieńcowa). Przybliżony koszt leku jest 100-165 rubli. Tabletki 30 i 189-208 rubli. 60 tabletek.

Analogiem może być stosowana „Preductal”, „Antystiusz” lub „trimetylo”. Możliwe leki leczenie "Medarum", "Rimekor". Lekarz może zastąpić leki poprzez powołanie „Prekard”, „angiozym”, „Trimitard MV”. Istnieje możliwość leczenia „Tridukardom”, „Predizinom”, „Trimektalom” lub „Metagardom”. Sądząc po opiniach, najpopularniejszy jest analogiem „Preductal” Ten lek jest skuteczny, ale jest droższe niż „trimetazydyny”. Instrukcje użytkowania, cena pokazuje, że leczenie farmakologiczne jest korzystne, opinie potwierdzają skuteczność tej terapii.

W przeglądzie leku podano, że lek jest dobrze eliminuje ból w sercu, wykonuje swoje zadanie doskonale. Ponieważ dawkowanie jak pacjentów i lekarzy, zaznaczyły pozytywne zmiany, na przykład, ciało osób otrzymujących terapię, lepiej postrzegają ćwiczenia. Wiele osób mówi, że po kilku dniach leczenia przegrali duszność, tachykardia, następuje powrót ciśnienia krwi do normy. Zwykle wyraźną poprawę w czwartym dniu leczenia, oparte na aktualnym wykorzystaniu funduszy „trimetazydyny-Biocom MV”. Instrukcje użytkowania, cena pokazuje, że lek jest dostępny nie tylko skuteczne, ale również, a ponadto posiada minimalną liczbę możliwych działań niepożądanych, które zazwyczaj nie rozwijają. Pojawienie się objawów niepożądanych zaobserwowanych w rzadkich przypadkach.

Tak, mamy podane szczegółowe informacje o leku „trimetazydyny-Biocom MV”. Analogi, cena, przewodnik, opinie o medycynie jesteś obecnie znany. Lek powinien być powołany ekspert i stosować je ustawić dawkę. Konieczność zastąpienia leku określone przez lekarza na podstawie wielu czynników. Instrukcja pozwala na wykonywanie najbardziej skuteczne leczenie bez kontuzji.