152 Shares 6667 views

Jak licznik Pit Pana w Dota 2: opis, przewodnika, uboczny i zalecenia

Na turnieju świata w 2016 roku w „Dota 2” został ogłoszony nowego bohatera. Okazało się tak silne i niesymetryczne, że wielu natychmiast stał zainteresowany Jak Contra Pit Pana. Ten bohater pojawił się już w Dota All Stars, ale był bardziej potężne zdolności, więc doświadczenie z ostatnich lat nie pomoże, więc po prostu do czynienia z wrogiem. Aby zrozumieć, kim Contra Pit Pana, trzeba radzić sobie w szczegółach z tym bohaterem. To wymaga umiejętności, aby go zbadać, strategia gry, „pompowanie” umiejętności i zbieranie artefaktów.


Kto to jest?

Powinna rozpocząć instrukcji przez Pete'a od Pana, że „Dota 2” tego bohatera zwanego Underlord. Dostał blisko rodzaju ataku, a jej główną cechą – zasilanie. fani gry czekali na niego przez rok, a on pojawił się na scenie głównej turnieju „Dota 2» – Międzynarodowy 2016. Jego hologram jest zainteresowany wszystkich fanów, a cały świat stanął w oczekiwaniu na nową postać, która miała wejść w grę z aktualizacją 23 sierpnia ,

Oczywiście, w pierwszym miesiącu, nikt nie może dowiedzieć się, kto Contra Pitlorda (Dota 2). Teraz pytanie można odpowiedzieć już. Nawiasem mówiąc, w pierwszym miesiącu bohater był w stanie dostać się do top 20 znaków udziału wygrywa.

historia

Historia charakteru nadal tworzyć nowe historie. Dla „Anderlorda” stwierdził również własną legendę. Jest to jego drugie imię Vrogrosh. Opowieść o zapomnianym i opuszczonym podziemnym mieście, w którym przechowywane są cuda i okropności świata. Znajduje się on pod lawy i wulkanami, i wygląda na ciemnym i strasznym jaskini. Obsidian Aziyog został zbudowany z kości ogromnej liczby niewolników. Tutaj zasada jest straszne podziemne stwory i ich Pan Vrogrosh.

Pan Yama straszne i bezlitosny. Wygrał podziemia, przynosi do nich ogień i strach. On zniewala i niszczy wszystko, co żyje. Ale zdarza się, że władca podziemi staje się rzadkością. On chce, aby wydostać się z okowów ich „pit” i podbić kosmos. On wysyła swoje najsilniejsze i najbardziej przygotowanych żołnierzy do zbadania. Ci, zniszczony świat zewnętrzny, doznała ofiara nie jest daremna. Teraz Vrogrosh gotowy na podbój nowych światów i wyjść na powierzchnię. Każdy, kto spotkał na swojej drodze, upadnie lub zostanie zniszczona.

zdolności

Tak więc, aby zrozumieć, jak Contra Pit Lord, należy zbadać wszystkie swoje umiejętności. Podobnie jak większość bohaterów, mieli cztery. Pierwsze dwa – jest aktywny czary, trzeci – aura, która wzmacnia charakter. Po czwarte – Ultimate natychmiast teleportuje bohatera i jego sojuszników. Teraz mamy do czynienia z każdym z tych umiejętności więcej.

Firestorm

Pit Lord (pit Panie, Panie Yama do Dota 2) – bohater wyzwanie. Pomimo swej pozornie bez wysiłku zdolności, musisz inteligentnie podejść do ich stosowania. umiejętność pochodzenie zajmuje magiczne obrażenia, ma promień 400 jednostek. Wizualnie, efekt wygląda „zielonego deszczu.” Bohater uwalnia rodzaju „guzki” na polu przeciwnika. Oprócz jednorazowego uszkodzenia, te „kamienie”, jak ogień, wróg jest zapalić i spowodować obrażenia w czasie.

W sumie, wróg spadnie 6 fale. Każdy przedział – 1 s. Przy maksymalnym uszkodzenia, uszkodzenia jednostki z jedną falą 70. Jednak ze spalania na czwartym poziomie pompowania – 3%. W tym charakterze ma pewne niuanse, które warto znać. Sam proces spalania nie rozwija, więc możliwość dodatkowego uszkodzenia maksymalnie osiem razy. Również uszkodzenie fala jest stosowany natychmiast, niezależnie od tego, czy to się skończyło.

Pit of Malice

Druga umiejętność sprawia, że gracze również pomyśleć, jak licznik Pit Pana. Zdolność zajmuje magiczne obrażenia. Wizualnie wygląda w ziemi są pęknięcia, które uwikłać wroga i zakazać mu ruchu. Zastosuj się do kilku możliwych wrogów. Promień – 275. Przy maksymalnym poziomie umiejętności ogłusza wroga na 2,5 sekundy. Przy czym zadaje pojedynczo 100 uszkodzenie.

Pomimo faktu, że zdolność do unieruchomienia wrogowie wciąż może odwrócić i używać czarów i artefaktów. Choć są wyjątki, takie jak niektóre z umiejętności znaków: „Blink Dagger” Na przykład, mrugania antimagic, teleportować Natury prorokiem, Run „Spirit Breaker”, zanik Pak pilota „Ricky” i

Nawiasem mówiąc, ta umiejętność, jako prowadnice do grobu Pana, może przerwać dowolny czar wroga. Również przypadkowo złapać kto stał się niewidzialny, i dają efekt True Sight.

atrofia Aura

Wspaniała aura pozwoli zredukować obrażenia wszystkich wrogich bohaterów w zasięgu 900. Jeżeli poszkodowany umiera, Underlord otrzyma dodatkowe obrażenia na chwilę. Na czwartym poziomie pompowania aury zmniejsza uszkodzenia wroga o 42%. Dla bohater może dostać 45 jednostek dodatkowych uszkodzeń na pełzanie – 5.

Ponadto, istnieją niuanse w aurze, które pomogą zrozumieć, jak Contra Pit Lord ( „Dota 2”). Możliwość zmniejszenia tylko podstawową uszkodzenia lub taki, który daje główny artefakt. W aurze istnieje małe opóźnienie w pół sekundy. Ponadto, nie ma znaczenia, jak umiera wróg. Warto pamiętać, że dodatkowe obrażenia są podane przez pewien czas.

Aby zrozumieć, czy aury prac patrząc na status ikony. Nie będzie określona ilość dodatkowych obrażeń, a także szukać broni Underlord. Gdy aktywność aury, staje się jaśniejsza od wysokości premii do ataku.

Należy również rozumieć, że dodatkowe obrażenia nie będą pobierane po śmierci iluzji, kurczak, Tavera, podopieczni klony IIST Ark Warden i zniszczenie „Tomba”. Jeżeli istnieje kilka pobliżu Meer The Anderlord obrażenia tylko z jednego z nich.

ciemny Rift

Ostatecznym zdolność skierowany do punktu lub jednostka działa na sojuszników. Wizualnie umiejętność wygląda blisko przyjazny bohater otwiera „czarną dziurę” w ziemi. Po pewnym czasie na maksymalnym poziomie przez 3 sekundy pompujących bohatera z jego sojuszników (gdyby obok niego) jest teleportowany do „dziury”. pojemność promień – 450. Zastosować można w dowolnym punkcie na mapie.

Po aktywacji, można anulować Ultimate. Po dwukrotnym „kliknięciu” na umiejętności, Pit Lord trafi do bazy. Zastosuj pilota można nie tylko przyjazne postacie, ale także sojuszników, którzy nie mają znaków. Jeżeli możliwość zastosowania do podłoża, następny cel zostanie wybrany do teleportacji.

styl gry

Wszelkie przypomnienie na Pana (Pit Pit Lord) prowadzi w każdym przypadku, aby opisać styl gry. Pomimo faktu, że ta siła bohater, on, oczywiście, jest odpowiedzialna za wspieranie zespołu. On może uratować jego sojusznicy najwyższego lub, wręcz przeciwnie, nagle pojawiają się na dwóch z pięciu z nas. Ponadto, może tymczasowo zatrzymać wroga i zmniejszyć stratę w drugim i trzecim umiejętności. Jej główną wadą jest mały basen mana, a brak pancerza.

„Doktryna – światło …”

W tym charakterze ważne jest, aby zbadać wszystkie możliwości. Oczywiście, jest to, że wszystko zależy od strategii, również ze spisu i innych czynników. Niemniej jednak, nie jest uniwersalnym pompowanie bohaterem. Hyde Pete (Pete Pan Azgalor Pit Lord) zaleca, że pierwszy poziom umiejętności, aby wziąć drugi. Obok 6 przemian pierwszą i trzecią pompę. Poświęć czas na ostateczną zdolność, a następnie pompuje Firestorm, gdyż przynosi wiele szkód, a potem od sytuacji. Ale co najważniejsze, nie zapomnij czas na poprawę pilota.

artefakty

Na początkowym etapie gry powinny być zarezerwowane tanga Clarita gałęzie i topór. Ostatni chcemy, aby było łatwiej zabić skrada. Później można kupić Wiatr koronki, do mobilności postać stała się bardziej. też nie wiem, zapomnieć „adidasy”. A dla wielu sytuacjach trzeba będzie potęgą bieżniki lub Arcane Boots. Pierwszy przykład zwiększy prędkość, podczas gdy drugi dodatek many.

Być może nie powinniśmy mówić o rzeczach, przed meczem, jak często są one uzależnione od dostępności strategii. Ale z głównych tematów jest pożądane, aby zebrać bębny, ulepszone laski, kupić Black King Bar, aby nie przerywać teleport. EUL w Berło Divinity czyni postać jeszcze bardziej mobilne i zwiększa pulę many. Następnie trzeba wybrać elementy sytuacji. Jest to przydatne do „tolkalka” lub „migać” do odpowiedzi lub inicjować szybciej. Można podjąć „Tarasco”, który uczyni Pan jest silniejszy i silniejszy. Blade Poczta znajdzie zaskoczy tych, którzy zdecydowali się zaskoczyć ataku. I Shivy Straż powolny zbieg w celu efektywnego wykorzystania energii.

Kontrola nade wszystko

Jak wspomniano wcześniej, tylko miesiąc gracze byli w stanie doprowadzić Anderlorda w top 20 zwycięstw akcję. Wyniki te wcześniej nikt nie chciał. I dlaczego gracze z niecierpliwością czeka na aktualizację do „uspokoić” charakteru i sprawiają, że zrównoważone. Teraz jest myśleć i zastanawiać się, jak licznik Pit Pana. Powodzenia dla gracza przeciwko któremu pierwszy szczyt przyjdzie Underlord. Potem jest czas na przemyślenie wyboru drużyny bohaterów.

Atrofia Aura – jest to umiejętność, która może zepsuć dobrą początkową farmy Kerry. Ponadto będzie on upuść główną uszkodzenia zostaną utracone, a wartość mobilności. Dlatego przed Anderlorda najlepiej wziąć te znaki, które mogą być ulepszone za pomocą artefaktów czy można stosować czystą uszkodzenia. Doskonała Kunqu staną z Tidebringer lub Sven. Jeśli zbierzesz Juggernaut i Phantom Assassin poprzez Bitwa Fury i można je wybrać.

Chociaż w ostatnich dwóch znaków wciąż nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie jest konieczne, aby wybrać i Drow Ranger na linii z tego bohatera. Mimo, że będzie użyteczny Beastmaster, Wenge lub księżyca. Jego zdolność, aby móc zmniejszyć straty uszkodzenie.

Warto zauważyć, że w żaden sposób nie może przestać teleportacji bohatera. Mimo to, w celu uniknięcia go, należy starać się szybko zabić Anderlorda. Aby to zrobić, obrażenia magiczne obrażenia Berst formie czystej, z której nie można uciec dokładnie. Oczywiście, wiele znaków w „Dota 2”. Można zwrócić uwagę na Pugna lub Timbersaw.

Szybka gra

Jak by ktoś nie boi Ultimate, to lepiej wiedzieć, na wszelki wypadek, jak przeciw nowej Pit Pana. Chodzi o to, że zdolność do ładowania czwarty trwa dłużej niż dwie minuty. W związku z tym masz możliwość w tym czasie cały zespół razem i split-Push, i aktywne. Jeśli wróg nie jest silny Kerry, który niszczy całą swoją drużynę, jest mało prawdopodobne, że będą kłopoty.

Aby uniknąć wpływu pierwszego i drugiego umiejętności, jest, aby pamiętać, że bez względu na to kto Contra Pan Peet, a co ważniejsze – co z artefaktów bohatera. Fakt, że ucieczka z tych umiejętności może być ze względu na „tolkalke” BCB i Manta Style. Podczas gdy „Anderlord” będą się zastanawiać, jak masz z jego pułapek, można szybko włączyć grę i wykorzystać przewagę.

spokój

Kontrola bohatera, jak się okazuje, nie jest trudne. Mogą wystąpić problemy ze stałym split-pchnięcie od jego pierwszej zdolności lub niespodziewanym pojawieniem się całego zespołu wroga. Teraz większość graczy chce, zawór zrównoważony aura Underlord. To dzięki jej charakteru może zdecydować o wyniku meczu.

Poważnie zmierzyć się z wrogiem i móc walczyć w późniejszych etapach, powinno być od pierwszej chwili, aby nie dopuścić go do gęsią skórkę. Ze względu na aurę otrzymuje on dodatkowe obrażenia, a to daje mu przewagę i zmusić szybkiego zabijania w pierwszych poziomach. Ważne jest również, aby bloku wsparcia wszystkim las obóz do Underlord nie mógł hodowlę gdyby został zmuszony wyłączyć linię. Ogólnie rzecz biorąc, głównym błędem wszystkich graczy w walce z Pit Pana jest, że zapominają o wszystkich innych bohaterów i stają się kojarzy na jednego. W rzeczywistości, Pan Jama często odgrywa rolę teleport dla całego zespołu, a nie więcej.