456 Shares 8142 views

Jak zmierzyć objętość bioder? Uczymy!

90-60-90 – cenionych postać dla wielu kobiet. Aby przynajmniej trochę bliżej do ideału, są gotowi cierpieć głód, tortury aktywność fizyczną ciała, różne procedury i operacje.


Oni regularnie mierzyć ich wagę i objętość. To nie jest po prostu to wszystko jest zrobione poprawnie. Spośród trzech najważniejszych parametrów dla kobiet – biodra, którego wielkość jest szczególnie dotknięte przez błąd w pomiarach. Dowiedz się, jak uzyskać prawo numerów jest łatwe. W tym przypadku, można to zrobić bez pomocy z zewnątrz.

Czego potrzebujesz?

Aby prawidłowo zmierzyć objętość bioder lub potrzebujesz taśmy pomiarowej taśmy środka krawca (można je kupić w każdym sklepie szycia), dwa lustra – duży i mały, notatnik i długopis. Nie zaleca się stosowania konwencjonalnych taśmy mierniczej lub linijki budowa szkoły. Dzięki ich pomocy, nigdy nie dostanie prawdziwych wyników. I to gdzie wszystko jest w zasięgu ręki, można dostać się do pracy.

Wskazówki

Przed rozpoczęciem pomiaru biodra, trzeba się rozebrać do bielizny. Jeansy, spódnicę lub zbyt opulent ubrania można dodać dodatkowe cali kosztem grubości tkanki. A jeśli kobieta nosi bielizny odchudzanie lub rajstopy, mają też zostać usunięte. Pomiar jest najlepiej przeprowadzić w cienkiej bielizny. Państwo musi być spokojny, zrelaksowany oddech – nawet. Nie trzeba specjalnie ciągnąć lub wypukły brzuch, pośladki szczepu. Podczas pomiaru należy stać prosto, staram się nie garbić.

Szukamy i mierzy linii bioder

Aby dowiedzieć się dokładnie, gdzie linia bioder, konieczne jest zdefiniowanie talii. Jest najlepiej nadają się do tego celu, cienką gumką. To musi być związany w pasie a trochę jak że „usiadł na siedzeniu”, która porusza się w najwęższym miejscu. Będzie to wcięcie w talii. Teraz, z gumy do 17-19 centymetry w dół. Wartość ta jest nazywana „wysokość bioder.” Dokładniej, jest ona obliczana w budowie wzorzec, a teraz nie jest to bardzo ważne.

To jest po taśmie pomiarowej zapięcie biodra tak, że przechodzi przez najbardziej wypukłych miejscach. Dzięki małym lustrem, jego powrót do odbicia w dużym lustrem, aby upewnić się, że taśma odbyła się dokładnie na pośladkach, nie skręcone i równolegle do linii podłogi. Jednocześnie nie powinno to być zbyt trudne do pocięte na ciele, ale nie wiszą luźno wokół niego. Krawędzie taśmy mają shlestnutsya przodu. W tym momencie, i widzimy numery. Należy pamiętać, że biodra kobiet i mężczyzn różnią się pod względem wielkości, a najszersze siedzenia mogą być zarówno w stawie biodrowym, a pod nim.

Należy wziąć to pod uwagę przy pomiarze obwodu. Duże lustro zweryfikuje, że taśma jest na prawym udzie. Jeśli pomiar ten jest niezbędny do szycia lub wybierz duże ubrania, a następnie do wyniku należy dodać 2-2,5 cm, w zaokrągleniu do najbliższej liczby całkowitej. Czasami najszerszym miejscu może znajdować się pod biodra. I aby uzyskać najdokładniejsze wzór, trzeba wydać tylko dwa wymiary: popręg z najszerszej części pośladków i obwodu ud. W tym przypadku wziąć ubrania, aby wybrać lub skonstruować rysunek większą wynikiem dwóch otrzymaliśmy.

Zmierzyć udo przez centymetr

Czasami konieczne jest, aby mierzyć jedną stopę. Przed rozpoczęciem pomiaru objętości uda, nogi trzeba umieścić na krześle i zginać kolana pod kątem 90 stopni. Następnie objąć ją w dwóch cali od jego krocze. Postaraj się, aby mięśnie nie są napięte, obcisły pas noga i nie kruszy się. Znając sposób pomiaru objętości uda, może być bardziej dokładnie skonstruować spodnie rysunku, szczególnie mocno lub modele elastycznej rozciągliwej tkaniny.

Tomy ciało – obwód klatki piersiowej, talii i bioder – trzeba znać nie tylko do dokładnego konstruowania wzorców. Po tym wszystkim, nie każda kobieta wie, jak uszyć. Znacznie ważniejsze te numery, aby kupić ubrania, w szczególności za pośrednictwem Internetu. Po tym wszystkim, że jest mało prawdopodobne, aby wrócić rzeczy zakupione w ten sposób.

Wreszcie, mała

Te kobiety, którzy są zainteresowani w jaki sposób mierzyć głośność uda, w celu monitorowania skuteczności diety i ćwiczeń do utraty wagi, zaleca się, aby zrobić to nie częściej niż raz w tygodniu. A wszystko dlatego, że obraz na dzień może być trudno zmienić. I dopiero po dłuższym okresie czasu, np tydzień, będą widoczne jakiekolwiek zmiany.

Najbardziej dotkliwie kwestia sposobu pomiaru objętości udo, występują na wiosnę, kiedy zaczyna montażu letni asortyment garderoby damskiej, zwłaszcza kąpieli garnitury. I wtedy stało się zauważalne dodatkowy ciężar trafia w ciepłe zimowe wieczory. Wszystkie panie, które zamierzają odpocząć w morzu letnim rozpoczynają desperacką poszukiwanie sposobu, aby schudnąć, spróbuj różnych diet, nagrany w siłowni.

W tym samym czasie, regularnie mierzyć ich objętości i bujnej patrząc z nadzieją na wadze. Ale najważniejsze – nie przesadzaj. Nawet jeśli wyniki są znikome, nie rozpaczaj. zawsze można znaleźć wyjście. I w tym przypadku wystarczy wybrać odpowiedni strój kąpielowy i letnie ubrania na święta.