261 Shares 7549 views

"Paranit" (spray): opinie. Ile jest w sprayu „Paranit”

Problem wszy zostanie znaleziony, na tyle dziwnie, często wystarczy nawet teraz. Wydawałoby się, że w XXI wieku w stoczni, ale problem dla wielu jest nadal aktualna. Wszy są małe cykl dojrzewania, tydzień później są już dorosłe osoby zdolne do jaj – gnid. Dlatego też, kiedy one wystąpią należy natychmiast zabrać się do pracy, aby zniszczyć pasożyty. Pomoże to wiele sposobów. Skutecznym jest „Paranit” (w sprayu). Recenzje jego działania omówione poniżej.


Spray „Paranit” – główne działanie

Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie, jak efektywny tego narzędzia. Co to jest "Paranit" (spray)? Instrukcje użytkowania zawiera wszystkie funkcje wykorzystania. Należy zauważyć, że oznacza to, przezroczysta, gładka i bez zapachu. Substancje czynne – dimetykon i olej mineralny (Isopar). Pierwsza substancja aktywnie chroni strukturę włosa przed działaniem oleju. Po drugie – jest kluczem do zwalczania pasożytów.

Oznacza to, niskiego ryzyka, na skórze w zalecanych dawkach, nie pozostawia żadnych podrażnień, przeznaczone do użytku na zewnątrz. Dostępne w plastikowej butelce za pomocą pistoletu natryskowego, czasami opakowanie zawiera grzebień do czesania się gnid.

Dozowanie oznacza recenzje

Przed trującym wszy u dziecka, trzeba mieć dobry światło, aby zobaczyć potylicznej i część doczesnej głowy wszystkich członków rodziny. Wtedy będziesz wiedział, kto do obsługi głową.

„Paranit” (spray), instrukcja jest również opisuje konieczność odstąpienia od powierzchni główki 10 cm. Następnie należy kliknąć na butelce i zastosować środek do mycia na suche włosy przed zwilżania. Następnie należy przetrzeć substancji do korzeni. W przypadku dziecka lub osoby dorosłej, gęste włosy lub długo, muszą być rozpylany na zamki.

Po środek utrzymywania na włosach przez 15-20 minut, to jest konieczne, aby zmyć szamponem „Paranit” (w sprayu). Wiele opinii oznacza to kupujący sugerują, że trzeba go umyć dokładnie. Oleistą bazowa nie może być prane przez długi czas. Od pierwszej chwili, czasem jest to trudne do osiągnięcia, więc trzeba umyć kilka razy.

Co jest konieczne przestrzeganie zaleceń do użytku?

Aby nie dopuścić do kontaktu z oczami, narzędzia takie jak „Paranit” -sprey (referencje ludzi, którzy go używanych, potwierdzają potrzebę takiego działania), wiele przed użyciem zawiązać chustę wokół jej głowy. Jeśli substancja ma wejść na skórę lub błony śluzowe, pilna potrzeba, aby umyć te obszary pod bieżącą wodą iw razie potrzeby skontaktować się z lekarzem.

Przy silnym narzędziem nie jest zalecany do stosowania drapanie skóry głowy, jak substancja może dodatkowo uszkodzić skórę. Środki stosowane zgodnie z zaleceniami i przechowywane z dala od dzieci.

Przeciwwskazania do stosowania środków

Substancje, które są częścią „paronitu”, może powodować reakcje alergiczne. W związku z tym, że nie powinny być stosowane środki do tych, którzy mają wrażliwość na składniki stanowiące część aerozolu.

„Paranit” (spray), instrukcja o tym wspomina również nie może być stosowany u dzieci poniżej 3 lat. Wynika to z faktu, że dziecko nie może znieść obecności substancji na głowie przez 15-20 minut. Dzieciaki są zwykle zainteresowani tym, co dzieje się w głowie, gdy się tak wiele uwagi poświęca się nią. Maluchy zaczynają sondować uchwyty włosy, a następnie wspiąć się na oczach, i niech to się stało, że nie powinien. Rodzice pamiętać, że w tym przypadku konieczne jest stosowanie mniej niebezpieczny środek chemiczny lub postępować ściśle okruchy. Niektóre dzieci odbywają się w ramionach, starając się cały czas coś do ich wypełnienia.

Ponieważ niewiele badali wpływ czynników na organizm i jego wchłaniania przez skórę, nie zaleca się stosowania „Paranit” podczas ciąży i karmienia piersią, ponieważ może zaszkodzić dziecku.

Pozytywne opinie na temat sposobów działania

Jest skuteczny "Paranit" -sprey? Odpowiedzi na jego temat można znaleźć wiele. Zacznijmy od pozytywnych. Moms dziewczyny mówią, że gdy ich dzieci do domu ze szkoły lub obozie te pasożyty natychmiast rzuca atak paniki. Po tym wszystkim, nikt nie chce nosić na głowie takich zwierząt. Używanie „Paranit”, może być kilka zabiegów, aby pozbyć się pasożytów. Kilka zabiegów muszą mieć wykluły się i zmarł nie czesane gnid.

Niektóre „Paranit” pomaga za pierwszym razem, kiedy wszy są przemieszczane i nie miał czasu, aby odroczyć gnid. Następnie czynnik aktywnie walczą z żywych okazów, eliminując głowę dodatkowych mieszkańców. Po stronie pozytywów Zauważono również, że pieniądze, wystarczy kilka razy (do 4).

negatywne opinie

Dość łatwy w użyciu, „Azbest” (spray) wszy. Liczba rodzice to potwierdzić. Ale są punkty ujemne po leczeniu. Wiele z nich pamiętać i wyjaśnić, że wybór innego leku.

Wśród głównych negatywnych aspektów ludzi, którzy korzystali z funduszami przeznaczonymi:

  • Nie wszystkie wszy giną – niektórzy twierdzą, że nawet po trzecim leczenie można znaleźć żywe pasożyty we włosach. Może to być związane z brakiem traktowania włosów na nadmierną długość lub gęstości. Koncepcja nawilża włosy znaczy wszystko jest względne. Dlatego lepiej jest grać bezpiecznie i zrobić więcej niż tylko nawilżać.
  • Wypadanie włosów – zauważono, że po użyciu włosy zaczyna wypadać. Związki czynne nie może ułatwiać. Najprawdopodobniej takie zjawisko można zaobserwować w indywidualnej wrażliwości na lek. Lub utrata włosów na głowie w żaden sposób związane z wykorzystaniem tego narzędzia.
  • Główny zarzut wielu rodziców w sprayu jest silne zanieczyszczenie tłustej skóry głowy. Niektóre nawet do mycia naczyń, detergentów do mycia „Paranit” (spray). Cena leku, jak raportu użytkowników nie odpowiada czas spędzony na jej ługowania oraz jej skuteczności.

środki cenowe

Z wszystkich mieszane recenzje środek ten został z powodzeniem stosowane przez wielu rodziców dla siebie i swoich dzieci. Ale to nie ma zastosowania do leków tanich. Ile jest "Paranit" (spray)? W różnych miastach, apteki i jego cena waha się od 500 do 700 rubli.

Zalecenia dotyczące efektywnego wykorzystania

Rodzice pamiętać, że o wiele bardziej skuteczne można pozbyć się wszy podczas korzystania z „Paranit” oraz specjalny muszelki, który pochodzi z zestawu. Ma grube zęby, które pomagają rozczesać nitów. Lepiej wziąć małe kosmyki włosów, to nie zabraknie jaj pasożytów. Ponadto, każda po grzebień czesanie nici należy czyścić wacikiem, aby uniknąć ponownym infestacjom.

Niektóre mamusie oprócz rozpylać za pomocą żelazka do włosów. Zabijania pasożytów z „paronitu” i gnid nie można usunąć za pomocą tej metody. Jest udowodnione, że same jaja wszy osoby umierają w temperaturze 60 stopni. Poprzez utjuzhkom do cienkich włosów zapewniają oznaczony, jest możliwe od razu pozbyć się wszy. Metoda ta zajmuje dużo czasu, ale jest skuteczne. Dziecko przed konieczne jest, aby dostosować sposób pozytywny, jak i podczas czesania, a podczas użytkowania prasowania, wiele dzieci zaczynają działać w górę.