152 Shares 7971 views

Zasada działania wielozaworu, jego funkcje

Multivarka to nowoczesne urządzenie kuchenne. W nim można piec, smażyć, parować, gulasz. Zasadą wielozadaniowości jest oparta na wygodnej funkcjonalności. Wbudowany mikroprocesor monitoruje temperaturę i czas gotowania. Wewnętrzna misa jest pokryta powłoką antyadhezyjną, pokrywa jest wyposażona w zawór do regulacji nadmiaru ciśnienia pary.


Do gotowania należy umieścić w misce wszystkie niezbędne produkty i wybrać tryb. Bip powiadomi Cię, że danie jest gotowe.

Jakie potrawy są gotowane w wielowymiarowej?

Zasada wielozadaniowości jest prosta, a potrawy są smaczne. Zobaczmy, co wspaniałe urządzenie może zrobić.

 • Zupa – zarówno płynna jak i zupa-puree.
 • Kashi – kasza gryczana, płatki owsiane, proso, jęczmień perłowy, kukurydza, groch, wieloziarnisty.
 • Pieczenie – ciasta, babeczki, pizza i rzeczy.
 • Mięso, ryby – wszystkie rodzaje.
 • Warzywa – ziemniaki, marchew, buraki, kapusta, cukinia, bakłażan.
 • Pilaf to ryż z mięsem, warzywami lub rybą.
 • Produkty ciasta – makaron, makaron.

To tylko niektóre potrawy. W rzeczywistości można ugotować niemal wszystko w wielokątnym rogu, nawet chleb i będzie smaczniejszy niż sklep. Chlebarz może piec białego chleba, bułki z chrupiącym skorupą, a także chleb dietetyczny bez glutenu lub o niskiej zawartości glutenu. Produkty ciasta nie są przygotowywane we wszystkich modelach, więc jeśli chcesz upiec chleb, sprawdź specyfikacje wybranego urządzenia.

W piekarni jest dozownik, który może ładować dodatki do ciasta (orzechy, rodzynki). Cały cykl gotowania (ugniatanie ciasta, podnoszenie, pieczenie) odbywa się autonomicznie. Opóźniony początek pozwoli ci gotować wypieki w odpowiednim czasie.

Parametry techniczne

Zasada wielowymiarowości zależy od kilku parametrów:

 1. Moc. Wysoka zdolność robocza zapewnia szybkie gotowanie. Wiele urządzeń ma moc około 800 W.
 2. Objętość miski. Ilość żywności zależy bezpośrednio od objętości miski. Mała rodzina ma pojemność 3 litrów. Duże pojemniki (4-6 litrów) mogą jeść 10 osób. Są wygodne do użytku na wakacje lub do gotowania przez 2 dni.

Dodatkowe opcje

Na zasadach działania wielopokojowego wpływają pewne dodatkowe opcje, na przykład:

 1. Opóźnienie startu. Z jego pomocą start może zostać opóźniony do 13 godzin. Jeśli wieczorami ugotujesz potrawy, włóż je do miski i naciśnij minutnik startu opóźnienia, a następnie do przebudzenia pyszne śniadanie będzie gotowe.
 2. Automatyczne ogrzewanie. Po przygotowaniu naczynia urządzenie przechodzi w tryb ogrzewania żywności i może rozgrzewać naczynie przez okres do 24 godzin.

Mistrzynie twierdzą, że ich ulubionym urządzeniem kuchennym jest wielowarstwy. Zasada pracy pozwala im gotować szybko, a czas wolny może być dany rodzinie lub hobby. Nieocenione korzyści pochodzą z przepisów, które zawsze pochodzą z tego urządzenia. Wskazują niezbędne produkty i opis przygotowania żywności.

Gotowanie z multibarem jest przyjemnością. Możesz bezpiecznie wymyślić nowe potrawy i pokazać fantazję kulinarną. Twoi bliscy docenią niezwykle smaczne i urozmaicone potrawy przygotowywane przy pomocy wielowarstw.