143 Shares 1371 views

Moc włosy – czy to realne?

Każdy wie, piękne włosy Sarah Jessica Parker, a wiele kobiet marzy o tym samym zdrowe i bujne włosy. W wywiadzie tym sukcesy kobietą, a średnia stylu powiedział, że używa tylko szampon dla koni, a za nią do tego przyznać, a większość hollywoodzkich piękności. Po takim objawieniu wielu przedstawicieli płci pięknej nie rzucili się do sklepu zoologicznego kupić szampon loshadkiny. A wielu twierdzi, że włosy wyglądał wręcz moc: Opinie tego typu można znaleźć na różnych stronach i portalach kobiecych. Ale na równi w odpowiedzi pozytywnych występują negatywne. Załóżmy, zrozumieć jak użyteczne lub szkodliwe szampon dla koni ludzkiego włosa.


Jest ona odpowiednia dla ludzi loshadkin szamponem

Po zbadaniu szampon dla ludzi i koni, nie znajdzie się zbyt dużej różnicy. Wręcz przeciwnie, zwierzętarni przeważnie wygrywa, ponieważ zawiera minimum dodatków chemicznych, ale lanolina, kolagenu i innych składników, to jest bardzo przydatne dla włosów, w coraz większej liczbie. A w nim smoła w składzie mydła nawet nasza babcia umyła głowę i miał piękny zadbane włosy.

Jednak stężenie tych substancji w szamponie są znacznie wyższe niż w przypadku tych pojazdów. Jest to korzystne dla ludzkiego włosów użytecznych substancji, jeżeli są one w takich ilościach? Eksperci twierdzą, że zawartość smoły z szamponem koni kilka razy więcej niż jest to konieczne dla danej osoby.

Oczywiście, lanolinę i kolagen są bardzo przydatne: otaczającej włosy, robią piękne włosy, ale jest ciągle w tym stanie, słabsze włosy, cieńsze i ostatecznie stają się kruche. Hodowcy umyć swoje zwierzęta przed ważnych wydarzeń w pozostałym czasie ograniczonym do gruntownego czyszczenia i czesanie.

Gęstą pianę nieodłączne szamponu dla koni, utworzonej przez zawartość alkaliów. Konieczne jest, aby zwierzęta, jak doskonale neutralizują zwiększonej kwasowości skóry i potu. Ale ludzka skóra jest inna, więc regularne stosowanie szamponu dla koni prędzej czy później doprowadzi do naruszenia równowagi pH.

Koń siła włosy – to rzeczywistość

Nie każdy może uczyć się na błędach innych, więc jeśli zdecydujesz się spróbować temu zaradzić, należy przestrzegać zasad.

Po pierwsze, szampon dla koni można umyć włosy tylko posiadacze normalnej i tłustej włosy, ale suche loki to nie pasuje, a może być nawet niebezpieczne. W tym przypadku lepiej jest użyć specjalnych środków i odpowiedni typ maski.

Po drugie, ludzie z chorobami skóry – łojotok, łupież, zapalenie skóry lub innej – szampon dla koni nie jest odpowiedni.

Po trzecie, konieczne jest, aby rozcieńczyć silne środki: nawet dla właścicieli zwierząt szamponem rozcieńczonym 1:10, co do powiedzenia na temat danej osoby.

Po czwarte, osoba loshadkin szamponu zaleca się stosować nie częściej niż raz w tygodniu i nie dłużej niż dwa do trzech miesięcy, a następnie lepiej wrócić do zwykłych środków.

A co najważniejsze – po wykorzystaniu funduszy dla koni muszą być obowiązkowo stosowane do włosów odżywcze maski, odpowiedni dla Twojego rodzaju włosów.

Jeszcze lepiej, użyj szamponu „Horsepower” dla ludzi: To narzędzie zostało zaprojektowane specjalnie dla ludzkiego włosa i posiada niezbędną równowagę składników odżywczych – kolagen, lanolina i prowitamina B5, a także obojętne dla ludzkiego równowagę pH skóry. Lanolina zapewnia ochronę skóry przed wysuszeniem. Kolagenów ochrony włosa i odtwarza strukturę włosów, wygładzanie płyty ceramidów. Prowitaminą B5 tworzy ochronę przed utratą wilgoci folii ochronnej. Ze względu na szampon „Cylindrée” można mieć piękne, zdrowe, zadbane włosy, nie powodując im żadnej krzywdy.