162 Shares 7907 views

Jak wybielić zęby w domu

W nowoczesnym społeczeństwie, niekwestionowanym znakiem urody jest śnieżnobiały uśmiech. Obecnie procedura wybielania zębów jest bardzo popularne, a wiele z nich robi to w domu, bez pomocy dentystów.


Wybielanie zębów na talerzu

Nowoczesne sposoby wybielania zębów można osiągnąć pożądany rezultat dla miesiąca. Zestaw zawiera listwę z naświetlaniem kompozycję z nim są przymocowane na powierzchni zębów.

Zasada: umieścić na pół godziny każdego dnia. A miesiąc zęby będą jaśniejsze o 2 tony. Efekt utrzymuje się około dwóch miesięcy.

Paski drogie stałe mocniej. Biały uśmiech nadal będzie rok i pół. Maksymalnie zęby rozjaśniające – 6 tonów.

Również na sprzedaż są pasy dla wrażliwych zębów. Być może jedyną wadą jest to, że nie działają one na przestrzeni międzyzębowych.

Ale lepiej jest skorzystać z usług profesjonalnych do wybielania zębów, w Internecie można znaleźć opinie http://topdent.ru wszystkich klinik stomatologicznych i specjalistów pracujących tam. Które pomogą zaoszczędzić czas i nie zaszkodzić zęby.

żele wybielające

Najbardziej skutecznym sposobem, aby rozjaśnić szkliwo może przyjąć do domu szczotkowanie specjalnymi nie żel powierzchni zęba. Po utwardzeniu jest niedostrzegalny rozpuszczone i wypłukane przez ślinę.

Nie uważa się za mniej skuteczną metodą rozjaśniania włosów przy użyciu żelu. Używane plastikowa konstrukcja – czapki, które pasuje na rzędzie zębów. Żel wybielający wypełniony całą dostępną przestrzeń. Głównym celem jest zapewnienie kondensator szczelne przyleganie do powierzchni zębów i zapobiega żelu na błonę śluzową.

Żel stosuje się w większości technik bielenia. W rzeczywistości – jest nadtlenek, co może powodować podrażnienie tkanek miękkich rogowej. Dlatego w nocy wybielanie lepiej jest dawać pierwszeństwo żeli, które zawierają te nadtlenku karbamidu.

Rezultatem będzie widoczne w ciągu dwóch tygodni, po drodze do tego – jest uważany za szybko.

Wyjaśnienie szkliwo sodowe

Proces jest mechaniczne usuwanie płytki nazębnej. Zastosować sodę na gazę, składany kilka razy i pocierać jej powierzchni zęba. Wady: Istnieje ryzyko uszkodzenia dziąseł i szkliwa, aw konsekwencji jego rozrzedzenia.

Możesz dodać sodę w paście do zębów. Ale nawet więcej niż raz w tygodniu dla zdrowych zębów, aby oczyścić je z sody oczyszczonej – nie jest zalecane.

Olejek z drzewa herbacianego – pomoc śnieżnobiały uśmiech

Wybielania zębów stosowanych do 100% oleju. Najpierw trzeba oczyścić usta w zwykły sposób, przy użyciu pędzla z pasty. Następnie wkrapla się na szczotce 3 krople oleju rozprowadzać równomiernie na powierzchni zębów. Po zabiegu – całkowicie wypłukać usta.

Olejek z drzewa herbacianego pomaga pozbyć się nie tylko z przewlekłą blaszki herbaty lub kawy, ale również z kamienia nazębnego.