718 Shares 1994 views

Olej "Castrol 5W40 Magnatek" feedback. Castrol olej silnikowy Magnatec 5W-40

Na wielu stacjach paliw oferują olej kierowców i innych płynów od tego producenta. Ale co wiemy na temat tych produktów? Jakie są cechy oleju „Castrol”? Są lepsze niż najbardziej popularnych marek, takich jak Motul? Jaki rodzaj technologii jest używany w produkcji płynów smarowych? Co to jest olej „Castrol Magnatek” 5W40 opinii właścicieli samochodów? Spróbujmy to wszystko zrozumieć.


Historia marki „Castrol”

Pod koniec 19 wieku jeden z ludzi przedsiębiorczych, Charlz Veykfild, który niedawno wycofał się z oleju olbrzymiego próżni lub dzisiejsze „Mobile”, pomyślałem, że byłoby lepiej zacząć wykonywać swoją pracę, ale nie w Stanach Zjednoczonych, jak iw Londynie. Tak więc w 1889 roku, Wakefield otwiera swoją firmę. Początkowo firma zajmowała się, że zbadane najnowszą technologię przetwarzania produktów naftowych i smarów produkcji i obsługi płynów samochodowych. Mówi się, że pan Wakefield aż do jego śmierci, jest kluczem do całej linii produktów sukcesu firmy „Castrol”. Wraz z nim w latach 20-tych zaczęły powstawać i rozwijać politykę marketingową i strategię kampanii reklamowych. To on zainicjował ciągłe badania na dzisiaj oleju silnikowego Castrol Magnatek „” miał przewagę na rynku.

„Castrol” – olej rycynowy

Na początku 20 wieku, wraz z pojawieniem się pierwszego na drodze na wewnętrznej technologii silników spalinowych, konieczne stało się stworzenie nowych formuł, które byłyby w stanie utrzymać płynność i inne właściwości oleju „Castrol” w straszne zimno i być lepki przy wysokich temperaturach roboczych.

Naukowcy byli w stanie osiągnąć te wyniki. Ale musiałem zrobić olej rycynowy w oleju silnikowym. Tak więc w 1909 roku pojawił się jako pierwszy dodatek. W przyszłości, marka została dalej „Castrol”.

Firma „Castrol” robi rewolucję technologiczną w świecie smarów

W 1935 roku było wielkim i ważnym wydarzeniem dla firmy. W tym roku, laboratoria chemiczne były w stanie opracować pakiet dodatków high-tech. To był przełomowy dla firmy. Pakiet ten zapewnia kierowcy dodatki przeciwutleniające, przeciw korozji, i zużycia detergentu. Nawet wtedy, olej silnikowy „Castrol” (opinie świadczą o tym) była na górze. Ale firma nie poprzestał, aw 38. roku całej linii produktów dodaje dodatki lepkości, które są przeznaczone do poprawy wydajności startu zimnego i oszczędzać paliwo.

„Castrol” we współczesnej historii

Ten znak towarowy z biegiem lat zyskała dobrą reputację. Olej silnikowy „Castrol” opinii właścicieli samochodów jest tylko pozytywne. W ciągu 60 lat firma otrzymała oficjalną nazwę „Castrol”.

W 65. roku firma zmieniła ręce. Ma to pozytywny wpływ na produkcję. Już w 68. roku udało się uruchomić nową linię smarów serii GTX. Seria ta zyskała ogromną popularność wśród właścicieli samochodów.

Na produkcji środków smarnych „Castrol MAGNETEK”

Głównym produkcji, co czyniło linię olejów i smarów, znajduje się w Niemczech. Tak więc, biorąc pod uwagę fakt, że znak towarowy jest własnością spółki „British Petroleum”, należy stwierdzić, że produkt może być wytwarzany w innych przedsiębiorstwach, które w Unii Europejskiej około 7. Istnieją także udogodnienia w Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Polityka marketingowa firmy jest taka, że nie wiąże się płynów na etykietach przynajmniej niektóre informacje o fabryce.

W Europie Wschodniej, nie ma produkcji w ogóle. Ale wśród kierowców krążą plotki, że dla krajów WNP olej jest produkowany w Polsce. W Europie Zachodniej i krajach WNP otrzymała inna w jakości materiałów i posiadają co najmniej jedną nazwę. Tutaj, różne w oleju kompozycja „Castrol”. Dane są różne. Według producenta, w odniesieniu do produktów WNP są dostarczane z silniejszych właściwościach przeciwutleniających. Różnica w składzie smarów może być rozumiane w różnych cenach w Niemczech i Rosji. Dlatego też wiele plotek, które są dostępne na naszym rynku nie jest zbyt wysoka mieszaninę prawdopodobnie potwierdzony. Bez względu na to, gdzie olej jest produkowany, twierdząc, że „Castrol” są wysokiej jakości w niewygórowanej cenie, pod warunkiem, że produkt nie jest podrobiony. Popularność marki jest dość wysoka, więc prawdopodobieństwo podróbek jest bardzo wysoka. Patrzymy na to „jakościowo oleju Castrol 5W40 Magnatek». Opinie powiedzieć to lepiej niż jakiekolwiek opinie i testy laboratoryjne.

Zakres produktów „Castrol”

Istnieją trzy serie obejmują oleje silnikowe. Ten Edge Magnatec i GTX.

Seria EDGE jest przeznaczony do pracy w większości nowoczesnych silników. Silniki te pracują pod ogromnym ładunku, w różnych reżimów temperaturowych. Jest to seria najwyższej klasy, wszystkie produkty są „Castrol”. Oleje tej serii zostały zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wydajność jednostek napędowych. Unikalna technologia pozwala na więcej niż 2-krotne zwiększenie wytrzymałości filmu olejowego. Oleje w tej serii zmniejsza tarcie i zapewnia maksymalną sprawność silnika.

Magnagtec Series – maksymalna ochrona dla bloku energetycznego o wszelkich pojazdów, dobór oleju w samochodach, które pomogą dokonać właściwego wyboru dla swojego przyjaciela żelaza. Ponad 75% zużycia części i podzespołów większości silników występuje, gdy ciepło. Kiedy urządzenie nie jest włączone, smar spływa do miski olejowej. I najważniejsze elementy są w tym przypadku bez ochrony. produkty „Castrol” z cech, które są unikalne, utrzymuje się na powierzchniach roboczych, nawet po zatrzymaniu silnika. Dzięki specjalnemu składowi, produkt ten pozwala chronić komponenty zasilające od pierwszej sekundy. Ale jest jakość oleju „Castrol Magnatek» 5W40? Opinie mówią tak. Produkt ten zapewnia skoordynowaną pracę silnika na 10-15 tysięcy kilometrów.

GTX serii czyści silnik ze złóż węgla. Również skład tych płynów zwiększa moc i zasoby. Produkty promuje głębokie oczyszczanie już uformowanych osadów węglowych i zapobiega powstawaniu nowych. Model ten jest lepszy niż inne oleje zabezpiecza powierzchnie cierne.

Olej w automatycznej przekładni

Ostatnio, automatyczne skrzynie biegów stają się coraz bardziej skomplikowane i technologicznie. Tak więc, istnieje potrzeba stworzenia minimum płynów technologicznych do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów. Jakość płyn smarujący – jest kluczem do maksymalizacji sprawne działanie automatycznej skrzyni biegów i przyjemność jazdy. „Castrol” przez ponad 100 lat rozwoju najbardziej zaawansowanych płyny do przekładni. Produkcja „Castrol” jest wiodącym fabryka wypełnić automatyczne zestawy transmisyjne z wiodących producentów. Firma oferuje najszerszy zakres dla szerokiej gamy systemów przesyłowych. Wybierz najlepszy olej w automatycznej skrzyni biegów w samochodzie.

Producent oferuje płyn, który zapewni kompleksową ochronę i przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur. płyny przekładniowe zrobić pola pracy stale i znacząco przedłużyć węzła serwisowego.

„Castrol» Magnatec 5W-40

Olej „Castrol” 5W40 – jest produktem całkowicie syntetyczne. Smar ten został opracowany jako uniwersalny do silników diesla i benzynowych. Zapewnia aktywną smarowanie i ochronę długoterminową ciernych zwiększa żywotność bloku jako całości.

Jako część tego płynu ma unikalne mikro-cząstki, które są odpowiednio przyciągane do metalu, przez formowanie warstewki oleju solidny i niezawodny. Smar ten jest w pełni gwarantuje maksymalną ochronę dla części, które są najbardziej podatne na zużycie. Ten wałek rozrządu i hydropushers.

Jak pokazują badania na stoisku, olej „Castrol” 5W40 naprawdę chroni elementy i detale dla silników lepsze niż innych producentów cieczy. Płyn ma bardzo stabilną charakterystykę lepkości w całym żywotność.

Półsyntetyczne smarujący „Castrol”

Ta seria produktów smarowych są również tworzone w oparciu o technologie inteligentnych molekuł. Według producentów, te smary zapewniają również silnik i gospodarzem najbardziej aktywną ochronę. Olej „Castrol naczepy syntetyki” jest uniwersalna. Może być stosowany w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych.

Półsyntetyczny serii „Magnatek” – niezastąpionym produktem, który obecnie jest uważany za najlepszy. Jest to dobry wybór, który odpowiada maksymalnej niezawodności.

Ja pracowałem z „Castrol”?

popularność firmy jest to, że ściśle współpracuje z głównych producentów samochodów. Tutaj, BMW, Ford, Jaguar, Volvo i innych. Z Forda „Castrol” działa szczególnie uważnie. Tak więc nowy proces rozwoju produktu zaczyna się od tworzenia nowych silników giganta motoryzacyjnego.

W związku z tym gęstym pracy z firm samochodowych, kierowcy byli w stanie łatwo podnieść oleju pod samochodem. Aby to zrobić na oficjalnej stronie internetowej i oficjalnych dealerów jest olej o wyborze samochodu.

Nowa linia produkcyjna dla Rosji

Firma w ubiegłym roku wprowadził całkowicie nową linię syntetycznych i półsyntetycznych smarów. „Tak,” Castrol „coś tworzy co roku!” – można powiedzieć. Ale Osobliwością tej serii Magnatec, że te środki smarne maksymalnie koncentruje się na pracy w naszym otoczeniu. Teraz dla Rosji nawet większą ochronę i olej „Castrol” cena jest całkiem do przyjęcia.
zarząd spółki podkreśla, że silnik zwiększył ochronę przed zużyciem nawet więcej, produkty pracować efektywnie z lokalnymi właściwości oleju opałowego są zachowane nawet w najtrudniejszych warunkach.

Inżynierowie uważane podkreśla, badając realia Rosji i stworzenie „olej Castrol 5W40 Magnatek». Opinie mówią, że jest inaczej do „strawienia” srogiej zimy, nie jest wysokiej jakości paliwa, oraz, oczywiście, ruch. Przeprowadzone wszystkie możliwe testy i mile pojazd podróżował w nowym olejem przekroczyła jeden milion kilometrów. W wyniku tych badań, nowy smar i wyrafinowany stary. Dla przykładu, szczególnie godne uwagi olej „Castrol Magnatek» 5W40. Opinii ekspertów mówią, że sfinalizowane do użytku w rosyjskiej zimy. Cóż, weźmy bliżej przyjrzeć się tym modelem.

Olej „Castrol Magnatek» 5W40: Opinie

I wreszcie, najbardziej interesujące. Są to prawdziwe opinie o rzeczywistych właścicieli. Zobaczmy, jak deklaracje producentów odpowiadają rzeczywistości.

Ludzie piszą, że nedolivali cieczy nieznacznie lepszą wydajność w trybie dysku. Samochód bez problemu uruchomić nawet w dużym mrozem. Ale nie podoba się fakt, że silnik koksu.

Wiele osób kupuje ten olej był przez wiele lat. Również kierowcy powinni uważać na podróbki. W zimie, pojazd zaczyna się dosłownie o pół obrotu. Silnik pracuje cicho. Niektórzy kierowcy zaprzestało stosowania tych produktów, ponieważ samochód nie jest zbyt zadowolony z tego producenta oleju, mimo że olej „Castrol” cena jest jednym z najlepszych. Cztery litry można kupić za cenę półtora do dwóch tysięcy rubli. Ale właściciele piszą, że kupił fałszywy. Dlatego też, prawdopodobnie, a ujemny użytkowania. Nawiasem mówiąc, istnieją przypadki, gdy fałszywy eksponat z oryginałem, sprzedając je w tej samej cenie. Aby odróżnić fałszywy bardzo trudne, więc wielu właścicieli samochodów nie są wobec produktów markowych. Ogólnie rzecz biorąc, tych, którzy używali masła, byli zadowoleni z wyniku.

wniosek

Więc, co możemy powiedzieć na koniec? Podobno producenci nie kłamią. Jeśli nie kupić podróbkę, wszystko będzie dobrze. Inteligentne cząsteczki działają, silniki pracy – miękkie. Wymienić olej zgodnie z przepisami (8000 kilometrów na olej napędowy i benzyna, 10.000 dla wtrysku paliwa i silników gaźnikowych), uważaj na podróbki i zbyt niskie oferty podejrzanych sprzedawców.

Tak, zorientowaliśmy się, który ma olej „Castrol Magnatek” 5W40 opinie, specyfikacje i kosztów.