787 Shares 5516 views

Jak zahipnotyzować osobę

Co to jest hipnoza i jak zahipnotyzować osobę? Hipnoza – jest jedną z metod oddziaływania na ludzką podświadomość. Jest on używany do celów leczniczych w celu pozbycia się różnych kompleksów, uzależnień i nałogów. Można zobaczyć hipnozy, która jest przeprowadzana na etapie do zarabiania pieniędzy. Często jest ona wykorzystywana do celów przestępczych i doświadczonych łotrzyków i Cyganów.

Jak zahipnotyzować osobę?

Istnieje wiele sposobów. Ale przede wszystkim, aby uzyskać wyniki, trzeba je nauczyć. Najlepiej jest zacząć zahipnotyzować osobę, która się na to zgodzić.

Czego potrzebujesz? Osoba musi iść do miejsca, w dogodnym dla niego (bez względu na to czy jest to łóżko, kanapa lub piętro). Zachęć dziecko, aby skupić się na oddychaniu powoli, rozluźnienie mięśni w tym samym czasie. Musi starać się nie myśleć o niczym, a jeśli nie, to po prostu o coś jednego, przeganiając inne myśli. Kiedy człowiek jest w pełni zrelaksowany, konieczne jest, aby poinformować o tym czy dać znak, który jest określona z góry. Stopniowo będzie go w trans. Trzeba dokładnie zastanowić się nad słowami, które wypowiem, w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Muszę mówić powoli, pewnie i zdecydowanie. Zgodnie z sugestią niezbędnych informacji, należy wnioskować z tego stanu, konfigurowania pozytywny sposób.

Jak zahipnotyzować ludzkie oko?

Aby to osiągnąć, należy rozwijać swój „wzrok magnetycznego” poprzez ćwiczenia. Pierwszą rzeczą, aby móc skoncentrować. W tym celu stosuje się arkusz papieru narysować okrąg o średnicy około 2 cm, który jest przymocowany do ściany, w odległości 2 metrów. Wciąż patrząc na kole z naturalnego światła w ciągu 5 minut. Migać jest wysoce niepożądane. Każdy dzień, dodać na minutę, budując na kwadrans. Może początkowo łzawienie oczu, ale to minie. W dalszej części będą musiały być poruszanie się po sali przez kilka minut, miej oczy na kole. Następnie zrobić kilka arkuszy z tych samych kręgów, umieść je na ścianie i patrzeć na przemian, szybko zerkając we wszystkich kierunkach, a oczy nie męczą, a następnie skupić się na jednym punkcie.

Po drugie, potrzeba opracowania centralnego widzenia, które trzeba ćwiczyć przed lustrem, patrzeć bez mrugania, w nosie przez około 3 minuty, dodając minutę każdego dnia. Następnie konieczne będzie wypracowanie obejrzenia portrety innych osób, należy zapoznać się z nosa. A potem to już możliwe, aby przetestować go na ludziach, ponieważ ich przyjaciół pre-ostrzeżony o tym.

Jak zahipnotyzować osobę w miejscach publicznych?

W celu wykazania moc Jego zdaniem publiczności, zapraszamy wszystkich na relaks i usiąść. Niech wiedzą, co chcesz powiedzieć coś ciekawego. Następnie spojrzeć w oczy siebie poprzez spojrzenia. Rozmawiać z tymi, którzy widać, i donośnym pewni głosowej hipnotycznym zachęcającym aspektem jest to, że jest to konieczne. Pomyśl o tym, co oni ci zaufać, że są zainteresowani tym, co mówisz, i powinno wszystko działać.

Jak zahipnotyzować osobę szybko?

Musimy pamiętać, że w celu ujęcia osoby w stanie transu, trzeba uczynić go trochę emocji. Na przykład lęk powoduje, że osoba mylić i zwiększa prawdopodobieństwo sugestii. Najczęściej trzeba zrobić coś szybko, na przykład, położył rękę na szyję od tyłu, palma z drugiej strony naciskać na brodzie, powodując tępy postrzeganie krytyczności, a następnie podąża za głosem propozycję. Ta technika hipnoza jest rzadko stosowany w medycynie jako osoba doświadcza silnych negatywnych emocji.

Tak, aby w praktyce, aby odpowiedzieć na pytanie, jak zahipnotyzować osobę, trzeba ciężko trenować, aby być w stanie znaleźć spokój i rozwijać magnetyzm.