626 Shares 1848 views

Rzeczywiste pytania na temat relacji: Dlaczego kochanki czy kochanka? To prawda, czy nie? Dlaczego ludzie się zmieniają?

„Kochanek” – to słowo, które pojawia się zbyt często o tym słyszeć po raz pierwszy. Jednak w dzisiejszych czasach jest ona postrzegana nieco inaczej niż wcześniej. To nie jest tak dawno temu, że miał zupełnie inne znaczenie.


Pochodzenie słowa

W powieści „kochanka” – to słowo, które poeci i pisarze zwani ludzie doświadczają wysokie i ciepłe uczucia wobec nikogo. Na przykład, w Puszkina „Dama Pikowa”, napisał następujące wiersze: „… Błagam Cię uczucia żony, pani matka – wszystko to jest święte w życiu …”. Warto zwrócić uwagę na sekwencję. Ogólnie rzecz biorąc, ten pisarz jest często lubiący używając słów takich jak „kochanków” i „pani”.

Ale, niestety, w naszych czasach, utracili sens, który pierwotnie należał do nich. Po tym wszystkim, bardzo mało ludzi do refleksji nad faktem, że te słowa są motywowane przez bardzo ważnego czasownika – „kochania” To one pochodzenie. Ale w naszych czasach, nabyli negatywny odcień. Ludzie mają tendencję do bagatelizowania wszystko, a słowo wyjątkiem w tym przypadku nie są.

Dlaczego muszę kochanka?

To jest ciekawe pytanie. Wieczne, można powiedzieć. Po pierwsze, muszę powiedzieć, że jest szanowany kobieta nie potrzebuje. Aby spełnić wszystkie potrzeby (zarówno moralne i fizyczne) ona ma męża. Jeśli ona szuka kogoś innego – to się nazywa zdrada. A kobieta staje się jedną z tych osób, których imiona są w przyzwoitym społeczeństwie powiedzieć głośno nie jest akceptowana.

Niestety, wiele z nich mężów i kochanków. Przewrotnie, połowa osób uważa, że to normalne. A ci, którzy są przeciwnego punktu widzenia, jest nazywany staromodny. Ale wtedy pojawia się pytanie. Od kiedy lojalność i przywiązanie do człowieka stał staromodny?

Właśnie teraz, ludzie stracili wszystkie rodzaje wartości moralnych. I nie szanują swoich partnerów. Docenić związek, małżeństwo. Wiele małżonkowie są zbyt wcześnie, sądząc po jego decyzji, a nie po mieszkają razem bez właściwie spełnione. I wtedy, gdy czas stawia wszystko na swoim miejscu, mówią, że to był błąd. I ugrzęznąć w tych problemów, które sami sobie i twój partner zostały utworzone, zaczynają szukać swojego „szczęścia”.

O relacjach z boku

Ogólnie rzecz biorąc, wiele kobiet, którzy zrobili problemy w rodzinie, zamiast je rozwiązać, myślę, że potrzebują kochanka. Jest to z pewnością nie tak, ale nie sądzę. Są one przejęte przez panikę seksualnego – nie ma już chęć iść do łóżka z mężem, pojawiają się pytania: „To jest starość? Aseksualność? Oziębłość?”. Nie, to po prostu stracił zainteresowanie partnera. Zazwyczaj występuje u kobiet, która wyszła za wcześnie. I zaczną szukać kogoś, kto mógłby je zaspokoić.

Innym powodem, dla którego istnieją niewierność – pragnienie, aby sprawdzić ich partnerki. Zakres, w którym ceni te relacje. I to nie jest absolutnie powodem. I po prostu głupie. Kochającej osoby nigdy nie pójdzie na takie nie są.

Najczęściej rodzą miłośników zemsty. Kilka zaburzenia albo jednego z małżonków już udało się znaleźć człowieka z boku komfortu – potem przychodzi chwila rozrachunku. Cóż, w takim razie też, niewierność nie jest uważana za najlepszą opcją.

Na ogół jednak ciężki może wydawać powód – nie trzeba szukać kogoś na boku. Jeżeli związek jest naprawdę na krawędzi, lepiej o tym mówić. Może uda nam się znaleźć rozwiązanie. A jeśli nie, to nie trzeba oszukiwać siebie i ukryć – musimy to po prostu odejść i zacząć nowe życie.