674 Shares 6617 views

Niektóre zalecenia dotyczące sposobu mycia krew z jego ubrania

Często po cięć, otarcia, stłuczenia nasze ubrania poplamione krwią, które pojawiają się dość trudne do wykrycia, a w niektórych przypadkach usuwając je całkowicie niemożliwe. Fakt, że płyn ten zawiera substancje białkowe, które w kontakcie z cząstkami powietrza zaczynają wyschnięcia i „mocno Korzeń” we włóknach tkaniny, a wkrótce utworzone czerwona plamka kolor.


Dlatego dla wielu bardzo ważnych poszukiwaniu rozwiązania problemu, którego istotą jest to, jak zmyć krew z jego ubrania. W tym przypadku, wcześniejszy start do usuwania plam krwi, tym bardziej prawdopodobne, aby to zrobić tak skutecznie, jak to możliwe. Jednak ważne jest, aby wiedzieć nie tylko jak, jak zmyć krew ze swoich ubrań, ale także w jaki sposób można szybko wykonać tę procedurę. Odpowiedź na ostatnie pytanie zależy od pewnych niuansów, na przykład, materiał, z którego wykonane ubrania, ile czasu minęło, ponieważ został utworzony na miejscu.

Jeżeli jesteś pewien, że nie wiem, jak do mycia krew z jego ubrania, poproś o pomoc tych, którzy już wcześniej realizowane zadanie.

Mówiąc o świeże plamy krwi na ubraniu, należy podkreślić, że przy użyciu gorącej wody w celu wyeliminowania ich nie będzie działać. substancji białkowej, która wchodzi w strukturę krwi, można po prostu złożyć i „mocno ścisnąć” we włóknach tkaniny, a następnie pytanie, jak zmyć krew z jego ubrania, będzie bez znaczenia dla Ciebie: tworzą nie będzie możliwe usunięcie ciemnego koloru. Lepiej ramię mydło i używać zimnej wody. Prać i pozostawić na 10-12 godzin, a następnie płukania tkaniny w gorącej wodzie z dodatkiem detergentu w proszku.

Aby usunąć ślady krwi przewlekłych ubrania powinna być prana w „lodowate” wody z solą w stosunku jedną łyżkę w litrze wody. Ponadto, materiały niezbędne do mycia w ciepłej wodzie z dodatkiem „klej” mydła. Nie należy przesadzać z koncentracją soli na podstawie „im więcej, tym lepiej.” Substancja może być po prostu „spasować” białka, a następnie doprowadzić plamę będzie bardzo trudne.

Jak wydedukować plamy krwi w inny sposób? Ekspertów zaleca stosowania nadtlenku wodoru. Problem obszary mogą być traktowane z wyżej wymienionych związków, a następnie dokładne płukanie tkaniny w zimnej wodzie. Jednak nie zaleca się stosowanie nadtlenku wodoru w odniesieniu do barwy i ciemnych tkanin. Przed dostarczeniem plamy krwi na ubraniu, patrzeć, jest wykonana z dowolnego materiału. Należy pamiętać, że nadtlenek wodoru może zepsuć bawełny i syntetyków.

Jako alternatywne w stosunku do zalecanych perhydrol próby amoniaku, podczas gdy powinna ona być rozpuszczona w wodzie w ilości jedną łyżkę w litrze wody.

W ostatnich latach, ogromna liczba producentów wyrobów chemii gospodarczej oferuje własne rozwiązanie problemu eliminacji plam w kolorze czerwonym z tkaniny.

Cóż, można spróbować swoich produktów. Najważniejsze jest to na pewno, tak że odplamiacz został zoptymalizowany dla żądanego rodzaju tkanki, bez uszkadzania jego struktury.