362 Shares 7490 views

Jak naprawić błędy w systemie Windows 10 wskazówek

Na dzień dzisiejszy, z jakiegoś powodu, to powstała w modnej zwolnić niedokończone oprogramowanie, które jest w trakcie rozwoju, aby stopniowo zakończyć ją, gdy użytkownicy zostały już pobrane i zainstalowane wszystkie pliki. W przypadku małych programów nie jest zaskakujące – czasami nie ma wystarczającej ilości pieniędzy na pełnej wersji, czasami deweloperzy chcą, aby natychmiast uzyskać informacje zwrotne. Ale gdy system operacyjny jest największym na świecie idzie w zupełnie „surowej” postaci – jest to trochę niepokojące. System Windows 10 można pobrać dla siebie, każdy użytkownik systemu operacyjnego, który ma starą wersję. Więc deweloperzy proszą o przebaczenie od użytkowników za naprawdę brzydkie Windows 8. Ale wygląda wersji dziesiątej, oczywiście, jest o wiele lepiej, ale ma dużą liczbę otworów – nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że jest w trakcie rozwoju. W związku z powyższym, system zawiera wiele błędów, które trzeba radzić sobie na własną rękę, tak długo jak deweloperzy nie je naprawić.

bateria

Ogólnie rzecz biorąc, nowy system operacyjny nie wymaga laptopa (oczywiście w tym momencie nie mówimy o komputerach stacjonarnych), duże straty energii, ale jeśli właśnie zaktualizowany system operacyjny, można zauważyć, że poziom naładowania baterii zaczął spadać znacznie szybciej niż wcześniej. W tym przypadku trzeba sprawdzić na stronie internetowej dostawcy sprzętu – być może pojawił się dylemat co do baterii – instalowania go, można pozbyć się tego problemu, jak zoptymalizować swój laptop do potrzeb „windose 10”. Nawiasem mówiąc, problem z szybkiego rozładowania może leżeć w tym, że system operacyjny jest w rozwoju – to znaczy, że jest stale wydaje aktualizacje i dodatki, które są automatycznie pobierane do komputera, który zużywa energię. W związku z powyższym, jeśli jesteś w stanie sprawnie zorganizować ten proces, jakie problemy i nie powinno być.

stowarzyszenie

Jednym z bardzo nieprzyjemne i denerwujące cechą nowego systemu operacyjnego jest to, że podczas wyrównywania wersję OS przed dziesiątą zresetować wszystkie skojarzenia plików. Oznacza to, że każdy plik, który jest dostępny na komputerze będzie otwarty wyłącznie w ramach programów domyślnych kredytowej preinstalowanym w tej wersji systemu operacyjnego. Denerwujące cecha, ale można go pokonać, spędzając trochę czasu – wystarczy, aby ponownie zmienić skojarzenie plików, bez konieczności zmieniania każdego pliku Najważniejsze – aby zainstalować program dla każdego typu plików, należy najpierw wybrać „Zawsze używaj tego programu”. Update „windose” – akcja jednorazowa, więc tym bardziej nie mają do czynienia z tym problemem.

Problemy z oprogramowaniem

System operacyjny „Vindous 10” został opublikowany już jakiś czas temu, ale nadal niektóre programy działają na nim bardzo źle – lub nie działać w ogóle. W związku z tym trzeba będzie radzić sobie z nim na własną rękę – sprawdzić dostępność aktualizacji dla systemu bada forów żadnych tymczasowych rozwiązań. Można również spróbować wykorzystać uruchomiony w trybie zgodności, czyli system operacyjny pozostały z poprzednich wersji – może to pomóc.

Dostosuj touchpad

Innym poważnym problemem, który może podrażniać właścicieli laptopów, uaktualnić swój system operacyjny do dziesięciu wersjach – A Ustawienia touchpada. Każdy poważny aktualizacja przywraca je do zera, to znaczy, jeśli nie korzystać z ustawień fabrycznych touchpadzie, a następnie za każdym razem trzeba skonfigurować go ponownie. W tym przypadku nic nie można zrobić – to czekać na poprawki firmy Microsoft.

restartuje łańcuchowe

Jednym z najbardziej irytujących problemów, które pojawiły się w nowej wersji systemu operacyjnego jest łańcuchem restartów, która obejmuje wszystkich użytkowników, po jednej z aktualizacji. Twórcy nie pracowali tę aktualizację i po instalacji użytkownik, który przeładowuje komputer może czekać na bagażniku tylko w systemie Windows, aby zobaczyć, jak system automatycznie przechodzi na kolejny restart. Oczywiście, w tym przypadku, musisz albo sam zagłębić się w kodzie, lub poczekać na automatyczną aktualizację z deweloperów, lub włączyć i wyłączyć komputer bardzo ostrożnie, aby nie przypadkowo dostać się do tego cyklu.

inne problemy

Oczywiście, to nie koniec wszystkich problemów z nową wersją „windose” – wygląda na to, że jest na pewno atrakcyjne, jego funkcjonalność imponująca wydajność, zbyt – ale mnóstwo błędów po prostu przerażająca.