296 Shares 5876 views

Oryginalne Biznes-Pamiątki: Zwiększyć lojalność klientów!

Nowy rok się skończył. I czas, aby wziąć udział, przygotować się na następne święta. Dlaczego potrzebujemy pamiątek biznesowych?
Dla tych, którzy nigdy nie zajmowali się prezentami dla klientów i partnerów biznesowych, dokładnie powiedzie się, że nie ma deficytu w tej dziedzinie. Wszystkie rodzaje notebooków, długopisy, kalendarze i inne rzeczy. Inne? Tak, być może, kończy się to fantazją Świętego Mikołaja, specjalizującą się w biznesie.
Tymczasem nie jest tak trudno wyobrazić sobie. Kto zabrania ci na przykład produkcji dysków cd i dvd dla swoich partnerów? Ciekawym filmem o Twojej firmie może być z jednej strony reklama dla klientów, z drugiej strony będzie to dla ciebie okazja (a nie tylko dla klientów, partnerów, a nawet dla pracowników firmy, aby zwiększyć ich lojalność również nie będzie zbyteczne) . Produkcja cd – czy to nie świetny sposób na zabicie dwóch ptaków jednym kamieniem naraz!
Wystarczy wyobrazić sobie: świąteczny pakiet dysków CD, jasny projekt nadruku. Zgadzam się, godny prezent na ten sam Nowy Rok. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja dysków CD została niedawno aktywna w różnych promocjach promocyjnych. Uważa się, że po otrzymaniu dysku przeciętny konsument, niezależnie od tego, co jest w mediach, musi na niego patrzeć. To kwestia przyzwyczajenia. I to jest do niego, aby móc zwrócić jego uwagę!
Jasne jest, że każdy marketingowiec ma własne preferencje w wyborze prezentów biznesowych, ale jeśli lubisz pomysł uwolnienia płyt CD, ważną wskazówką jest przygotowanie sania w lecie. Produkcja dysku firmy jest w znacznej mierze odpowiedzialna. Aby nie rzucić pieniędzy z dala od nikogo, zastanów się, co dokładnie chcesz powiedzieć, jak najlepiej przedstawić informacje i jak je przedstawić. Tak jak nikt inny, lepiej znasz klientów firmy, partnerów firmy. Z kolei reklama może być w formacie audio i wideo, można ją umieścić na rolce, dodać do drukowania itp. Ale najważniejszą rzeczą nie jest przesadzić, musi być wszystko we wszystkim.
Oczywiście, cały ciężar odpowiedzialności nie powinien być wyrzucony tylko na ciebie, ponieważ jesteś klientem. Wykonawca, firma zajmująca się produkcją cd dvd, powinna konsultować się z klientem w sposób kompetentny, dzielić się doświadczeniem i wyjaśnić, która z opcji będzie najbardziej preferowana. Więc – nie mniej poważnie przy wyborze producenta. Przemówienie w końcu dotyczy prezentów, które – jeśli będą nosić – Twoi klienci będą przechowywać, aby wyglądać w ciągu roku i więcej. Czy to szczęście marketingowca?