336 Shares 1288 views

Aktorka Olivia Holt. sukces

Młody, bardzo obiecujące amerykańska aktorka i piosenkarka stała się znana za najlepsze role: Skyler w kinematograficzny „The Girl i potwór” i Kim z serialu „strajk”.


Olivia Holt: krótka biografia

Hastings urodziła Olivia Holt w 1997 roku 05 sierpnia w Germantown (Tennessee, USA). Jej rodzice – Mark i Kim Holt. Rodzina Olivia dorastał ze swoim młodszym bratem Cade. Gdy miała 3 lata, rodzina przeniosła się w Nesbit (Mississippi).

Od wczesnego dzieciństwa, że dziewczyna jest poważnie zaangażowany w gimnastyce i często występował z zespołem cheerleaderek.

Od 2009 roku zaczęła działając w filmach. W ten sposób rozpoczęła karierę aktorską. Ponadto, młodzi Olivia powodzeniem zajmuje się śpiewaniem, a w Ameryce jest dziś znana jako piosenkarka, pełne obietnic.

Teraz się zaczyna, ale już popularna aktorka mieszka w Los Angeles.

Twórcze osiągnięcia młodych talentów

Z powodu aktorka Olivia Holt około 10 prac w różnych filmach.

Po raz pierwszy na planie przebojowej dziewczyny, gdy miała zaledwie 12 lat. To nie była bardzo duża rola w filmie „Black and Blue”. Dwa lata później, utalentowana aktorka aspirujących został zakwalifikowany do swojej roli Kim w młodzieżowym serialu telewizyjnym «Wpływ” Disney Channel. Praca ta przyniosła popularność Olivii wśród rówieśników, i otworzył drzwi do wspaniałego świata wielkiego kina.

Prawie trzy sezony pracował Olivia Holt „w szoku” serii. Potem wzięła główną rolę w filmie dla ekranów domowych „Dziewczyna i potwora.” Obecnie uroczy Olivia – rozpoznał młodą gwiazdę kanału telewizyjnego „Disney”.

Ponadto aktorka wystąpiła w kilku reklamach (Hasbro, Mattel, Bratz). W 2012 roku Olivii pojedynczy «Had Me @ Witam» wziął górę wykresy podium dzieci w Ameryce. W 2013 roku otrzymała za piosenki wielka nagroda «Radio Disney Music Awards» (kategoria «Najlepsza Piosenka Crush»).

Ostatnio Olivia obecnie zaangażowany w strzelaniu z oryginalnej serii Disney „ciężkich przypadków” ( „To nie ja”).

W zaciszu dziewczyny też sprawy idą dobrze: w 2012 roku, spotyka się z młodym kolegą w filmie „Dziewczyna Kontra Potwór” – obiecujący amerykański aktor i piosenkarz Łukasz Benvardom.

Rola Olivia Filmografia

Sporo czasu do zrobienia pod względem działającej pracy, Olivia Holt. Filmografia, lista serialu i projektów filmowych, w których brała udział, lub kontynuuje pracę dzisiaj, ma ponad 10 prac. Wśród najbardziej popularnych filmów i programów telewizyjnych, młoda aktorka można zidentyfikować: "KARtv" (2011), "Wpływ" (2011) i "Dance Fever" (2010 – 2013 gg.).

Najwcześniejsze serial filmy i programy telewizyjne wyposażone Olivia "Black and Blue" (2009) oraz "Dance Fever" (2010).

Większość „świeże” filmy i projekty dzisiaj, gdzie zagrała młodą aktorkę – „Dziewczyna Kontra Potwór” (2012) i „KARtv”.

Lista filmów strzał Olivia Holt (zdjęcie z KARtv) i jej roli:

• Seria "To nie ja" (2014- …), Lindy Watson.

• Funkcja TV telewizyjny film "Dziewczyna Kontra Potwór" (2012), Skylar Lewis.

• Seria "KARtv" (2011 – …) Kickin.

• Seria "Strajk" (2011 – …), Kim.

• W serii "Dance Fever" (2010 -. 2013 gg), Młody Georgia.

• "Black and Blue" (2009), Claire.

• "Win, Lose lub Remis" (2014- ….), Bawiąc się.

• film fabularny telewizyjny "80-te Annual Hollywood Boże Narodzenie Parade" (2011), grając samego siebie (członek).

• Seria "Szybkie wybory Piper" (2010- …), grając samego siebie (gość).

Jego spontaniczność, talent, wdzięk i piękno przyciąga uwagę jest jeszcze młody Olivia Holt. Dzisiaj, uroczy aktorka – wschodząca gwiazda kanału „Disney” i nie tylko …