310 Shares 3775 views

Nissan March: opis, dane techniczne, opinie właścicieli

Osoba do właścicieli samochodów Nissan marca ukazał się w 1992 roku i od razu zaczął rekrutować swoich miłośników armii. Przede wszystkim należy zauważyć, że „Nissan Marge” – to japońska wersja „Nissan Micra”, który został opracowany dla europejskiego konsumenta. W kręgach doświadczonych właścicieli samochodów „Marge” jest uważane za bardziej wiarygodne niż jego europejskiego kuzyna. W Rosji, samochód jest popularny od dwóch dekad. Zmień konfigurację oraz modyfikację japońskiej „Marja”, ale zawsze jest popyt. W 2002 roku „Nissan Marge” była poważna modernizacja i jest jeszcze lepiej. Jednak po tym produkcja została przerwana. Ale te samochody były produkowane mało, i są nadal często spotykane na rosyjskich drogach.


Formularze w samochodach są bardzo indywidualne, a zatem nie powinno być mylone z niczego. Jest więc cały, który został nazwany samochód bez narożników. Fakt, że model jest trochę przesadzone i ma duże okrągłe reflektory, to co wyróżnia go wśród małych samochodów. Po sklep uaktualnienia znacznie wzrosła i jest teraz jeszcze bardziej przestronne. Również ciało trochę starszy. Nowy „Marge” odnosi się do pojazdów z „Bio-Design” w jego wyposażenia stosowanego wysokiej jakości i drogie materiały, ale on nadal jest opłacalne modelu. Jego niezwykły wygląd i wskaźniki jakości spadły zwłaszcza jak Rosjanek: kupno tego samochodu, głównie przedstawicieli słabszej płci. W Rosji, „Margie” można znaleźć również jasny kolor różowy i kwiat.

parametry techniczne

Przede wszystkim należy stwierdzić, że Nissan March to hatchback, który ma pięć drzwi i jest urządzeniem klasy B produkuje japońska firma o światowej renomie – „Nissan” Ale jak pojawił się Nissan March (K11) na rynku rosyjskim w 1992 roku, do tej pory, istnieją trzy-drzwiowa sportowa wersja hatchbacka. I są one dość przeciwieństwie do dzisiejszej „Marge” Nissan, ponieważ uaktualnienia hatchback miał te zaokrąglone kształty i bardzo różni się od „Marja”, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Liczba miejsc w tym samochodzie pięć, Runabout kabina jest bardzo przestronne i nie jest w żaden sposób gorsze od wymiarów zwykłego sedana. Za istnieje duża przestrzeń dla pasażerów. I dla kierowcy i pasażera na przestronne.

wymiary

Wymiary Nissan March skromny, choć z upływem lat zmienia trochę dorósł. Tak więc, w tym długość samochodu wynosi 3715 mm, szerokość – 1660 mm, wysokość 1525 mm maszyna osiąga. Z takimi wymiarami samochód łatwo znajdzie swoje miejsce w drogach miejskich i na torze i na dziedzińcu okolicy spania, co z pewnością nie można zadowolić mieszkańców miast. Drogi nowoczesnych miast są przytłoczeni i zwrotny małe samochody, takie jak „Marge” czują się bardzo komfortowo. Na każdym miejskim parkingu znajdzie swoje miejsce.

Wymiary i luz

Rozstaw osi, czyli odległości między osiami przednimi i tylnymi kołami, hatchback to 2430 mm. Ale jeśli prosmatirivat informacji Nissan March, opinie mówią, że prześwit 135 mm, to nie wystarczy dla rosyjskich dróg. Ponieważ nasze stocznie kciuki w górę iw dół krawężników, miejsca parkingowe w takim środowisku jest trudne ze względu nevyskogo odprawy. Ponadto, warunki rosyjskiej zimie, gdy śnieg jest wszędzie, nawet na drodze poziom dość szybko staje się duża „Marjah” zakłóca również z niską prześwit. Ale jeśli kierowca codziennie trasa biegnie wzdłuż gładkich ulicach, nie przestraszyć.

Przy stosunkowo małych rozmiarów objętości Nissan marca bagażnika jest 584 litrów na maksimum, to jest z tylnych siedzeń składany, a także z co najmniej – 230 litrów. Muszę powiedzieć, że dla małego samochodu jest dość dużo. W ogóle, występując w „Nissan Marge”, zapominając, że jest to skromny samochód kompaktowy ponieważ kabinie pełnej wysokości sufitu i odległości do nóg tak jak w konwencjonalnym sedan.

silnik

Silniki ustanvlivayutsya na Nissan marcu, mają bardzo różne cechy. W hatchbacka montażu silników 1.0, 1.3 i 1.4 litra i 1,5 litra wykonania napędowego. Moc tej jednostki jako Nissan March silnika jest niewielka – tylko 65 KM przy 5600 obrotów na sekundę. Również od zainstalowanego sprzętu gazowego „Marge”, ale to pytanie jest bardzo różna i wymaga pewnego wysiłku ze strony właściciela pojazdu.

Przekazywanie danych „Nissan Marge” pięć etapów, perdnyaya zawieszenia jest wyposażony w amortyzatory tylnego drążka skrętnego. Przejazd na tej hatchback jest tylko przód. Prędkość maksymalna, która jest w stanie rozwijać Nissan March, równa 154 km / h, a zyskuje na około piętnaście sekund, więc szybko ten samochód nie można nazwać. Ale jego oczywistą zaletą jest oszczędność paliwa. Na obszarach miejskich to 7,1 litra i 5,1 litra na autostradzie. W ten sposób mieszany cykl wychodzi do około 5,8 litra i jest vyrazhennnye Runabout wydajności. Paliwo do tego hatchback pasuje tylko 95. stopień w silnikach japońskich inne gatunki nie są zalecane do wypełnienia. Objętość zbiornika paliwa w „Marja” jest niewielka – jedynie 45 litrów, a jego całkowita wszystkich osiąga zaledwie 940 kg.

wygląd

Dzięki kołach 14-calowych i atrakcyjnych zaokrąglone kształty „Nissan Marge” zyskał renomę jako żeński samochodu. Jeśli spojrzymy na informacje o Nissan marcu będzie entuzjastyczne recenzje dotyczące wyglądu i paliwa. jak również zwrotność Właściciele hatchback samochodowych. Krytyka jest tradycyjnie niski prześwit i niska moc silnika, ale w obszarach miejskich, to nie ma sobie równych. Jest to szczególnie prawdziwe początkujących kierowców. Wysoka moc może doprowadzić ich do niepotrzebnych kłopotów.

odkrycia

Ogólnie rzecz biorąc, muszę powiedzieć, że Charakterystyka Nissan March Mówią, że ten kompaktowy hatchback doskonale nadaje się do stosowania w środowiskach miejskich. Chociaż produkcja została przerwana w 2002 roku, do dziś można go często znaleźć na rosyjskich drogach. Warto również zauważyć, że „Nissan Marge” jest niezwykle popularne wśród kobiet ze względu na łatwą obsługę i gospodarki. Ale może najważniejszym wskaźnikiem dla płci pięknej jest atrakcyjny wygląd samochodu. Na rynku rosyjskim, pomimo stabilizacji gospodarki, nadal jest głównym wskaźnikiem jest oszczędność. Dlatego, Nissan March lubiący rosyjskich kierowców ze względu na jego efektywność.